Čínský horoskop na rok 2016: Ohnivá Opice dovolí úplně všechno

/
 • Jaký pro vás bude rok Ohnivé Opice?
  Jaký pro vás bude rok Ohnivé Opice? (shutterstock.com)
  2. ledna 2016 ● 06:00

  Už 7. února začne nový rok a Dřevěnou Kozu tak vystřídá Ohnivá Opice. Ta je na rozdíl od své předchůdkyně pořádně vášnivá a energická, ráda se ukazuje a dovolí si úplně všechno. To můžete samozřejmě i vy, pokud se ale nezapomenete řídit také zdravým rozumem. Ale nebojte se, Ohnivá Opice přeje vztahům a ty, které v tomto období vzniknou, jsou stabilní a pevné.

 • 1.

  Co nás čeká v roce 2016

  Video
  720p480p360p240p

  Co vás čeká v roce 2016 vám prozradí Jiří Černák, odborník na feng-šuej • Adam Balažovič

  Roku 2016 vládnou energie Ohnivé Opice, takže můžeme očekávat relativně nepříjemné konflikty. Opice si sice umí poradit v každé situaci, ale pokud je tato situace nepříjemná, tak ji Opice řeší jen velmi nerada. Proto se nebude snažit věci řešit s předstihem, ale bude je odkládat. Snadno tak může dojít ke konfliktu, který bude nepříjemný pro všechny zúčastněné strany. Důležité je proto řídit se pravidly a dodržovat zákony, jedině tak můžeme zaručit, že pro nás rok 2016 bude úspěšný a plodný.

 • 2.

  Krysa

  ...
  Rok 2016 bude pro Krysy rokem, kdy si budou moci konečně vydechnout. Dobré zprávy totiž převáží nad těmi špatnými a vás čeká úspěšný rok jak v zaměstnání, tak v mezilidských vztazích. Právě vztahům byste se měli v novém roce intenzivně věnovat. Vaší velkou výhodou je dobrá vyřídilka, tak se nebojte ji trochu využít. Nehádejte se, nebuďte přehnaně kritičtí a volte slova. Jedině tak nakonec dosáhnete to, co chcete.

 • 3.

  Buvol

  ...
  Měli jste toho v roce 2015 už plné zuby, milí Buvoli? Pak se můžete radovat. Tak úspěšný a pohodový rok, jako bude 2016, jste už totiž dlouho nezažili. Na co sáhnete, to se vám bude báječně dařit. Nebojte se změnit zaměstnání, říct si o zvýšení platu nebo se odstěhovat do ciziny. V cestě vám stojí jen vaše rozhodnutí. Čekají vás nové vztahy, milostné i přátelské, a budou plné vlivných a důležitých jedinců.

 • 4.

  Tygr

  ...
  Rok 2016 je pro Tygry rokem, ve kterém se budou muset konečně naučit ústupkům. I když se vám to nelíbí, tím, že si budete trvat na svém, letos ničeho nedosáhnete. Nevztekejte se, nebuďte urážliví a nehádejte se. Raději polkněte, co si opravdu myslíte, a počítejte do desíti. Vyplatí se vám to.

 • 5.

  Zajíc

  ...
  I když vám začátek roku 2016 připraví poměrně krušné chvíle, nakonec nebude tak zle, jak by se mohlo zdát, milí Zajíci. Brzy totiž zjistíte, že problémy se týkají jen financí a hmotných statků a že i když to ze začátku vypadalo jinak, jste obklopeni milujícími lidmi, kteří vám se vším rádi pomohou. Přesto si dávejte pozor na unáhlená rozhodnutí a víc než kdy jindy se řiďte rozumem. Jinak byste mohli snadno naletět.

 • 6.

  Drak

  ...
  Ačkoliv si od roku 2016 Draci hodně slibují, všechno, co jste si naplánovali, se vám bohužel splnit nepodaří. I tak za sebou ale necháte pořádný kus práce. I když si úspěch žádá rozhodnost a neústupnost, šetřete si je pro pracovní oblast. Ve vztazích se naopak naučte dělat kompromisy, jinak by se snadno mohlo stát, že vám partner uteče a přátelé se přestanou ozývat. Vnímejte varovné signály, vždyť to přeci umíte.

 • 7.

  Had

  ...
  Začátek roku 2016 nebude pro Hady zrovna procházkou růžovým sadem. Nebojte se ale! Pokud vytrváte ve svém snažení a nebudete se chovat rozmazleně, už na jaře by se to mělo začít obracet k lepšímu. Ať už se bude dít cokoliv, požádejte o pomoc někoho ze svých nejbližších. Ochotně vám pomohou. Pokud si v druhé polovině roku nenaložíte víc, než jste schopni zvládnout, užijete si klidný a pohodový rok.

 • 8.

  Kůň

  ...
  Rok 2016 mluví pro Koně jasně a bez vytáček – dostanete to, co si zasloužíte. Buďte tedy snaživí, zodpovědní, rozumní, opatrní a láskyplní a bohatě se vám to vrátí. Nezapomínejte na zákon akce a reakce, letos pro vás bude totiž platit dvojnásob. Investujte proto hlavně do lásky, letošní rok by se totiž konečně mohla objevit ta osudová.

 • 9.

  Koza

  ...
  Rok 2016 je pro Kozy rokem plným naděje. Sice vás bude stát hodně energie a usilovné práce, ale několikanásobně se vám to vyplatí a vy byste konečně mohli získat to, po čem tak dlouho toužíte. Nepříjemnosti budou minimální. Nějaké nachlazení či hádka s partnerem vás sice neminou, ale vše by se mělo brzy vyřešit. Ovšem pozor, jediné, co vám může opravdu zatopit, je váš vlastní pesimismus. Snažte se proto dívat na svět s nadějí a plní očekávání toho dobrého.

 • 10.

  Opice

  ...
  Rok 2016 je vaším rokem, milé Opice, a tak byste měly být ohnivé. I když si můžete dovolit mnohem víc, než byste si mysleli, stejně ale nepřekračujte svoje limity. Mohli byste se totiž snadno zranit – fyzicky i emocionálně. Letos se zaměřte na sebe, na to, čeho chcete dosáhnout a po čem toužíte. Kroky, které letos podstoupíte, vás totiž v roce 2017 dovedou ke zdárnému cíli.

 • 11.

  Kohout

  ...
  Pokud si neuvědomíte, že váš život je jen a jen ve vašich rukou, mohl by pro vás být rok 2016 plný problémů, milí Kohouti. Je na čase, abyste přestali slepě naslouchat druhým a trápit se, co si o vás asi myslí. Nic není ani zdaleka tak hrozné, jak vám připadá a vaše negativní myšlení vám jen škodí. Rok 2016 je tím rokem, kdy máte konečně najít ztracenou sebedůvěru. Bez vašeho přičinění to ale nepůjde.

 • 12.

  Pes

  ...
  I když do nového roku vstupujete pozitivně naladěni a plní očekávání, tak úspěšný, jak si slibujete, bohužel nebude. Přesto nakonec zjistíte, že rok 2016 bude pro Psy pozitivní. Pravděpodobně budete více cestovat a dostane se k vám spousta dobrých zpráv. Co na tom, že se budou týkat maličkostí, na těch přeci stojí to opravdové štěstí. V kariéře vás sice žádný velký posun nečeká, zato lásku si budete užívat plnými doušky. Nezabývejte se příliš budoucností a buďte rádi za to, co je tady a teď.

 • 13.

  Vepř

  ...
  Rok 2016 pro Vepře uzavře to, co se rozpohybovalo v roce 2015. Sice se nebude jednat o nic převratného, ale je možné, že některé závěry pro vás nebudou úplně příjemné. Nezoufejte! Vše se děje tak, jak má a až druhá polovina roku 2016 ukáže, že jste nakonec více získali, než ztratili. Naučte se užívat si vnitřního bohatství a neohlížet se do minulosti. Od léta se totiž budete mít přesně tak, jak si to sami zařídíte.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz