Sexualita mužů podle horoskopu: Naplácá vám, nebo se nechá ovládnout?

/
 • Jak mužskou sexualitu ovlivňuje znamení, ve kterém se narodili?
  Jak mužskou sexualitu ovlivňuje znamení, ve kterém se narodili? (shutterstock)
  7. května 2016 ● 06:00

  To, v jakém znamení jsme se narodili, neovlivňuje jenom naši povahu, ale také sexualitu. Ta mužská se přitom zcela liší od té ženské. Jací jsou v dobývání a mezi peřinami muži podle znamení zvěrokruhu? Prozradí vám to astrolog Milan Gelnar.

 • 1.

  Beran

  ...
  Muž Beran je v posteli impulzivní, netolerantní a chce o všem rozhodovat. Už při polibku je jasné, že jej sex velmi baví  a že jde hned na věc. Sex s ním je rychlý, vášnivý a spontánní. Stejně rychle jako začne, také skončí, dlouhé, něžné milování od něj rozhodně nečekejte. Rutina jej nudí a je rád dominantní. Nedivte se, pokud vás plácne přes zadek nebo silně zatahá za vlasy.

 • 2.

  Býk

  ...
  Ačkoliv se to na první pohled možná nezdá, muž narozený ve znamení Býka je silně sexuálně založený. V pubertě neustále myslí na sex, na ženy a jeho silnou ambicí je dostat to ze sebe. Býkovy potřeby jsou prakticky neukojitelné. Má velikou výdrž a pod jeho rukama by dokázal roztát i ledovec. Silně reaguje na vůně a tělesné pachy. Jeho city jsou trvalé a nemá sklony k sexuálním románkům.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  Pro muže Blížence není sex až tak důležitý. Spíše než akt samotný jej vzrušuje představa, že by k němu mohlo dojít a jak by probíhal. Má sklony k promiskuitě - strašně rád zkoumá a zažívá nové prožitky, ideálně s různými partnerkami.  Samotný sex s ním bývá rychlý a divoký. Pokud se rozhodne usadit, dokáže své vášně vůči jiným ženám poměrně obstojně krotit.

 • 4.

  Rak

  ...
  Muž narozený ve znamení Raka potřebuje neustále povzbuzovat. A to nejen ve vztahu, ale také v ložnici. Baví ho role učitele, rád vysvětluje, ale přitom nemá sklony být agresivně dominantní. Je to také z toho důvodu, že nesnáší vulgaritu. Vyžaduje něhu, smyslné dotyky a dlouhé předehry. Je jemný a citlivý a naprostý mistr v orálním sexu.

 • 5.

  Lev

  ...
  Muž Lev je, stejně jako jeho zvířecí předobraz, velmi sexuálně založený. Neuznává žádná pravidla a konvence a ať vás ani na vteřinu nenapadne, že by se jimi mohl řídit. Ženy potřebuje k životu stejně jako vzduch a vodu. Je přesvědčen o tom, že jej každá žena chce a že je nepřekonatelný milenec. Ve skutečnosti mu jde spíš o jeho uspokojení, než o to vaše. Pokud mu ale budete lichotit a obdivovat ho, zpravidla ho dostanete tam, kde ho chcete mít.

 • 6.

  Panna

  ...
  Jedinec narozený ve znamení Panny nikdy nevyráží na lov za děvčaty. Mnohem víc ho vzrušuje, když je sám lovnou zvěří. Vše má do detailů naplánované - od prvního polibku až po finální orgasmus. Na druhou stranu ale sexu nepřikládá příliš velký význam - bere ho jako případnou potřebu těla.

 • 7.

  Váhy

  ...
  Muž narozený ve znamení Vah je pomalý, ale vytrvalý milenec. Z počátku je nerozhodný a těžce se odhodlává k činu, ale jakmile se rozjede, je k nezastavení. Má rozkoš z toho, z čeho má rozkoš jeho partnerka. Obvykle rád experimentuje. Nesnáší vulgaritu, ale naopak ho vzruší dokonalá krása.

 • 8.

  Štír

  Štír je velmi silně ovládán sexualitou a má prakticky jediný cíl - co nejintenzivnější zážitek a co nejsilnější orgasmus. Zatímco ve vztahu umí být poměrně tolerantní, v posteli má tendenci ovládat a dominovat. Vzrušuje ho, když může působit bolest a mísit ji s rozkoší. Mívá sklony k perverznostem a nic mu není cizí.

 • 9.

  Střelec

  ...
  Muž narozený ve znamení Střelce je v sexuálním životě velmi přelétavý. Alespoň v mládí. Jde spíš po povrchu a nepatří mezi nejlepší milence. Dává přednost kvantitě před kvalitou a sex s ním bývá rychlý, až zbrklý. Sex ho nikdy neomrzí - patří k jeho životu a ten si chce především užít. Také proto mívá více milostných poměrů najednou, zpravidla utajovaných.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  Sexuální láska je pro muže Kozoroha stejně nezbytná, jako jídlo a spánek. Je silně sexuálně zaměřený, ale ani zdaleka není tak krutý jako Štír. Je vášnivý, smyslný a nesnáší, když je mu cokoliv odpíráno. Současně má ale sklony k sadismu, oslovuje jej spojení bolesti a rozkoše.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  Muž Vodnář se o ženu zajímá jako o člověka, nikoliv jako o sexuální objekt. Sex s ním je pomalý, uvážený, nepotrpí si na žádné vášnivé zvířecí divočení. Miluje dlouhé a pestré předehry. Je zvídavý, rád vše vyzkouší včetně nejnovějších a nejexotičtějších praktik. Jako nejliberálnějšímu znamení zvěrokruhu mu nic lidského není cizí.

 • 12.

  Ryby

  ...
  Muž ve znamení Ryb se často stává tím, kdo je ovládán dominantní partnerkou. Také proto ve vztahu i v posteli preferuje starší a zkušenější ženy. Je rád, když mu partnerka říká, co má dělat. Svoji ženu si idealizuje a ochotně udělá všechno, co jí na očích vidí. V mládí i v dospělosti inklinuje spíše k tajným vztahům, což ale neznamená, že je promiskuitní.

   

  Více o jednotlivých znameních zvěrokruhu se dočtete v knize Milana Gelnara – Astrologická předehra.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz