Otestujte se! Jaký jste otec podle znamení zvěrokruhu?

/
 • Jak se znamení horoskopu odrazí na tom, jaký bude partner rodič?
  Jak se znamení horoskopu odrazí na tom, jaký bude partner rodič? (shutterstock.com)
  24. července 2015 ● 06:00

  Postavení hvězd při narození ovlivňuje naši osobnost i chování. Ovlivní i to, jací  budeme rodiče. Jaký otec bude z muže Štíra? Tvrdý, pečující, nebo hravý? Rozčílí Kozoroha špatné známky, nebo to, že dítě přijde domů později?

 • 1.

  Beran

  ...

  Otcové Berani jsou dynamičtí, milující a zábavní. S nimi se děti rozhodně nudit nebudou. Neustále plánují nějaké aktivity, víkendy, dovolené, překvapení a podobně. A vždycky přijdou na způsob, jak to podat tak, aby to v dětech vzbudilo nadšení. Někdy je ovšem do všeho příliš nutí. Až příliš si je Beran jistý tím, že on má vždycky pravdu.

 • 2.

  Býk

  ...
  Otcové narození ve znamení Býka patří k odpovědným rodičům. Vždy budou potřebovat zásadní vliv na jejich výchovu. Jsou pečující, laskaví a klidní. Alespoň tehdy, pokud se vše odehrává podle jejich představ. Běda ale ve chvíli, kdy se dítko začne vzpouzet! Býk pak zasahuje tvrdou rukou – nebo ho alespoň uslyšíte pořádně řvát.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Blíženci mají mnoho zájmů a koníčků. S takovými otci budou děti každý den objevovat něco nového. Stereotyp, rutina, pravidelný denní režim, toho se s Blíženci děti nedočkají. Děti to naučí výborně improvizovat a nebývají z nich ti lidé, kteří ostatní poslechnou na slovo. Někdy ovšem otcové pro samou zábavu přehlédnou, že jejich dítě něco potřebuje.

 • 4.

  Rak

  ...
  Otcové Raci jsou pečující a starostliví. Jejich děti nebudou nikdy venku bez čepice, na výletě vždy vytáhnou po dešti suché ponožky. S otcem Rakem je vaše dítě více než v bezpečí. Touha po bezpečí ale občas vede Raka k přílišnému dohledu nad potomky. Musí mít přesně představu o tom, kde jsou a s kým. A pokud se dítě náhodou opozdí nebo nehlásí, dokáže se otec Rak neuvěřitelně rozčílit!

 • 5.

  Lev

  ...
  Otec Lev může z pohledu ostatních působit laxně. Stejně jako lev v přírodě děti spíše zpovzdálí pozoruje a hlídá. Nechá je objevovat svět, a to i ve chvílích, kdy by málokterá matka zůstala klidná. Potomci ho za to ale nesmírně milují. Lev také bývá štědrý, co se kapesného týče. Své zuby ukáže ve chvíli, kdy rodině hrozí nebezpečí. V tu chvíli je dobré jít rozlícenému Lvu z cesty.    
 • 6.

  Panna

  ...
  Otcové narození ve znamení Panny bývají svědomití a pečliví. Výchova dítěte je jejich celoživotním projektem. Vybírají mu ideální školy, organizují volný čas, sledují ho, aby včas zachytili jeho talent a mohli ho rozvíjet. Naučí ho dobře hospodařit s financemi a používat logiku. Často mívají až přehnané představy o svých potomcích a každá drobná nedokonalost je dokáže rozhodit. Určitě by jim mohli dát více volnosti.
 • 7.

  Váhy

  ...
  Muži narození ve znamení Vah nemají rádi konflikty. Jako rodiče nebudou na své děti nikdy křičet nebo se s nimi hádat. Potomci u nich většinou najdou pochopení a porozumění. Váha je naučí být veselými a vtipnými lidmi a život zvládat s lehkostí. Nebude na ně ovšem chtít dohlížet za každých okolností. Děti Vah budou mít vždycky kapku více volnosti, než se vám bude líbit.

 • 8.

  Štír

  ...
  Otcové Štíři mívají vyvážený rodičovský přístup, co se týče přísnosti a zábavy. Všechno dělají tak akorát. Navíc mají vynikající intuici a v očích ostatních může být jejich napojení na dítě až neuvěřitelné. Co jim jde trochu hůře, je vyjadřování emocí. Někdy prostě nedokážou nahlas formulovat, jak moc mají své děti rádi.

 • 9.

  Střelec

  ...
  Střelec bude vždycky podporovat nezávislost. Děti bude od malička nechávat rozhodovat téměř vše. Bude se snažit ukázat jim co nejvíce životních cest a možností. Bude je podporovat ve vzdělání, cestování, protože to všechno podle něj vede ke svobodě. Jako otec má někdy sklony k tomu, příliš předvádět svou lásku, a to nejčastěji drahými dárky.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Kozoroh miluje řád. Jeho dny budou na rozdíl od těch řízených například Blíženci přesně naplánované: odchod do školy, návrat, psaní úkolů, společná večeře, volná zábava. Jakékoli vybočení z plánu se musí prodiskutovat. Své děti učí podobnému řádu i v životě, učí je všechno si pořádně rozmyslet a naplánovat. Vyrostou z nich soběstační a sebevědomí lidé. Pak získají v otci Kozorohovi věrného přítele.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Vodnáři milují čas strávený s dětmi, je totiž inspirací také pro ně. Své děti budou vždycky podporovat ve výstředních nápadech a budou mít radost z každé chvíle, kdy budou jiné než ostatní. Ačkoliv je pro Vodnáře vzdělání důležité, nebude nikdy vyšilovat kvůli špatným známkám. Dobře ví, že úspěch a radost přinese člověku v životě souhra úplně jiných věcí.

 • 12.

  Ryby

  ...
  Ryby milují klid a pohodu a udělají všechno pro to, aby to zajistily svým dětem. Dovedou jim naslouchat a mají porozumění pro jejich situaci. Ryby jsou ale trochu snílci. Obzvláště otcové tak občas vidí ve svých dětech možnost, jak si splnit své vlastní touhy nebo sny.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz