Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

/
 • V každé z nás dřímají magické síly.
  V každé z nás dřímají magické síly. (Shutterstock)
  30. dubna 2018 ● 10:00

  Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

 • 1.

  Beran: Krvavá čarodějnice

  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Berana jsou obdařeny schopností dosáhnout skvělých výsledků v ohnivé magii a magii. Nepotřebují příliš meditovat, jen čerpat z vlastní ohnivé nátury.

 • 2.

  Býk: Čarodějnice skřítek


  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Býka jsou napojené na síly Země a přírody. Rády zkoumají moc a účinky  bylin a jsou skvělé v sexuální magii.

 • 3.

  Blíženci: Čarodějnice pracující s energiemi


  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Blíženců mají přirozenou schopnost vnímat změny v energetických hladinách kolem nich. Mají extrémně citlivou intuici a mohou snadno posílat a přijímat energii.

 • 4.

  Rak: Domácí čarodějka


  ..
  Čarodějnice narozenéve znamení Raka inklinují k domácí magii. Kotlík, koště, ale třeba i dveře, okno, zrcadlo, to jsou jejich nástroje. Jejich dům je jejich hrad. Račice jsou typické kuchyňské čarodějnice, a milují své kouzelné odvary a lektvary.

 • 5.

  Lev: Okouzlující čarodějnice


  ..
  Čarodějnice narození ve znamení Lva mají přirozenou schopnost upoutat pozornost. Mohou snadno zhypnotizovat lidi i zvířata a manipulovat s nimi.

 • 6.

  Panna: Poustevnice


  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Panny jsou velmi mocné, ale potřebují se opravdu soustředit. Utíkají k tichu přírody, pomáhá jim pobyt v lesích, nebo u moře.  O samotě se cítí bezpečněji než ve společnosti lidí.

 • 7.

  Váhy: Čarodějnice šamanka


  ..
  Čarodějnice narozenéve znamení Vah jsou obdařeny inspirací a jsou obvykle velmi nadané v umění a řemeslech. Svá kouzla většinou zpívají, nebo vyjadřují pomocí magického bubnu, houslí a podobně.

 • 8.

  Štír: Noční čarodějnice


  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Štíra milují tmu a noc. Noční tišina zvyšuje jejich sílu. Nepleťte si ale temnotut se zlem. Štíři skvěle vnímají skryté jevy. Pokud jste Štírka, jděte o půlnoci ven a mluve s nocí o své touze.

 • 9.

  Střelec: Čarodějnice hromu


  ..
  Čarodějnice narození ve znamení Střelce jsou děti Dia/ Jupitera / Thora – zkrátka bohů hromu. Jsou moudré a spravedlivé a jsou schopné utkat mocná „silová“ kouzla.  Pokud jste narozená ve Střelci, čarujte pomocí posismů, z vašich rukou vyzařuje velká síla.

 • 10.

  Kozoroh: Přírodní čarodějka

  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Kozoroha jsou velmi dominantní a dokážou pracovat ve městě i na vesnici. Mohou se napojit na sílu přírody a nasměrovat je do jejich kariéry a každodenního života. Pokud jste Kozorožka, vyražte na procházku, najděte mocnou skálu či strom a zkust s ní splynout. Pak jste připraveny poslat n magickou energii do budoucnosti ve své kariéře / obchodě nebo kdekoli pracujete.

 • 11.

  Vodnář: Astročarodějka


  ..
  Čarodějnice narozené ve znamení Vodnáře jsou spojeny s mocí planet a hvězd. Chápou, co se  na noční obloze děje  a  dokážou úspěšně nasměrovat hvězda energii do tohoto světa. Pokud jste Vodnářka, sdělte své přání hvězdám.

 • 12.

  Ryby: Vílí čarodějka


  ..
  Čarodějnice narození ve znamení Ryb si mohou snadno plést s pohádkový svět s lidským a překonat fyzická omezení.  Tyto laskavé ženy mohou pozvat víly do života a vytvořit pevné a plodné spojení s duchem přírody. Pokud jste narozená v Rybách, zkuste kolem domu zasázet náprstníky, a přilákat tak své malé spojence. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Ludmila TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz