Jak vás ovlivňuje den v týdnu, ve kterém jste se narodili? Určuje vaše klady i zápory

/
 • Den, ve který jste se narodili, má velký vliv na vaši osobnost
  Den, ve který jste se narodili, má velký vliv na vaši osobnost (shutterstock.com)
  5. srpna 2015 ● 06:00

  Máte pocit, že vy jako – dejme tomu – Rak jste ve skutečnosti úplně jiná než kolegyně narozená ve stejném znamení? Není divu, svou roli v tom totiž hrají nejen postavení planet, které je u každého člověka jiné, a váš ascendent, ale i den v týdnu, v němž jste se narodili. Jaké charakterové vlastnosti dal do vínku právě vám?

 • 1.

  Pondělí

  ...
  Pondělku vládne Měsíc a lidé, kteří se narodili právě v pondělí, jsou považováni za věčné děti. Ať je vám dvacet nebo šedesát, neustále máte v oku jiskru a mladost, kterou vám všichni závidí. Vaše povaha je citlivá, láskyplná a bezstarostná. Jediné, na co byste si měli dávat pozor, je přílišná naivita, kvůli které vás leckdo může snadno využít.

 • 2.

  Úterý

  ...
  Vládnoucí planetou úterý je Mars, není proto divu, že lidé, kteří se narodili v úterý, jsou plní energie a života. Spánek? To je pro vás ztráta času. Jste neustále v pohybu, hledáte nové výzvy a plánujete si nové projekty. Neumíte se nudit a s partnerem, který je nejspokojenější doma u televize, brzy chřadnete. Měli byste se ale naučit odpočívat, jinak vám hrozí syndrom vyhoření, nebo dokonce zdravotní problémy.

 • 3.

  Středa

  ...
  Středě vládne Merkur se svou klidnou přemýšlivou povahou, a přesně takoví jsou i lidé, kteří se pod touto planetou narodili. Vždy dvakrát měříte, a než říznete, pro jistotu měříte ještě jednou. Z unáhlenosti vás nikdo nemůže obvinit a většinou se vám nedějí nepředvídané události, protože se snažíte mít ve všech oblastech svého života přesný řád. Na druhou stranu vám ostatní mohou občas vyčítat, že přemýšlíte až moc a že chvílemi hledáte problémy i tam, kde ve skutečnosti žádné nejsou.

 • 4.

  Čtvrtek

  ...
  Vládnoucí planetou čtvrtka je Jupiter, který vám dal do vínku volnomyšlenkářství a povahu, která se nenechá snadno spoutat. Zbožňujete všechno, co vás nějakým způsobem obohacuje, ať už je to cestování, potkávání nových lidí nebo věčné studium. Máte velmi různorodé zájmy a velmi široký okruh přátel. Díky tomu se nikdy nenudíte. Jen si dejte pozor, abyste na své okolí občas nepůsobili příliš povrchně a lhostejně.

 • 5.

  Pátek

  ...
  Pátku vládne Venuše se vší láskou, kterou svým zrozencům může dát. Jste nenapravitelnými romantiky. Máte otevřené srdce pro svou rodinu, partnera i přátele a v jakémkoliv věku budete vždy vroucně věřit v tu pravou a osudovou lásku. Jste poměrně hodně emotivní a empatičtí a utrpení druhých vás bolí. Hlídejte se ale, abyste se ve svých emocích nenechali až příliš unést. Někomu by vaše citlivá povaha mohla totiž snadno zavánět hysterií.

 • 6.

  Sobota

  ...
  Vládnoucí planetou soboty je Saturn. Pokud jste se narodili pod jeho vlivem, je právě on důvodem vaší zodpovědné a pracovité povahy. Ne že byste nevěřili na štěstí, ale stojíte si za tím, že jde ruku v ruce s usilovnou prací a zodpovědným přístupem. Z lehkovážnosti vás nikdo nařknout nemůže. Naopak – kvůli tendenci snažit se dělat věci neustále správně a nedopouštět se chyb občas působíte trošku upjatě. Dovolte si odvázat se. Zábava přece nemusí mít jasně daná pravidla.

 • 7.

  Neděle

  ...
  Neděli vládne samotné Slunce, a lidé, kteří se narodili v neděli, tak mohou být těžko něco jiného než prostě okouzlující. Máte přátelskou, dobrosrdečnou povahu a nepřehlédnutelné charizma, které nechá jen málokoho chladným. Jste otevření, optimističtí a nezkazíte žádnou legraci. Jako kdokoliv jiný, máte ale i vy pár špatných vlastností, z nichž ty nejsilnější jsou přelétavost a občasný špatný úsudek. Pamatujte, že to, co se třpytí, nemusí být vždy jen zlato.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz