Velký horoskop lásky 2018: Lvi si užijí spoustu flirtu, Panny najdou lásku

/
 • (iStock.cz)
  23. prosince 2017 ● 06:00

  Rok 2018 vztahům přímo nahrává, a pokud jste stále sami, budete mít příležitost prožít nečekanou lásku. Jestli naopak prožíváte vztah plný hádek a nepochopení, přečtěte si, zdali má smysl se trápit.

 • 1.

  Beran

  horoskop

  Temperament Beranů vám dodá sílu rozjíždět nové vztahy, kterou pocítíte zejména v únoru a v prosinci. Nepouštějte se ale do různých dvojitých her. Vztahově se vám naopak nebude dařit v květnu a srpnu.

 • 2.

  Býk

  horoskop

  Milostný život nebude v roce 2018 v hlavní roli, na nedostatek podnětů si ale nebudete stěžovat. Nejromantičtějším měsícem bude pro Býky duben. Býci narození od 2. do 21.5. vzplanou citem k cizinci či cizince.

 • 3.

  Blíženci

  horoskop

  I v tomto roce váš milostný život připomíná procházku po provazolezeckém laně. Na přelomu dubna a května potkáte někoho, kdo vás osloví. Stagnace a neúspěchy v lásce pocítí Blíženci v červenci a listopadu.

 • 4.

  Rak

  horoskop

  Jupiter vás v roce 2018 oblaží zábavou romantiky, nových seznámení a toužebného jiskření. Na přelomu května a června se Raci setkají s někým přitažlivým. Lehký útlum milostného života zažijete v listopadu.

 • 5.

  Lev

  horoskop

  Přelom ledna a února sice ještě není pro milostné jiskření tolik výrazný, ovšem v březnu nastává boom nových známostí a flirtů. Totéž se zopakuje v listopadu. Naopak duben a září přinese Lvům menší útlum.

 • 6.

  Panna

  horoskop

  V roce 2018 pro vás bude láska naprosto stěžejním tématem. Již od začátku ledna se bude Pannám v tomto směru dařit, vrcholem pak bude duben a červenec. Méně příznivé měsíce tentokrát jsou únor a květen.

 • 7.

  Váhy

  horoskop

  Hvězdy doporučují, abyste pořádaly večírky nebo oslavy s přáteli a garantují vám, že se zcela určitě zaskvějete ve společnosti, zejména v srpnu a listopadu. Méně úspěšný bude březen a konec května. Hvězdy doporučují, abyste pořádaly večírky nebo oslavy s přáteli a garantují vám, že se zcela určitě zaskvějete ve společnosti, zejména v srpnu a listopadu. Méně úspěšný bude pro Váhy březen a konec května.

 • 8.

  Štír

  horoskop

  V  lednu budou Štíři obdařeni velkou přitažlivostí. Využijte ji! Kromě ledna bude vaším šťastným měsícem i září. Pro lásku je pro vás nepříznivý duben a také první polovina srpna.

 • 9.

  Střelec

  horoskop

  V únoru a 1. polovině března se vaše atraktivita dostane na maximum, proto se toho snažte využít a zapůsobte svou originalitou. Menší útlum zažijí Štřelci v květnu, ale v listopadu přijde vrchol romantiky.

 • 10.

  Kozoroh

  horoskop

  Od června se vytratí vaše opatrnost a odměřenost a budete hledat více romantiky a intimity. Jestliže hledáte trvalé pouto, máte v roce 2018 velkou šanci. Nepříznivé měsíce pro Kozorohy budou březen a listopad.

 • 11.

  Vodnář

  horoskop

  V roce 2018 se ocitnete pod vlivem romantických tužeb. Pokud jste ve fungujícím vztahu, snažte se ho nezničit chatováním na seznamkách a nahodilými flirtíky. Zkouškou pro Vodnáře bude přelom června a července.

 • 12.

  Ryby

  horoskop

  Mars Rybám už v lednu otvírá období pro milostné hrátky, kdy se mohou uskutečnit vaše fantazie. Pokud jste stále single, máte velkou šanci, že narazíte na velmi přitažlivý a eroticky založený protějšek.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz