Nejtvrdohlavější znamení horoskopu: Koho nikdy nepřesvědčíte, že nemá pravdu?

/
 • Prostě je nepřesvědčíte.
  Prostě je nepřesvědčíte. (profimedia)
  12. června 2018 ● 11:52

  Každý někoho takového známe. Tvrdohlavě lpí na svém názoru a nepovolí a nepovolí. Příště se ho zeptejte, co je za znamení.

 • 1.

  Beran

  ..
  Beran neustoupí ani tváří v tvář nezvratným argumentům. Prostě dělá, že je neslyší. Zatímco některá znamení zvěrokruhu po dlouhém boji uznají, že pravdu by mohl mít i někdo jiný (ahoj, Kozorozi), Beran nikdy. Je to únavné nejen pro ty, kdo se s ním dohadují, ale i pro něj.

 • 2.

  Blíženci.

  N

  ..
  ení to žádné tajemství Blíženec je dvouhlavé monstrum - a to také platí, když jde o hádku. Zatímco část blíženčí osobnosti by ustoupila, druhá to zásadně odmítá. Proto se s nimi dohodnete jen velmi nesnadno.

   

 • 3.

  Ryby


  ..
  Tragické je, že na tenhle seznam patří i Ryby. Mají sice dobré úmysly, ale často absolutně nevyargumentované a rozhodují se hlavně na základě pocitů, které lze těžko zpochybnit. Zkrátka… rozumná dohoda je tu složitá.

   

 • 4.

  Lev

  ..
  Lev je prostě nejistý a má obří ego. Připustit, že něco neví, nebo že se mýlí, hlavně připustit to veřejně, je pro něj nepředstavitelné. Možná vám v soukromí dá za pravdu, ale musíte to držet v tajnosti.

 • 5.

  Rak

  ..
  Hlavním důvodem, proč Rak nemůže přiznat, že se mýlí, je prostě proto, že je příliš citlivý. Omyl znamená omluvu, nebo jiné řešení situace a tomu se Rak chce vyhnout. Proto zpochybňuje fakta, nebo je rovnou ignoruje. Je pro ně jednodušší utvrdit se v tom, že mají pravdu a cítit se ukřivděně.

 • 6.

  Váhy


  ..
  Váhy jsou nerozhodné a navíc rády manipulují. Často připustí, že se spletly, aby v zápětí zas tvrdily, že mají pravdu. Nikdy je úplně nepřesvědčíte, chtějí být přesvědčovány znova a znova, což je opravdu hodně otravné.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz