Nevíte si rady? Požádejte o pomoc jednoho z andělů!

/
 • Přivolejte si strážného anděla a požádejte ho o pomoc
  Přivolejte si strážného anděla a požádejte ho o pomoc (Shutterstock.com)
  4. března 2015 ● 06:00

  Možná na anděly věříte a možná ne. Nutit vás k tomu nikdo nemůže. Pravdou ale je, že absolutní důvěra v tyto čisté bytosti a pokora, se kterou je požádáte o pomoc, vám můžou jejich pomoc opravdu přivolat. Metod, jak prosit anděly, je více. Je jen na vás, kterou si vyberete a o co je poprosíte.

 • 1.

  Jak přivolat archanděla

  ...
  Komunikovat s anděly je poměrně snadné. Nutným předpokladem k tomu, aby vás andělé vyslyšeli, je vaše absolutní víra v tyto božské bytosti. Nejjednodušší způsob, jak anděly požádat o pomoc, je prostřednictvím andělských nebo tarotových karet. Pokud je neumíte vykládat sami, požádejte o pomoc zkušenou kartářku.

   

  Dalším ze způsobů komunikace s anděly je meditace nebo modlitba. Není potřeba držet se přesných slov. Místo toho si vymyslete vlastní prosbu. Čím upřímnější a niternější bude, tím snáze ji andělské bytosti vyslyší.

   

  V neposlední řadě můžete také zkusit napsat andělům dopis. Napište do něj, co všechno vás trápí a o co ho žádáte. Poté dopis nahlas přečtěte a spalte nebo zakopejte. Zvýšíte tak jeho účinnost. O co všechno můžete anděly požádat?

 • 2.

  O sílu a ochranu

  Kdykoliv se budete cítit v nebezpečí nebo budete zoufale potřebovat pomoc či ochranu, přivolejte si k sobě všemocného archanděla Michaela. Představte si v mysli záplavu modré barvy a modrých andělů omotávajících kolem vás svá ochranná křídla. Poté třikrát vyslovte tato slova: "Archanděli Michaeli, volám tě ve jménu Boha. Sestup ze světla spolu se svými anděly. Prosím, pomoz mi, pomoz mi, pomoz mi!"
 • 3.

  O moudrost a porozumění

  ...
  Potřebujete pochopit svého partnera, uspět při pracovním pohovoru nebo zvládnout důležitou zkoušku ve škole? Požádejte o pomoc archanděla Jophiela. Tato andělská bytost je svázána se žlutou barvou a ovládá sedmou, korunní čakru. Ponořte se do meditace, pusťte si příjemnou hudbu, představujte si archanděla v záplavě zářivě žlutých paprsků, a pak v duchu jasně definujte, s čím konkrétně a jak potřebujete pomoci.
 • 4.

  O lásku a souznění

  ...
  Archanděl Chamuel nad vámi drží ochranná křídla, když máte milostné problémy. Ať už se něco nedaří v současném vztahu nebo jste dlouho sami a rádi byste si někoho našli, o pomoc byste měli žádat právě Chamuela. Tato andělská bytost je spojována s růžovou barvou. Zapalte proto dvě růžové svíce – jednu za vás a jednu za vašeho partnera.

   

  Nalaďte své myšlenky, pocity a touhy na linku harmonie a klidu a vytěsněte ze své mysli všechno zlé a stresující. Představte si archanděla a jeho barvu a v klidu k němu promlouvejte. Popište mu, proč máte s partnerem problémy nebo jakého partnera byste si k sobě představovali. Poté mu poděkujte a svěřte vše jeho magickým schopnostem.

 • 5.

  O zdraví

  ...
  Vaše zdraví může upevnit archanděl Rafael, který je prezentován zelenou barvou. Přestože poskytuje potřebným zdraví, léčbu a konec bolesti, nikdy by žádost o jeho pomoc neměla suplovat lékařskou péči. Vzhledem k tomu, že prosba by vždy měla být co nejkonkrétnější, je potřeba znát svou diagnostiku.

   

  Představte si sebe samotné v záplavě zelené – třeba jak stojíte na louce, uprostřed stromů, pod smaragdově zeleným vodopádem. Svěřte Rafaelovi, jaké máte potíže a co děláte pro to, abyste se jich zbavili. Požádejte ho o posílení vaší léčby a o sílu zvládnout všechny překážky.

 • 6.

  O klid a pohodu

  ...
  Přímo o peníze byste anděly žádat neměli. Můžete je ale poprosit o celkovou životní harmonii a klid, ke kterému sice nepatří tučné konto a ostrov v Tichomoří, ale také ne zadlužení a exekuce. Pokud toužíte po klidném životě v harmonii, sepište seznam, co všechno k němu potřebujete. Poté si představte anděla zaplaveného růžovým a zlatým světlem – přesně to jsou barvy náležející archandělu Urielovi. Seznam mu přečtěte a poproste ho, aby vám pomohl najít ve vašem životě trvalý klid a mír.
 • 7.

  O smíření a odpuštění

  ...
  Pokud jste někomu ublížili, nebo naopak on vám – nebo vás někdo opustil a vy jste se s tím stále nedokázali smířit – povolejte na pomoc archanděla Zadkiela. Jeho barvou je jasně fialová a ovládá druhou, sakrální čakru. Nejjednodušší je komunikovat s ním prostřednictvím prosebné modlitby. Sepněte ruce a vyřkněte tato slova: "Ve jménu nejvyššího pána, prosím sedm archandělů a jejich legie světla. Volám tebe, milovaný Zadkieli, a tvé anděly a prosím vás, vyslyšte moji modlitbu. Děkuji ti za energii a za pomoc, kterou mi poskytneš." Pak už jen co nejkonkrétněji formulujte svůj problém.
 • 8.

  O rodinu a miminko

  Archanděl Gabriel je tím nejpovolanějším, koho můžete požádat, nedaří-li se vám otěhotnět. Gabriela charakterizuje čistá bílá barva a je to právě ten anděl, který zvěstoval Marii, že se jí narodí Ježíš. Je Božím poslem, který pomáhá rodičům, dodává jim sílu a odvahu a schopnost komunikovat se svými dětmi. Představte si krásného anděla zalitého čistým, bílým světlem a poproste ho o potomka nebo o pomoc při řešení problémů s vaším dítětem.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz