Horoskop zdraví na rok 2018: V jaké budete kondici?

/
 • (iStock.cz)
  26. prosince 2017 ● 06:00

  Nejvíce ze všeho se obáváme o svoje zdraví, i když zároveň podceňujeme prevenci. Jistě si dáte i nějaké novoroční předsevzetí, které se týká vaší kondice. Jak to tedy s vaším tělem bude v roce 2018?

 • 1.

  Beran

  horoskop

  Rok 2018 vás nezastihne v ideální formě. Nezapomeňte ani na preventivní prohlídky u zubaře. Imunitní systém Beranů dostane obzvláště zabrat v dubnu a na přelomu srpna a září. Uleví se vám v únoru a říjnu.

 • 2.

  Býk

  horoskop

  Téměř po celý rok bude nad Býky bdít ochranná ruka Saturna a nemoci by se vám měly vyhýbat. Na pozoru se mějte v lednu a říjnu, naopak v dubnu a také prosinci se budete cítit úplně nejlépe.

 • 3.

  Blíženec

  horoskop

  Hned od jara se budou Blíženci těšit dobrému zdraví a velké fyzické aktivitě. Vynikající kondici se budete těšit zejména v červnu. V únoru a listopadu se chraňte před infekcemi, určitě se vám to vyplatí.

 • 4.

  Rak

  horoskop

  V roce 2018 vás možná potrápí potíže v srdeční oblasti, proto hlavně od března do poloviny května dbejte na životosprávu. Jaro bude náročné i pro žaludek. Příznivým měsícem Raků pro zdraví je leden.

 • 5.

  Lev

  horoskop

  V roce 2018 se mohou Lvi vrhnout do sportovních aktivit a detoxikačních kúr, zkuste třeba také jógu. V lednu a od druhé poloviny května až do poloviny listopadu si dejte pozor na zánětlivá onemocnění a infekce.

 • 6.

  Panna

  horoskop

  Panny se budou těšit dobré vitalitě a budou  ji chtít posilovat, tudíž se nevyhýbejte různým preventivním krokům a dodržování zdravotních režimů, především na přelomu srpna a září. Horší to bude v listopadu a prosinci.

 • 7.

  Váhy

  horoskop

  Ani v oblasti zdraví Váhy nečeká lehký rok, proto se věnujte prevenci a utužování kondice. Na přelomu března a dubna projde zkouškou vaše pokožka. Příznivé měsíce jsou červen a první polovina listopadu.

 • 8.

  Štír

  horoskop

  Rok 2018 bude příznivý i pro vaše zdraví. Přesto nepodceňujte prevenci a věnujte se také utužování kondice. Zkuste třeba fitko. Štíři by měli být opatrní v červenci a srpnu, příznivé měsíce jsou leden a prosinec.

 • 9.

  Střelec

  horoskop

  Díky ústupu Saturnu z vašeho znamení pocítíte v roce 2018 fyzickou úlevu, vrátí se vám vitalita. V únoru a prosinci mohou na Střelce přijít lehčí potíže, v těchto měsících je třeba dát si pozor na případný úraz.

 • 10.

  Kozoroh

  horoskop

  Po stránce zdraví hlásí rok 2018 poklidný stav, takže jste ušetřeni vážnějších problémů či extrémů spojených s vaším organismem. Během března a dubna by si měli Kozorozi ohlídat psychické zdraví a potenciální úrazy.

 • 11.

  Vodnář

  horoskop

  Až do října budete pod určitou zátěží Jupitera, některé orgány mohou zažít stagnaci či oslabení. Hned leden může Vodnáře překvapit zánětem nebo nepříjemným úrazem v oblasti lýtek, proto buďte ve střehu.

 • 12.

  Ryby

  horoskop

  Stejně jako v ostatních oblastech, také v otázce zdraví se Ryby budou v roce 2018 těšit velké přízni planet. Pouze v únoru a prosinci můžete zažít citový zmatek se zhoubným vlivem na vaši vitalitu.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Irma TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz