Jak se vyhnout krizím: Podívejte se, co jednotlivá znamení z duše nenávidí

/
 • (Shutterstock.com)
  13. dubna 2016 ● 06:00

  Ať už se snažíte vyjít s partnerem, šéfem nebo třeba vlastním potomkem, je dobré vědět, čemu se vyhnout. Nemá přece smysl dělat si vzájemně zle, pokud se chceme k něčemu dopracovat. Pomoci vám v tom může i vědomí, s jakým znamením máte co do činění. Co jednotlivá znamení zvěrokruhu, podle astrologa Milana Gelnara, opravdu nemohou vystát?

 • 1.

  Beran

  beran
  Jednou z věcí, které v Beranovi vzbudí běsnění uvnitř i navenek, je odmítání sexu. Vymluvte se, že vás bolí hlava nebo že se chcete dívat na fotbal, a ráno si smažte vajíčka sami. Vymluvte se několikrát a balte si kufry. Beran nesnáší, když s ním někdo nesouhlasí, a to stejné platí i v chuti na sex. Jeho ohnivý žár také spolehlivě zchladí stereotyp a praktické dárky. Ať vás ani nenapadne dát Beranovi k narozeninám žehličku.

 • 2.

  Býk

  býk
  Odepřete Býkovi dobré jídlo, sex nebo ho držte v neuklizeném, chaotickém prostředí a můžete si být jistí, že buď brzo vybouchne, nebo zešílí. Nemožnost ukojit své pudové potřeby je pro Býka čirým zoufalstvím. Nezkoušejte to na něj ani s hrubým, sprostým chováním, a to obzvláště jste-li žena a onen Býk je muž. Vulgaritu nikdy není schopen velkoryse přehlédnout – stejně jako to, když se mu budete snažit lhát.

 • 3.

  Blíženci

  blíženci
  Jelikož se v Blížencích ukrývá hned několik osobností, je seznam toho, co nemohou vystát, poměrně dlouhý. V první řadě je od sebe spolehlivě odeženete, pokud se je budete snažit omezovat. Buďte nerozhodní, pomalí a nudní a docílíte téhož výsledku. Na druhou stranu je ale dokáže naštvat také to, když za vším vidíte jen to špatné, stejně jako neustálé vyvolávání hádek, dusna a napětí.

 • 4.

  Rak

  rak
  Že už jste spolu několik let a zamilování dávno opadlo? To vašeho Raka naprosto nezajímá. Raději znovu vraťte do vztahu něhu, dotyky, hlazení a romantická slůvka, jinak o něj brzy přijdete. Rak nutně potřebuje lásku a bez ní se neobejde. Nebuďte k němu kritičtí, necitliví a neurážejte jeho zvyky a tradice. S tím se zkrátka není schopen srovnat.

 • 5.

  Lev

  lev
  Pokud se chcete zbavit Lva, je to poměrně snadné. Zařiďte to tak, aby bylo všechno přednější než Lev samotný, a do týdne je od vás pryč. Lev nenávidí, když se o něj nezajímáte. Když není chválen nebo obdivován, když jste vůči jeho plánům a postojům kritičtí, nebo dokonce lhostejní. Nepusťte ho ke slovu a zcela jistě ho uslyšíte řvát.

 • 6.

  Panna

  panna
  Pokud vám na vaší milé Panně opravdu upřímně záleží, nikdy, ale opravdu nikdy ji nezahanbujte svou laxností. Panna bude tiše trpět a chřadnout, pokud budete nedochvilní, neupravení, oplzlí nebo na veřejnosti příliš okázalí. Cokoliv, co zavání rizikem a nejistým výsledkem, vzbuzuje v Pannách až panickou hrůzu. Buďte spolehliví ve všem, co děláte, a budou vás Panny milovat.

 • 7.

  Váhy

  váhy
  Stejně jako Panny nedokážou Váhy tolerovat disharmonii. Nejsou ale natolik citlivé, aby jen tiše trpěly. Váhy vám dostatečně ostře dají najevo, pokud budete neupravení, netaktní nebo jim budete v domácnosti i životě vytvářet nepořádek. Jsou také velmi citlivé na narušování osobního soukromí. I když byste do telefonu a počítače neměli koukat nikomu, u Vah je to dvojnásobně špatný nápad.

 • 8.

  Štír

  štír
  Pokud se chcete zbavit Štíra, máte dvě možnosti: buď se s ním můžete upřímně a v klidu rozejít, nebo mu můžete dát důvod, aby na vás pořádně žárlil. Obě možnosti jsou stejně spolehlivé, ale ta první rozhodně proběhne víc v klidu. Pokud chcete vidět Štíra rozžhaveného doběla, koketujte v jeho přítomnosti s jinými, poukazujte na jeho slabiny a odmítejte s ním mít sex. Ale počítejte s tím, že i když se ho zbavíte, bude se mstít. A rád.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  Vztah se Střelcem je velmi zábavný, pokud na něj máte odvahu a jste od přírody volnomyšlenkář. Toto znamení nenávidí jakékoliv omezování a závislost na své osobě. Nekomandujte, nekritizujte a nevyčítejte, pokud nechcete, aby znechuceně odešel. Stejně tak se vyhněte náladovosti, hysterii a nudě.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  Kozorozi jsou sice pilní, svědomití a cílevědomí, ale rozhodně je nemůžete nařknout z toho, že by měli přehnané sebevědomí. Nejistota, která v tomto znamení neustále vystrkuje růžky, je jejich největší slabinou. Dejte si proto pozor, jestli ten Kozoroh, se kterým nemůžete vyjít, není terčem vašeho posměchu nebo kritiky. Kozorozi také nesnášejí scény v jakékoliv podobě. Budou s vámi problém ochotně rozebírat, ale zmiňte ho na veřejnosti, byť jen v žertu, a připravte se na tichou domácnost.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  Omezenost. Stačí jen jedno slovo, abyste věděli, co Vodnáře spolehlivě odpuzuje. Neprojevujte o nic zájem, smějte se jeho ideálům, stůjte stále na jednom místě a jednejte s ním arogantně – a milého Vodnáře už pravděpodobně nikdy neuvidíte. V partnerství bude velmi nepříjemný, pokud budete mít hluboko do kapsy a pokud před ním budete mít nějaké tajemství. Přestože on před vámi vždycky nějaké mít bude a zcela jistě nebude jen jedno.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  Ryby jsou velmi citlivé a idealistické, a proto je jejich Achillovou patou, když se ve vás zklamou. Vidí v každém člověku to nejlepší a každá rána pod pás je bolí mnohem víc, než byste si mysleli. Nesnesou být vystavovány ponížení, ale stejně tak jim nedělá dobře přílišná pozornost. Nikdy se nesrovnají s nevěrou, i když ji budou schopny odpustit, ale uvnitř je bude sžírat dál. K čemu je pravděpodobné nedoženete, jsou hádky. Ty totiž opravdu nenávidí. Raději se seberou a utečou.

   

  Více z charakteristiky jednotlivých znamení zvěrokruhu najdete v knize Milana Gelnara Astrologická předehra.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Mona TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz