Nejhorší parťáci na dovolenou podle znamení: Jak přežít s pesimistou?

/
 • S Kozorohem na výletě?
  S Kozorohem na výletě? (prodimedia)
  11. června 2018 ● 08:00

  Za vším čují problém, a neváhají o tom mluvit. Připomenou vám každé opomenutí a jeho katastrofické následky a sýčkují. Která znamení to jsou?

 • 1.

  Blíženci

  ...
  Blíženci stále váhají mezi dvěma alternativami a je rozhodovat se je pro ně dost stresující. Dost stresující to pak může být i pro vás.


  Na druhé straně, Blíženci se rádi prezentují jako veselé kopy a své strachy nestavějí příliš na odiv. Každopádně počítejte s tím, že jsou to křehké nádoby.

 • 2.

  Panna

  ...

  S Pannami to není jednoduché. Panna ctí povinnost a za svou povinnost považuje dát vám vědět vždycky, když něco děláte špatně. Je kritická k sobě, ale přísně měří i ostatním. Nemyslí to zle, ale na náladě vám to nepřidá.


  Taky se dají těžko odvrátit o realizace toho, co si naplánovaly, takže na nějaké spontánní toulání zapomeňte.

 • 3.

  Kozoroh

  ...
  Kozorozi mají jednoduchou životní filozofii.  Kdo počítá s nejhorším, může být jen příjemně překvapen, říkají a taky se tím řídí. Jsou příliš skeptičtí, aby věřili na dobré konce a pokud jste nervóznější, může vás to trochu vyvádět z míry.


  Na druhé straně, Kozorozi jsou zodpovědní a většinou si vědí rady. Jen ten optimistický pohled musíte obstarávat za ně.

 • 4.

  Jet nebo nejet?

   

  Kdo s nimi může vyrazit za dobrodružstvím? Ten, kdo má pro strach uděláno a jen tak se nehroutí, zachovává dobrou náladu,  má smysl pro humor. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Eliška TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz