Magie svíček: Jak dosáhnout toho, po čem skutečně toužíte

/
 • Svíčková magie patří mezi jednu z nejjednodušších a přesto účinných
  Svíčková magie patří mezi jednu z nejjednodušších a přesto účinných (shutterstock.com)
  22. července 2015 ● 06:00

  Čarování se svíčkami patří mezi nejjednodušší druhy magie, a přesto je velmi účinné. I v dnešní době má oheň velmi magickou a rituální moc a stačí jen to, pokud k němu přistupujete s pokorou, otevřeným srdcem a myslí. Díky tomu můžete přiklonit osud na svou stranu. Jak se svíčkami pracovat, abyste dosáhli toho, po čem skutečně toužíte?

 • 1.

  Věřte celým svým srdcem

  ...
  Princip čarování se svíčkou se vlastně nijak neliší od toho, když jste jako malé děti sfoukávali svíčky na svém narozeninovém dortu. Jediný problém je, že i teď, v dospělosti, musíte svému počínání věřit se stejnou bezelstností jako malé dítě. Přistupujte k plameni s pokorou a odhodláním, vizualizujte si své přání, zcela se na něj soustřeďte a pak jen z celého srdce věřte tomu, že se vyplní. Nezapomínejte, že přání je otcem myšlenky a že víra hory přenáší.

 • 2.

  Najděte tu správnou svíčku

  ...
  Svíčky, které k magickému rituálu používáte, by měly být co nejjednodušší. Zapomeňte na všechny dekorativní, čajové nebo voňavé svíčky a pořiďte si ty klasické, dlouhé. Taktéž by svíčka vždy měla být úplně nová. Nepoužívejte k čarování svíčku, která již někde hořela, protože v sobě nese energii, která by mohla vaše přání ovlivňovat. Také nepoužívejte svíčky, které jsou pouze natřené, ale uvnitř bílé. Aby magie fungovala co nejlépe, měly by být svíčky celé z barevného vosku. Nejsilnější pak samozřejmě jsou, pokud si je vyrobíte sami.

 • 3.

  Vtiskněte jí svou energii

  ...
  Než svíčku zapálíte, je potřeba jí vtisknout svou energii. Představte si svíčku jako magnet se dvěma póly, z nichž jeden přitahuje to, co si přejete, a druhý odpuzuje negativní vlivy. Lehce si na dlaně naneste aromatický olej, který je vám příjemný nebo k němuž máte nějaký vztah. Čichová paměť je velmi důležitá a v magii byste ji neměli podceňovat. Poté svíčku v dlaních promněte směrem od knotu ke konci svíčky. Snažte se přitom soustředit pouze na své přání nebo na problém, který chcete pomocí svíčkové magie vyřešit.

 • 4.

  Barvu volte podle přání

   

  ...
  Každá barva má své vibrace a vliv na vaše přání. Čarujte proto s takovou svíčkou, která má největší potenciál dosáhnout toho, co si skutečně přejete.

   

  Bílá – duševní síla, smíření, rovnováha, nalezení cesty a vnitřního klidu

  Červená – zdraví, energie, síla, odvaha, sexuální energie

  Růžová – láska, romantika

  Žlutá – soustředěnost, inteligence, paměť, kreativita, tvůrčí schopnosti

  Zelená – plodnost, štěstí, harmonie, klid ve vztazích

  Modrá – ochrana, skromnost, smíření se s okolnostmi, pokora

  Fialová – finanční zabezpečení, zklidnění mysli, zbavení se strachu

  Oranžová – pracovní odhodlání, vyřešení právních problémů, nasazení, cílevědomost

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz