Chcete věrného partnera? Vybírejte mezi těmito čtyřmi znameními

/
 • Až na věky?
  Až na věky? (profimedia.cz)
  18. dubna 2017 ● 08:49

  Je pro vás věrnost prioritou? Přiznejme si, že některá znamení jsou k nevěře náchylnější než jiná. Pokud tedy chcete sázet na jistotu, vyberte si nejloajálnější čtyřky.

 • 1.

  Býk


  ...
  Pokud máte vedle sebe muže v tomto znamení, potěšíme vás. O Býku je známo, že ve vztahu a v manželství funguje na sto procent. Zakládá si na dlouhých vztazích, věrnosti, loajalitě a stabilitě. Býk přemýšlí vždy dopředu a případné problémy se snaží řešit rozumnou cestou.

 • 2.

  Rak


  ...
  Raci jsou obecně známí svou schopností milovat až za hrob. Domov a rodina jsou pro muže ve znamení Raka prioritou. Pokud se do vás kdysi zamiloval a vzal si vás, jen těžko vás jen tak bez důvodu opustí či podvede.

 • 3.

  Panna


  ...
  Muž ve znamení Panny je citlivý, kreativní a nesmírně chápavý. Pokud hledáte životního partnera, který při vás zůstane v dobrém i zlém a vždy vás i podpoří, právě jste ho našla.

 • 4.

  Váhy


  ...
  Klid, harmonie, spravedlnost a věrnost. To vše nabízí a vyžaduje muž ve znamení Váhy. Můžete mu věřit a spolehnout se na to, že se vašeho manželství nevzdá ani v období problémů. Přestože se na čas stáhne do samoty, vždy přijde s řešením, které vám oběma pomůže.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Karolína TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz