Na co si dát pozor u ostatních znamení? Vodnáři mohou být přísní, Štíři pomstychtiví

/
 • Každé znamení má negativní vlastnosti, které se vám rozhodně nebudou líbit
  Každé znamení má negativní vlastnosti, které se vám rozhodně nebudou líbit (shutterstock.com)
  23. března 2016 ● 06:00

  Astrologie je skvělým nástrojem k sebepoznání. Odhaluje nejen výzvy, kterým v životě čelíte, ale také vaše silné a slabé stránky. Jak to vypadá, když se sluneční znamení projevuje negativním způsobem – na co si dávat pozor a co se snažit změnit?

 • 1.

  Beran (21.3. – 20.4.)

  Berani se mohou ztratit ve svých snech a ztrácet spojení s realitou. Mohou se stát zahořklými, když se jim jejich sny nepodaří naplnit nebo když se cítí pod tlakem nějakého nadřízeného v práci. Jejich touha po pozornosti je může vést k extrémnímu chování a postojům. Občas neberou ohled na pocity druhých a nikdy si to neuvědomují. Mohou mít tendenci kontrolovat ostatní.

 • 2.

  Býk (21.4. – 21.5.)

  Býk ve své negativní poloze může být kontrolující a manipulativní. Může zneužívat svou šlechetnost ve skrytých pokusech získat nebo si koupit lásku, pokud cítí, že se mu jí nedostává. Může být líný a hledat podporu u ostatních. Může mít výbušnou povahu a být krutý.

 • 3.

  Blíženci (22.5. – 21.6.)

  blíženci
  Ve své negativní podobě mohou být Blíženci kontrolující a dominantní. Mohou být hodně majetničtí a propadat zbytečným úzkostem, když si dělají starosti z domnělých nebo zveličených problémů. Občas jsou také roztěkaní a nestálí. Často nechávají úkoly a situace nedokončené.

 • 4.

  Rak (22.6. – 23.7.)

  rak
  Ke svým blízkým mohou být Raci přehnaně pečující ve snaze ochránit je před vnějším světem a křivdami. Mohou svou láskou dusit ty, které milují, a emocionálně je vysávat, aby naplnili své vlastní potřeby. Dokážou lhát a manipulovat, a když jim někdo vstoupí do cesty, umí být pomstychtiví.

 • 5.

  Lev (24.7. – 23.8.)

  Lvi mohou být prostopášní a marnotratní, arogantní a vyžadující. Mohou mít také sklony přehánět, dokonce být až nečestní. Pokud není po jejich, mohou být pomstychtiví, často lstivým nebo skrytým způsobem.

 • 6.

  Panna (24.8. – 23.9.)

  panna
  V negativním smyslu mohou být Panny hnidopišské a ohavně kritické. V souvislosti se svým perfekcionalismem nedělají nic napůl včetně negativních věcí. To se může projevit jako obsese nebo závislost. Ze stejného důvodu se mohou někdy emocionálně zablokovat a nebýt schopni žádného činu, protože mají strach, že by nebyli dokonalí.

 • 7.

  Váhy (24.9. – 23.10.)

  Váhy mohou být náladové, lakomé a nerozhodné. Nemají rády rozhodování a často ho nechávají raději na jiných lidech, které potom mohou kritizovat, když se věci nedaří. Ke svým blízkým se mohou chovat majetnicky a kvůli své touze po klidu se mohou stát i samotáři.

 • 8.

  Štír ( 24.10. – 22.11.)

  Štíři jsou pomstychtiví, sebelítostiví a žárliví. Jejich hlavním problémem může být pocit méněcennosti. Snadno se mohou cítit opovrhovaní a považovat se za mučedníky.

 • 9.

  Střelec (23.11. – 21.12.)

  Střelci mohou být celkem nevybíraví. Někdy vykazují přehnanou odpovědnost za zdraví ostatních. Mohou si snadno vytvořit citový odstup a potom se stávají velmi kontrolujícími a kritickými.

 • 10.

  Kozoroh (22.12. – 20.1.)

  Kozorozi jsou ve své negativní poloze neústupní a panovační. Mohou se jevit arogantně a dokonce i krutě. Dokáží být velmi majetničtí a žárliví a mít tendenci schraňovat majetek. Pokud se u nich negativní vlastnosti projevují, skoro vždy vycházejí z pocitů méněcennosti nebo nejistoty.

 • 11.

  Vodnář (21.1. – 19.2.)

  Vodnáři mohou být přísní, strozí a přízemní. Mohou si držet emocionální odstup a soustředit se pouze na vize a ideály. Někdy těžko odpouštějí a někdy dokážou cítit dlouhodobou zášť.

 • 12.

  Ryby (20.2. – 20.3.)

  Ryby, pokud mají své vlastnosti vyjádřeny negativně, mohou být nepraktické a nezaměřené k žádnému cíli. Mohou tíhnout k závistivému chování a nepoctivosti, často volí cestu nejmenšího odporu.

   

  Škola čarodějnictví, Debbe Tompkinsová, vydalo nakladatelství Grada
  Více o astrologii a o tom, jak ji využít k sebepoznání se dočtete v knize Debbe Tompkinsové Škola Čarodějnictví, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz