Co nepřiznáte ani na mučidlech? Kozorozi jsou impulzivní, Ryby sobecké

/
 • Co tajíte?
  Co tajíte? (shutterstock)
  5. června 2018 ● 06:00

  Každý z nás tají nějakou tu chybku a horoskopy jsou k nám většinou laskavé a nevytahují naše nectnosti na světlo. Co před ostatními tajíte?

 • 1.

  Beran: Nepřizná chybu

  beran
  Beran se nerad podřizuje autoritě. Chce, aby šly věci, podle něj, tvrdohlavě si to vymáhá a pokud není všechno po jeho, vzteká se někdy až dětinsky. Berani jsou velmi impulzivní, a pokud jsou pod tlakem, mohou dělat zbrklá a chybná rozhodnutí, i když si to nechtějí přiznat.

 • 2.

  Býk: Větší materialista, než je ochoten připustit

  býk
  Býci bývají tvrdohlaví, za to se ale nestydí. Skrývají však svou touhu po luxusu a umí si ji racionálně zdůvodnit. Jsou to dobří rádci, ale pokud jde o peníze, zeptejte se raději někoho jiného.

 • 3.

  Blíženci: Soudí zbrkle


  blíženci
  Říká se, že není dobré soudit knihu podle obalu, ale Blíženci se tím neřídí.  Často posuzují lidi podle prvního dojmu, takže se na jejich úsudek, pokud jde o bližní není možné spolehnout.

 • 4.

  Rak: Patlá se v křivdách.

  rak
  Rak zcela vystihuje toto náladové znamení. Raci jsou velmi citliví, těžko zvládají, když jim někdo křivdí nebo ubližuje. Raci se snaží působit racionálně, ale uvnitř trpí…  a nezapomínají.

 • 5.

  Lev: Potřebuje pořád krmit ego

  lev
  Lvi jsou okázalí, okouzlující lidé, kteří jsou rádi v centru pozornosti. I když ne vždycky nabízejí hvězdnou kvalitu, vyžadují spoustu chvály. Pokud jim řeknete do očí nepříjemnou pravdu, mohou se mstít.

 • 6.

  Panna: Vždy bojuje s vnitřními démony

  panna
  Panny jsou známé svou analytickou myslí a perfekcionalismem. Neustále bojují s vnitřními démony, když usilují o nedotknutelný, ideální život a to dokonce i ve chvíli, kdy vypadají spokojeně. Uvnitř zpravidla stejně řeší, jak by věci měly vylepšit.

 • 7.

  Váhy: Touží potěšit

  váhy
  Váhy chtějí pomoci všem, rádi potěší ostatní. Bohužel, spousta lidí jejich dobré vůle zneužije. Váhy se sice pyšní tím, že se o sebe dokážou postarat, ale opak je pravdou. Měly by se naučit říkat ne.

 • 8.

  Štír: Paranoidnější, než jsou ochotni připustit

  štír
  Svoje soukromí Štíři žárlivě střeží, o ostatních se ale nestydí shromažďovat drby. Vzhledem k tomu, že jsou sami tajnůstkáři, soudí, že to tak mají i ostatní a tak jsou neuvěřitelně podezíraví vůči komu

 • 9.

  Střelec:Idealista dogmatik

  střelec
  Střelci velice lpí na své pověsti ušlechtilých dobrodruhů. Pokud jim to někdo zpochybní, nebo je usvědčí z pošetilosti, urazí se. Pokud se Střelec domnívá, že má pravdu, není schopen podívat se na věc z jiného úhlu.

 • 10.

  Kozoroh: Víc emocionální, než ukazuje

  kozoroh
  Kozorožci jsou známí jako ovládající se a zodpovědní lidé. Působí prakticky a někdy mohou okolí klamat. Ve skutečnosti jsou však vášniví a dovedou jak něžně pečovat, tak se vražedně rozčílit.
  Pod ledovým příkrovem to zkrátka pořád doutná.

 • 11.

  Vodnář: Cizinec mezi lidmi

  vodnář
  Vodnáři mají často ambice, pokud jde o společenské a politické změny, a často spřádají dalekosáhlé plány. Někdy se cítí nepochopení a trochu si ve svém pocitu výjimečnosti i libují

 • 12.

  Ryby: Hrůza ze závazků

  rak
  Ryby rády sní, a do reality se vracejí neochotně. Děsí je, že po nich někdo něco chce, realita se navíc ani zdaleka nerovná jejich barevným plyšovým fantasiím. Nerady to přiznávají, ale v podstatě jsou nezodpovědné a sobecké.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz