Peníze a práce v roce 2018: Můžete výrazně zbohatnout!

/
 • (iStock.cz)
  29. prosince 2017 ● 06:00

  Pokud vás v roce 2017 trápila prázdná peneženka, či jste dokonce přišli o zaměstnání, určitě své naděje vkládáte do letošního roku. Možná jste dosud hledali štěstí v nesprávných vodách. Přečtěte si horoskop a budete překvapeni, co pro vás rok 2018 chystá.

 • 1.

  Beran

  horoskop

  V práci a kariéře pro vás rok 2018 připravil řadu výzev a zkoušek, do kterých ale hned zkraje roku vletíte plnou silou. Dařit se bude Beranům v únoru a také v březnu, nepříznivý je naopak duben a srpen.

 • 2.

  Býk

  horoskop

  Hned v lednu se vám podaří rozjet úspěšné záležitosti, vaše vitalita kulminuje, nic neodolá vašemu podnikatelskému elánu. V červenci Býky potká pár nepříjemností, ale v září se vám bude nebývale dařit.

 • 3.

  Blíženec

  horoskop

  Rok 2018 nepřinese Blížencům do kariéry žádné dramatické změny, naopak, díky jejich bystrému intelektu je čekají úspěchy, zejména v květnu a srpnu. Pozor na finance si dejte především v únoru a prosinci.

 • 4.

  Rak

  horoskop

  Vaše kariéra zažije v první polovině roku vzestup. Od konce března do poloviny května zažijí Raci nechtěné změny, hlavně ti narození od 13. do 22.7. V červnu a říjnu se vám bude v práci dařit nejlépe.

 • 5.

  Lev

  horoskop

  Rok 2018 vám přinese zdokonalení manažerských a organizačních schopností. Od druhé poloviny května bude Lvy práce nadměrně zatěžovat a v červnu ucítí potřebu změny. Velkou výzvou pro vás bude i říjen.

 • 6.

  Panna

  horoskop

  Vhodnými měsíci, kdy si říci o povýšení nebo se pustit do nové oblasti podnikání jsou pro Panny květen a září. V pracovní sféře ale snad jen s výjimkou dvou posledních měsíců roku nezažijete negativní výkyvy.

 • 7.

  Váhy

  horoskop

  Působíte v oblasti moderních technologií, v digitální sféře, multimédiích nebo podnikáte přes internet? Pak vás v březnu či dubnu čeká těžké rozhodnutí. V červnu či červenci se Váhy mohou těšit na úspěchy.

 • 8.

  Štír

  horoskop

  Jupiterova konjunkce přináší neobyčejný rozmach ve vaší kariéře, můžete se těšit na profesní postup. Dařit se bude Štírům především v lednu a druhé polovině listopadu, nepříznivým měsícem je červenec.

 • 9.

  Střelec

  horoskop

  Rok 2018 je velmi pozitivní i pro sféru vaší profese a financí. Především březen a prosinec jsou pro Střelce otevřeny novým projektům a podnikatelským záměrům. Méně příznivý pak bude začátek června a celé září.

 • 10.

  Kozoroh

  horoskop

  Vaše pracovní nasazení bude v roce 2018 enormní a hvězdy šeptají něco o ziskovém potenciálu v květnu a září. Oproti tomu menší profesní a finanční útlum zažijí Kozorozi v červnu a první polovině listopadu.

 • 11.

  Vodnář

  horoskop

  Do října mohou Vodnáři zápolit s přepětím, spousta věcí jim připadá nespravedlivá, šéf intrikánský a kolegové nevstřícní, může dojít ke střetu s úřady. Pokud přibrzdíte, uvidíte, že se vše otočí k lepšímu.

 • 12.

  Ryby

   

  horoskop

  Až do října mají Ryby zaděláno na rozšiřování znalostí a jejich sdílení s ostatními. Pokud podnikáte, čeká vás úspěšná expanze do zahraničí. Možná se také seznámíte s někým, kdo vám pomůže k většímu zisku.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz