Co nás čeká na podzim? Raven Argoni varuje před 13. říjnem

/
 • Raven Argoni vám poradí, jak se chránit před vlivy 13. října
  Raven Argoni vám poradí, jak se chránit před vlivy 13. října (archiv)
  13. října 2015 ● 06:00

  Podzim bude z hlediska astrologických konstelací celkem klidný, pouze kolem 13. října 2015 by bylo dobré dávat si pozor na všechno, co souvisí s financemi a ekonomikou. Bude Nov, který zdůrazňuje rovinu peněz, ale k tomu se spojuje Černá luna s Merkurem na začátku Vah. Takže třináctého bych asi šéfa o zvýšení platu nebo o třináctý plat nežádal. Jak se chránit před nástrahami temného období?

 • 1.

  Česnek

  Byl používán v podstatě jako ochrana před vším zlem. Česnekový cop zavěšený nade dveřmi chrání celý dům.

 • 2.

  Dubová kůra a dřevo  Proti zlu chrání dvě dubové větvičky svázané červenou nití do rovnoramenného kříže a zavěšené na stěnu. Proti zlu chrání také kousek dubového dřeva nošený v kapse, žalud nošený při sobě zas zvyšuje plodnost a chrání proti nemocem.

 • 3.

  Anýz  Pokud na vás podzim doléhá nočními můrami, zvolte anýz vonný a spěte na polštářku naplněném jeho semeny.

 • 4.

  Břečťan  Výbornou ochrannou rostlinou je taky břečťan popínavý. Místa, kde roste, jsou chráněna proti negativním silám a proti neštěstí.

 • 5.

  Jeřabiny  Jeřáb obecný je mocnou ochrannou a navíc k podzimu patří. Plody se také pálily v kadidle pro zahánění zlých duchů, dvě větvičky jeřábu, červenou nití svázané do kříže zajistí domu bezpečí.

 • 6.

  Lískové oříšky

  Ochranu domu přináší líska i lískové oříšky. Oříšky navlečené na šňůrce se věšely v domě. O Samhainu (Dušičkách) se lískové oříšky používají k milostnému věštění. Když vybuchnou a z ohně vylétnou, nečekalo vztah nic dobrého, pokud klidně shořely, byla věštba příznivá.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Irma TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz