Starověký egyptský horoskop: Jaký bůh vám propůjčil své vlastnosti?

/
 • (shutterstock.com)
  5. března 2016 ● 06:00

  Stejně jako klasický západní horoskop slunečních znamení je i ten egyptský rozdělen do dvanácti období. Každé období zde ovšem není zastoupeno nikým jiným než jedním z egyptských bohů. Který je ten váš a co to vypovídá o vaší povaze?

 • 1.

  Osiris: 27. březen – 25. duben

  ...
  Narodili jste se s magickým talentem – umíte ze starých a zničených věcí vytvořit něco nového, zajímavého a úžasného. Vaše rodina a přátelé milují vaši společnost, protože jste vždy tím, kdo přijde první s nápadem a zažene nudu. Byli jste doslova zrozeni k tomu, abyste rozhodovali a určovali trendy.

 • 2.

  Amun: 26. duben – 25. květen

  ...
  Jste vůdce tělem i duší a oplýváte přirozenou autoritou a velkým kouzlem osobnosti. Nikdy nebudete nad lidmi stát jako dráb a nutit je, vaše vedení probíhá formou inspirace a motivace, takže jste jako stvoření pro vedoucí pozice ve větších týmech. Jste velmi zodpovědní a dokážete na sobě nést tíhu klíčových projektů. Přitom ale zvládáte trpělivě naslouchat a být otevření také jiným pohledům, než je ten váš. Právě to z vás dělá člověka, kterého zbožňují jak v práci, tak v kruhu blízkých.

 • 3.

  Hathor: 26. květen – 24. červen

  ...
  Na svém životě zbožňujete naprosto všechno. Od své rodiny a přátel až po práci, bydliště či svět kolem vás. Užíváte si zkrátka každou vteřinu všeho, co děláte. Máte mimořádnou vlastnost objevovat krásu a bohatství i tam, kde běžní lidé vidí jen špínu a bezútěšnost. Jste věčným dítětem, které dokáže strávit celý letní den jen povalováním se na trávě a sledováním oblohy. Věříte, že to, co dáte světu se vám vrátí, také proto se vám dějí veskrze pozitivní věci. Vás prostě nejde nemít rád.

 • 4.

  Phoenix: 25. červen – 24. červenec

  ...
  Máte mimořádnou vlastnost vytvořit něco hodnotného naprosto z ničeho. Jste nenapravitelní optimisté a zastáváte názor, že neúspěch je pouze jedna z mnoha možností, jak se s věcí poprat. Vždy tak v sobě najdete sílu jít dál a zkusit to znovu, k čemuž motivujete také lidi kolem sebe. Rádi trávíte čas v kruhu svých blízkých, ale občas potřebujete také být jen sami se sebou.

 • 5.

  Anubis: 25. červenec – 28. srpen

  ...
  Vaši přátelé a rodina obdivují vaši vlastnost bez výjimek splnit všechno, co slíbíte. Vaše druhé jméno by totiž klidně mohlo být "zodpovědnost". Nikdy neodcházíte od nedodělané práce a nesnášíte nevědomost. Pokud něčemu nerozumíte, nedáte si pokoj, dokud tomu nepřijdete na kloub. Když to vypadá, že se celý svět kolem vás hroutí, jste právě vy tím, kdo jej udrží v celku. A navíc zůstáváte vždy v klidu.

 • 6.

  Thovth: 29. srpen – 27. září

  ...
  Vaší nejcharakterističtější vlastností je to, že jste doslova mistry v řešení problémů. Máte silně vyvinuté vůdcovské schopnosti a sršíte kolem sebe přirozenou autoritou. Proto vás lidé následují, aniž byste jim museli cokoliv říkat. Kromě toho jste ale také velmi kreativní s uměleckými sklony a máte dar naslouchat. To z vás dělá naprosté miláčky každé společnosti.

 • 7.

  Horus: 28. září – 27. říjen

  ...
  Jste hotovým Donem Quijotem egyptské astrologie. Vždy bojujete za to, čemu věříte, a neohroženě si jdete za svými cíli. Pro své nejbližší byste byli ochotni položit život a nesnesete, když o nich někdo mluví ošklivě. Stejným způsobem nedokážete vystát ani bezpráví nebo příkoří na slabších a bezbranných. Jste jako slunce, záříte na všechny strany a děláte své rodině i přátelům vždy lepší náladu.

 • 8.

  Wadjet: 28. říjen – 26. listopad

  ...
  Máte silné rodinné kořeny, milujete tradice, velká setkávání se svými blízkými a vytváření nových tradic. Právě silné rodinné vazby z vás dělají stabilní osobnost, která má silné sociální cítění. K lidem jste milí a otevření, aniž by se někdo opovážil toho zneužít. Přesto vám ale trvá déle, než si někoho pustíte k tělu natolik, aby se stal vaším opravdovým přítelem.

 • 9.

  Sekmeth: 27. listopad – 26. prosinec

  ...
  Váš neustálý optimismus a silně vyvinutý smysl pro humor by mohl vypadat, že jste lehkomyslní. Ve skutečnosti ale jen prostě milujete život a vše, co k němu patří, a myslíte si, že je příliš krátký na to, abyste si jej znechucovali špatnou náladou. I tak ale dokážete být trpělivými přáteli, kteří dokáží pomoci v těžkých časech. A právě proto vás okolí miluje.

 • 10.

  Sphinx: 27. prosinec – 25. leden

  ...
  Neustále vás obklopuje tajemná aura, za kterou dovolíte pohlédnout jen málokomu. Často si žijete ve svém vlastním světě, a tak trochu se vymykáte všem běžným kolonkám, do kterých by vás okolí rádo zaškatulkovalo. Také díky tomu s vámi ale nikdy není nuda a co víc, umíte rozproudit zábavu naprosto nečekaným a neotřelým směrem. Máte výrazný sexappeal a pro opačné pohlaví jste velmi atraktivní.

 • 11.

  Shu: 26. leden – 24. únor

  ...
  Jste neuvěřitelně kreativní a umělecky založení a svůj talent rádi používáte k okouzlení svých přátel a své rodiny, ať už ve formě malování karikatur, dekorování domu nebo pečení lahodných dortíků. Od přírody jste snílci a romantici a každý střet s krutou realitou je vám velmi nepříjemný. Nesnášíte, když vás někdo nemá rád, a pro své blízké byste se doslova rozkrájeli, jen aby byli šťastní.

 • 12.

  Isis: 25. únor – 26. březen

  ...
  Máte silně vyvinutý smysl pro čest a nikdy neztrácíte své ideály.Váš smysl pro humor, sebevědomí a laskavost jsou vlastnosti, pro které si vás vaše okolí velmi cení a udělali by pro vás cokoliv. Milujete aktivní styl života a pobízíte k němu i ostatní. Ležet jen tak u televize? Nic pro vás!

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Karmen TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz