Odhalte své slabé stránky: Hvězdy prozradí, co vás dohání k šílenství

/
 • Co dokáže dostat jednotlivá znamení doslova na pokraj jejich sil?
  Co dokáže dostat jednotlivá znamení doslova na pokraj jejich sil? (shutterstock.com)
  11. března 2015 ● 06:00

  Každé znamení má své silné a slabé stránky, které z nás dělají toho, kým skutečně jsme. Kvůli tomu se ale také občas dostaneme do situací, se kterými si umíme poradit výrazně hůř než jakékoliv jiné znamení horoskopu. Z čeho stoupá tlak zrovna vám, a na co si tak dát v životě pozor?

 • 1.

  Beran: Čekání

  beran
  Jakákoliv činnost, která vyžaduje trpělivost, je pro Berany doslova noční můrou. Dopravní zácpy a kolony, infolinka, na které "jste padesátý v pořadí", nebo čekání na výsledky čehokoliv vás doslova vytáčejí k nepříčetnosti. Pokud něco děláte nebo chcete, musíte to mít hned. Ať už se jedná o nový byt, nebo jen zastřihnutí konečků u kadeřníka. Jen málokdy umí být Beran tak protivný, jako když se od něj vyžaduje, aby chvilku počkal.
  http://horoskopy.blesk.cz/numerologie/rocni-cislo
 • 2.

  Býk: Stěhování

  býk
  Napěchovat všechny své věci do krabic a tašek a na novém místě je zase pěkně vybalovat, to je samozřejmě stresující činnost pro každého. Pro Býky, kteří ale těžce nesou každou změnu v zaběhnuté každodenní rutině, je stěhování doslova apokalypsou. Moc dobře si uvědomují, že je čeká chaos, stres a minimálně tři dny žití mezi krabicemi.  Ten, kdo řekl, že vyhořet je lepší než stěhovat se, musel být Býk.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • 3.

  Blíženci: Plánování

  blíženci
  Těžko můžete volnomyšlenkářským Blížencům udělat něco škodolibějšího než postavit je před nalinkovaný plán toho, co a kdy budou dělat. Na minutu přesně! Čím důrazněji po nich potom budete vyžadovat, aby z tohoto plánu neuhnuli ani o píď, tím větší paniku v nich vyvoláte.
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
 • 4.

  Rak: Rozchody

  rak
  Nikdo si zřejmě nad rozchodem neřekne "no co, život jde dál" a neběží oslavovat, ale pro Raky je rozpad partnerského vztahu doslova peklem na zemi. Romantická a křehká povaha Raků nese fakt, že ztratili kdysi milovanou osobu, stejně, jako by ztratili kus sebe sama. A to i v případě, že jsou to oni, kdo ze vztahu odchází.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar
 • 5.

  Lev: Když není po jejich

  lev
  Silní a sebevědomí Lvi jsou schopni poprat se snad s každou situací, která jim přijde do cesty. Až na okamžik, kdy něco neběží tak, jak si představovali. Pokud není po jejich (a je úplně jedno, jestli v životně důležitých situacích, nebo v naprostých malichernostech), dokážou být Lvi doslova osinou v zadku. Navíc při vyjadřování své nespokojenosti předvedou takové drama, že příště si rozhodně rozmyslíte, jestli to raději přece jen neuděláte tak, jak chtějí oni.
  http://horoskopy.blesk.cz/numerologie/rocni-cislo
 • 6.

  Panna: Nepořádek

  panna
  Ať už mají nepořádné spolubydlící, partnera, sousedy nebo třeba jen nedokonalou pokojskou v dovolenkovém hotelu, dokážou Panny doslova vyletět z kůže. Nic je nebudí ze sna tak jako představa, že jejich puberťák při návratu z večírku pošlape chodbu nebo si půjdou lehnout, když nemají umyté nádobí.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • 7.

  Váhy: Hádky

  váhy
  Konflikty, vypjaté situace a hádky, při kterých si musíte vyměňovat tuny argumentů, zřejmě nevyhledává nikdo. Většina znamení si však dokáže své stanovisko obhájit. Jenom Váhy s tím mají prokazatelný problém. Ne že by byly snadno ovlivnitelné, ale problém je v tom, že při představě konfliktu s jiným člověkem se Vahám svírá žaludek. Jejich životním krédem je být se všemi zadobře. Proto jsou Váhy ochotny se až nesmyslně obětovat, jen aby "byl klid".
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
 • 8.

  Štír: Nevěra

  štír
  I když jistě nikoho nepotěší skutečnost, že si jejich milovaný partner užíval s někým jiným, pro tolerantní Štíry, kteří jsou doslova posedlí intimitou a sexem, je to, jako by jim milovaná osoba vyrvala z nitra srdce i všechny přilehlé orgány. Pokud čekáte pochopení či odpuštění, čekáte marně. Spíš buďte připraveni na to, že takovou zradu vám Štír neodpustí ani za 30 let.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar
 • 9.

  Střelec: Rutina

  střelec
  Střelci milují změny, zbožňují být neustále v pohybu a doslova žijí z nových zkušeností a objevování neznámého. Chcete je znechutit a učinit je nešťastnými? Přivažte jim na nohu kouli. Pokud Střelci setrvávají příliš dlouho (podle jejich názoru) na jednom místě, v jedné práci, v jednom městě a tak podobně, brzy začnou vyšilovat a chytat roupy. Pokud rovnou ze zoufalství nevezmou nohy na ramena.
  http://horoskopy.blesk.cz/numerologie/rocni-cislo
 • 10.

  Kozoroh: Výpověď

  kozoroh
  Pokud si neceníte svého zaměstnání a své finanční nezávislosti tak jako Kozoroh, nikdy nebudete mít šanci pochopit, proč mu ztráta zaměstnání připomíná potopení Atlantidy. Kozorozi věnují své práci spoustu času, energie a myšlenek, pokud o ni tedy přijdou, berou si to velmi osobně. Sice mají většinou dalších šest záložních plánů a na dlažbě se v podstatě ani neohřejí, ale onu křivdu si s sebou nesou ještě velmi dlouho.
  http://horoskopy.blesk.cz/pro-zamilovane/test-lasky-podle-jmena
 • 11.

  Vodnář: Nespravedlnost

  vodnář
  I když nám všem poměrně od malička rodiče i široké okolí vštěpovali, že život není fér, jediní Vodnáři i v dospělosti stále odmítají tuto skutečnost akceptovat. Pokud se jim nebo jejich blízkým děje jakákoliv křivda nebo bezpráví, vidí doslova rudě a nikdy se s tím nedokážou smířit. Udělejte to a do smrti počítejte s Vodnářovým vyčítavým a nenávistným pohledem. V tom lepším případě.
  http://horoskopy.blesk.cz/taroty/karta-dne
 • 12.

  Ryby: Nátlak

  ryby
  Jestli něco klidné a smířlivé Ryby opravdu nenávidí, pak je to tlak moderní společnosti, která je nutí neustále se rozhodovat, ideálně hned, nebo ještě lépe okamžitě. Ryby potřebují na všechno svůj čas, rády o věcech přemýšlejí a potřebují se rozhodnout samy. Budete-li na ně tlačit, spěchat, nebo jim dokonce vnucovat své řešení, docílíte jen toho, že s děsem v očích utečou a několik dnů (či měsíců) vás nebudou chtít ani vidět.
  http://horoskopy.blesk.cz/vestba/snar

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz