Dnes je úplněk ve Štíru: Dávejte si pozor na intriky a dluhy

/
 • (archiv redakce)
  22. dubna 2016 ● 10:00

  Někdo si ho ani nevšimne, jinému nedá spát. Co nám přinesou magické fáze měsíce v letošním roce?

 • 1.

  22.4. úplněk ve Štíru  štír
  Že by vás nedávno potkalo nějaké velké zklamání nebo hádka? Štíři, buďte opatrní! Nestýkejte se s lidmi, kteří mají problém s penězi nebo nedodržují pravidla. Máte to podobně. Proto raději plaťte včas, aby na vás někdo nemohl vytáhnout nějaký rest z minulosti.

   

 • 2.

  21. 5. úplněk ve Střelci

   

  střelec
  Střelci musí v těchto dnech hlídat rychlé úsudky nejen své, ale také svého okolí. Budete se muset zamyslet nad tím, zda máte dobře uzavřené smlouvy nebo vzájemné dohody. A zda v nich chcete pokračovat. Při každém úplňku ve Střelci byste také měli zkusit odstranit staré a přežité vzorce situací, které se vám stále opakují a svazují vás. Udělejte to!

   

 • 3.

  19. 7. úplněk v Kozorohu

   

  kozoroh
  Možná nastal čas konečně vyřešit své bydlení. Zamyslete se nad tím, protože úplněk vám přihrává otevřenou mysl a po dlouhé době v tomto ohledu i jasné vidění. Dejte si však pozor hlavně na smlouvy všeho druhu! Dřív než něco podepíšete, pozorně čtěte. A také se podívejte kolem sebe na lidi, s nimiž pracujete. Kozorozi, brzy vás čeká změna společenské prestiže, což si zasloužíte.

   

 • 4.

  18. 8. úplněk ve Vodnáři

   

  vodnář
  V den úplňku se vám může dařit ohromit slovem, písmem, činem – zanecháte velký dojem. Vodnáři se musí občas hlídat, co říkají a jak se projevují, a to hlavně v období, kdy s nimi cloumají záchvaty zuřivosti. Takže jestli vás něco štve, teď je vhodný čas to říct. Anebo že by to někdo řekl vám?

   

 • 5.

  16. 9. úplněk v Rybách

   

  ryby
  Ryby by na sebe měly být v den úplňku opatrné. Pozor na úrazy, zloděje a nečekané výdaje. Pokud se často dostáváte do nepříjemných situací, protože nic neřešíte, možná nastal čas s tím něco dělat. Snad už je vám jasné, že když se postavíte situacím čelem, můžete jen získat. Slibujte jen to, co můžete splnit, a totéž chtějte po svém okolí.

   

 • 6.

  16. 10. úplněk v Beranu

   

  beran
  Stane se událost, která upozorní Berany na to, co musí v budoucnu změnit.
  Pokud tak neuděláte, dostanete se v dalších měsících do problémů.
  Nápověda přijde od lidí z okolí. Od úplňků by měli Berani až do dalšího novoluní, které bude příští rok na jaře, pracovat intenzivně na tom, aby odstraňovali vše nevyhovující a posilovali to, co je naopak těší.

   

 • 7.

  14. 11. úplněk v Býku

  býk
  Důležitá událost se odehraje kolem vztahů, a to pracovních i osobních. Horko bude kolem smluv, dohod a pravidel. Ve hře bude také Černá luna a stane se něco, co už Býci a jejich rodová linie v minulosti prožili. Zda to bylo v dětství, v mládí nebo před devíti lety a o co se bude jednat, je otázkou pro vás, milí Býci.

 • 8.

  4. 12. úplněk v Blížencích

  blíženci
  Zásadní hra se bude týkat vztahů – pracovních i osobních. Je možné, že se budete muset rozhodnout, jaké nové podmínky a pravidla vytvoříte. Platí pro vás, že co je psáno, to je dáno. Dejte si pozor na to, co jste slíbili! Čeká vás také změna v oblasti spolupráce: budete zahajovat nebo ukončovat vztah na pracovní, nebo dokonce osobní úrovni.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lýdie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz