Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

/
 • Stchýněmi to není lehké...
  Stchýněmi to není lehké... (profimedia)
  28. září 2017 ● 08:00

  Tchýně je v rodině jednou z nejobávaněších osob. Chcete vědět jak na ni? Datum narozenin zjistíte snadno a pak už se řiďte návodem hvězd.

 • 1.

  Beran

  beran
  Beraní tchyně  si je vědoma svých kvalit a je na ně pyšná. Vlastně je i trochu ješitná a pokud zjistíte, co je její největší pýchou, máte vyhráno. Nesoutěžte s ní, beran nesnáší porážku, naopak rád pomůže a poradí. Beranky jsou také většinou pyšné na to, že jsou atraktivní, nechovejte se k ní tedy jako ke stařence nad hrobem.

 • 2.

  Býk

  býk
  Býčí tchyni záleží na rodině a kvůli tomu je vás ochotná mít ráda a pomáhat vám. Možná je příliš pečující, ale to může být i užitečné a jako hlídací babička se vám určitě bude hodit

 • 3.

  Blíženci


  blíženci
  Blíženky jsou společenské a trochu potrhlé. Není to zrovna mateřská matka a nejspíš k vám bude mít spíš přátelský (nebo nepřátelský) vztah, rozhodně si nebudu hrát na vaši maminku, a pokud ji budete tlačit do role matrony, urazíte ji.

 • 4.

  Rak

  rak
  Pokud jste od rány, bude vám připadat příliš domácká, ale Račice jsou schopné pro své blízké udělat cokoli. Dbá na tradice, miluje vnoučata, a rodina je pro ni smyslem života. Mějte to na paměti.

 • 5.

  Lev

  lev
  Lvice bude možná zábavná babička, ale jako tchýně není žádnou výhrou. Je ješitná, takže ji může lichotit, pokud máte peníze, nebo atraktivní povolání a dá se s vámi pochlubit. Lichotkami taky nic nepokazíte, zbaští je dokonce i když jim nebude tak docela věřit.

 • 6.

  Panna

  panna
  Nedělejte si hlavu z toho, že vás kritizuje, kritizuje prostě každého a nemyslí to zle. Je to její způsob projevení zájmu. Není ani zlá, ani hloupá, jen trochu sebestředná a nemá ráda, když někdo ruší její kruhy. Pokud si nepustíte její výtky příliš k tělu, můžete s ní vycházet dobře.

 • 7.

  Váhy


  váhy
  Váha potřebuje lásku a to dokonce, i když je tchyně. Netouží ovšem ani tak po lásce vaší, ale po lásce mužů, takže pokud je náhodou nezadaná, je zřejmě na lovu. To vám nemusí překážet, pokud jí nekonkurujete.

 • 8.

  Štír

  štír
  Štírka je chytrá a má vytříbený instinkt. Pro snachu puťku je smrtícím soupeřem, takže ukažte, že nejste žádná buchta a umíte taky hrát vysokou hru. Ramenu Štíra není to, na kterém se vybrečíte, se Štírem můžete jen plánovat vítězství. Pokud spadnete do škatulky „neschopná“, budete to mít těžké.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  Buďte v klidu, tuhle tchyni moc neuvidíte, protože bude buď na kole, na horách nebo na moři. Snažte se netvářit příliš změkčile a nevyžadujte pomoc, jinak si o vás pomyslí, že jste rodině jen přítěží.

 • 10.

  Kozoroh


  kozoroh
  Nechte jí pozici hlavy rodiny, nebo narazíte. Doma si dělejte, co chcete, ale pokud se sejdete, zachovávejte hierarchii a zařiďte se podle jejího příkladu. Ocení to. Boj s Kozorohem bolí, takže se mu raději vyhněte.

 • 11.

  Vodnář


  vodnář
  Tchyně ve Vodnáři bude možná volnomyšlenkářka, každopádně však bude nevypočitatelná. Nenechte se zaskočit výkyvy nálad, a na vyslovené výstřelky nereagujte. U Vodnáře není nic tak horké, jak to vypadá.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  Ryba je trochu únavná. Přecitlivělá a vyžadující pozornost vás bude atakovat telefonem a komunikace s ní bude vyžadovat dost trpělivosti. Na její slovo také není možné se úplně spolehnout, protože její hledisko nemusí být spolehlivé.  No, někdy možná i trochu lže… ale ne ze zlé vůle, ale prostě z touhy zaujmout. Zůstaňte laskavá a berte ji s rezervou. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz