Znáte svůj ascendent? Určuje vaši osobnost víc než znamení zvěrokruhu!

/
 • K tomu abyste zjistili, jaký je váš ascendent, potřebujete znát čas vašeho narození
  K tomu abyste zjistili, jaký je váš ascendent, potřebujete znát čas vašeho narození (shutterstock.com)
  14. února 2015 ● 06:00

  To, v jakém znamení jste se narodili, o vás sice prozradí hodně, ale komplexní obrázek naznačující také to, co vás v životě čeká, dostanete jedině tehdy, znáte-li postavení ostatních planet v okamžiku, kdy jste se narodili, a především vlastní ascendent.

 • 1.

  Výpočet ascendentu

  Komplexní horoskop na míru je natolik složitá věc, že vám ho sestaví a vysvětlí jen zkušený astrolog. Co se ovšem výpočtu ascendentu týče, s tím vám rádi pomůžeme.

  Vše, co potřebujete znát, je jen vaše datum a čas narození, které zadáte do aplikace na této stránce. Pak už stačí si jen přečíst, co všechno má váš ascendent na svědomí.
  http://horoskopy.blesk.cz/ascendent
 • 2.

  Ascendent v Beranu

  beran
  Ctižádostivost, neohroženost a energie, to jsou klíčové vlastnosti lidí s ascendentem v Beranu. Kromě nadšení, volnomyšlenkářství a silně vyvinutého smyslu pro povinnost však dokážou být tito jedinci také hodně panovační, choleričtí a zlostní, a to především v situaci, kdy se jim děje nějaké příkoří nebo bezpráví.
  http://horoskopy.blesk.cz/numerologie/rocni-cislo
 • 3.

  Ascendent v Býku

  býk
  Konzervativní, obětaví, stálí a pragmatičtí. O lidech narozených s ascendentem v Býku by se rozhodně nedalo říci, že létají v oblacích a staví si vzdušné zámky. Přes svou praktickou stránku jsou tito jedinci velkými požitkáři a rádi si dopřejí. Nečekejte od nich, že by se vám snadno otevřeli – v citech jsou velmi uzavření a nikoho si nepustí k tělu, dokud si nejsou jistí jeho charakterem.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • 4.

  Ascendent v Blížencích

  blíženci
  Upřímná, milá a přizpůsobivá povaha je vlastní všem lidem narozeným v ascendentu Blíženců. Mají silný, upřímný zájem o štěstí jiných lidí. Jsou duchaplní a mají spoustu zájmů, ale občas jsou velmi nervózní a mají sklon dělat si zbytečné starosti. Pokud nekultivují své vášně, stávají se povrchními, bez hlubších morálních hodnot. Jinak jsou ale velmi umírnění ve všech směrech života.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • 5.

  Ascendent v Raku

  rak
  Jedinci s ascendentem v Raku jsou velmi emočně založení a city ovládají prakticky celý jejich život. Často se jim tak nedostává energie na moc dalších věcí. Jsou poněkud netrpěliví a bojácní, na druhou stranu ale projevují určitou bezstarostnost a bezmeznou náklonnost. Navíc mají kouzlo osobnosti, kterému každý ochotně podlehne.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar
 • 6.

  Ascendent ve Lvu

  lev
  Vznešenost, odvaha, nebojácnost a chuť riskovat, takové jsou hlavní charakterové rysy zrozenců s ascendentem ve Lvu. Jsou nekomplikované povahy, s tendencí k důvěřivosti a velkomyslnosti. Umějí se zatnout a sledovat svůj cíl, aniž by jim to tvořilo sebemenší problém. Na druhou stranu jsou ale hodně impulzivní a snadno vybouchnou. Pozor by si měli dávat na přílišnou nespravedlnost a nevěru.
  http://horoskopy.blesk.cz/numerologie/rocni-cislo
 • 7.

  Ascendent v Panně

  panna
  Jedinci s ascendentem v Panně jsou velmi vynalézaví, kreativní, nápadití a duchaplní a rádi tyto své vlastnosti vystavují na odiv. U opačného pohlaví jsou tito lidé velmi oblíbení. Vynikají rétorickými schopnostmi, mají talent naslouchat a snadno budí důvěru. Možná i proto milují klepy a s oblibou je posílají dál. Jen máloco je dokáže rozvášnit, a když se dostanou do hádky, velmi rychle na ni zapomínají.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • 8.

  Ascendent ve Vahách

  váhy
  Jedinci narození pod ascendentem Vah jsou hotovými miláčky společnosti. Jsou vyrovnaní, milí, zdvořilí a mají silně vyvinutý smysl pro čest a milosrdenství. Jsou poměrně výbušní, ale velmi rychle se také uklidní, jako by se vůbec nic nestalo. Hádkám se vyhýbají. Jejich nejlepší vlastností je přirozená a neustálá radost ze života a neomylná intuice.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • 9.

  Ascendent ve Štíru

  štír
  Lidé narození s ascendentem ve Štíru jsou velmi aktivní, ctižádostiví a neohrožení. Často se projevují jako bezcitní a sobečtí partneři či kolegové, ale umějí být také velmi vášniví. Protože milují nebezpečí, risk a adrenalin, je s nimi život často jako na houpačce. Ze všeho nejraději zkoušejí, co si ještě mohou dovolit.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar
 • 10.

  Ascendent ve Střelci

  střelec
  Ascendent ve Střelci propůjčuje těmto jedincům silnou vůli a velmi spravedlivou a milosrdnou povahu. Těžko byste hledali člověka, který je loajálnější, věrnější a srdečnější. Navzdory své okouzlující, láskyplné povaze jsou poněkud náladoví a občas se neumějí rozhodnout, co vlastně chtějí. Přesto z nich jejich láska ke sportu, umění i politice dělá dokonalé společníky.
  http://horoskopy.blesk.cz/numerologie/rocni-cislo
 • 11.

  Ascendent v Kozorohu

  kozoroh
  Ascendent v Kozorohu dělá z těchto jedinců vážné, snaživé a ctižádostivé osobnosti, které oplývají realistickým uvažováním a chladnou, střídmou povahou. Jsou velmi zruční a talentovaní, ale mají problém projevovat emoce, což je dost špatné, protože uvnitř jsou velmi žárliví a vášniví. Jak moc umějí milovat, tak umějí i nenávidět a nikdy nezapomínají.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • 12.

  Ascendent ve Vodnáři

  vodnář
  Jedinci s ascendentem ve Vodnáři disponují opojným kouzlem osobnosti a sympatickým zjevem, což jim propůjčuje dostatek sebevědomí. Milují společnost, zábavu a bezstarostnost, ale mají i tendenci zabývat se hlubšími a palčivějšími tématy. Silná vůle a vyrovnaná osobnost jim pomáhají snadno se vyrovnat se změnami a životními překážkami.
  http://horoskopy.blesk.cz/denni-horoskop
 • 13.

  Ascendent v Rybách

  ryby
  Jen máloco dokáže pohnout s neotřesitelně flegmatickou povahou jedinců narozených s ascendentem Ryb. Tyto osoby jsou velmi okouzlující, snaživé, vážné a klidné s jemným humorem i životním postojem. Jestli něco nenávidí, pak jsou to konflikty, hádky a stres, ve kterém se cítí opravdu nešťastní. Rádi pomáhají svému okolí a pro rodinu by se doslova rozkrájeli. Sice se velmi pomalu rozhodují, ale poté rychle a zodpovědně jednají.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz