Horoskop na rok 2018: Jak se budou vyvíjet vztahy v rodině?

/
 • (iStock.cz)
  25. prosince 2017 ● 06:00

  Možná trpíte tím, že vaše rodinné vztahy nejsou zrovna ideální. Hádky někdy pročistí vody, ale většina z nich je úplně zbytečná. Na co a na koho si dávat v roce 2018 pozor, zjistíte v následujícím horoskopu.

 • 1.

  Beran

  ..

   

  Hned v první polovině ledna nebude situace ve vašich rodinných vztazích ideální, totéž se zopakuje i v srpnu. Březen a červen jsou pro Berany vhodné na rodinné aktivity i zvelebování vašeho rodinného obydlí.

 • 2.

  Býk

  ..

   

  Rodina pro Býky v roce 2018 nebude hlavním tématem, přesto na přelomu července a srpna zažijete spokojenost. Červen je vhodný na zvelebení domu. V říjnu přijde menší krize, ale jistě ji překonáte.

 • 3.

  Blíženec

  ..

   

  Rodinné zázemí patří v tomto roce mezi příjemné atributy, přičemž se jeho důležitost navíc ukazuje jako skutečně nezanedbatelná. Štěstí Blíženci zažijí v květnu a srpnu, menší zklamání v únoru a listopadu.

 • 4.

  Rak

  ..

   

  V roce 2018 musíte čelit zvýšenému tlaku ze strany vaší kariéry a nároků veřejnosti. Více času s rodinou tak Raci stráví především v září a říjnu. Nepříznivý v rodinné oblasti bude březen a listopad.

 • 5.

  Lev

  ..

   

  Váš zvýšený zájem o blaho rodiny se projeví zejména v březnu, na přelomu června a července a také v listopadu. V září a říjnu si Lvi musí dát pozor na přehnané investice do bydlení nebo luxusních doplňků.

 • 6.

  Panna

  ..

   

  Jako nejstarostlivější znamení nemáte s péčí o rodinu a domov potíž. Také můžete doma či u příbuzných čekat přírůstek do rodiny. Nejlepší bude pro Panny duben a červenc, horší listopad a prosinec.

 • 7.

  Váhy

  ..

   

  Téma rodinných vztahů a bydlení pro vás bude v roce 2018 trochu problematické a vystaví vás zodpovědnosti, hlavně pak v lednu a také v květnu. Během posledních dvou měsíců se ale Vahám vše podaří vyřešit.

 • 8.

  Štír

  ..

   

  Rodinné vztahy Štírů ovlivní opět Jupiter a také Neptun. Letos si najdete čas na zábavu s blízkými, třeba rodinné výlety. Pozor si dejte v červnu a červenci, naopak v září či říjnu půjde vše samo.

 • 9.

  Střelec

  ..

   

  Rodinné zázemí a vztahy budou v roce 2018 v popředí zájmů Střelců, čekají vás příjemná překvapení. Klidně se pusťte do změn interiéru či nákupu spotřebičů. Jen duben a prosinec připraví menší nástrahy.

 • 10.

  Kozoroh

  ..

   

  Rodinné a domácí záležitosti pro vás budou v roce 2018 ve znamení proměn a neklidu. Nenechte se rozhodit a věnujte se svým blízkým i zvelebování domova. Pouze v březnu a listopadu by měli být Kozorozi opatrnější.

 • 11.

  Vodnář

  ..

   

  V roce 2018 se budou Vodnáři zaměřovat spíše jinými směry než na rodinu a domov, proto využijte každičkou chvilku vyčleněnou na rodinu a zvelebování domova efektivně, nezanedbejte ani příbuzné a sourozence.

 • 12.

  Ryby

  ..

   

  Co se týče rodiny a domova, těšte se na klidný rok, kdy vám budou rodinní příslušníci oporou a domov skvělým zázemím a pokojnou oázou. Kromě listopadu a prosince se bez obav mohou Ryby věnovat jeho zkrášlování.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz