Online chat
Prémiová otázka
Foto
Milá Barboro, šťastných čísel máte více, už samotný Váš den a měsíc, tj. osmičky, jsou pro Vás dobré. Další důležitá čísla jsou 11, 17,19,21,35. V červenci, srpnu můžete mít zvláštní setkání nebo zážitek, čímž se nastartuje časté přemýšlení, zakončené nějakým zásadním rozhodnutím.
Prémiová otázka
Foto
Milá Hano, ve studiu pokračujte, Váš mozek potřebuje neustálý přísun informací a trénovat. Od 23.6.byste si zasloužila odpočinek, dovolenou, lázně... zkrátka péči. V této lenošivé době přemýšlejte, co Vám chybí, co by Vám doplnilo radost, plánujte jak si to dopřát. Od narozenin pak nabíráte energii, se kterou budete moci i hory přenášet.
Prémiová otázka
Foto
Milá Lenko, hodně se začne měnit 26.6. Na vše budete mít sílu a hlavně odhodlání to řešit rychle. Další změny a novinky Vás čekají za rok.
Prémiová otázka
Foto
Milá Markéto, přítel má v současnosti hodně zrychlená čísla, což znamená, že potřebuje. aby se dělo něco úplně nového, zajímavého, vzrušujícího, zatímco Vy máte naopak čísla pomalejší s klidnějším rázem, zaměřené na vztah a jeho prohlubování. To mu teď nevyhovuje.Po jeho narozeninách se mu na jeden rok mysl zklidní. Pak ovšem to co prožívá nyní, se bude opakovat, avšak s větší intenzitou. Sama proto zvažte, zda budete mít na takový vztah odvahu a sílu.
Dobrý den Lenko ,zajímalo by mě zda v brzké době najde manžel jinou lepší práci ,zda má cenu skončit kde teď je.nar.17.8.1974 dekuju za odpověď Eva  (Eva)
Foto
Dobrý den, Evi. Tuto práci brzy ukončí, má našlápnuto na lepší, od 17.11. a dál, by měl udělat maximum pro to, aby získal přehled, kontakty, ukázal se, projevil, protože od května 2017 má bojovné období, tudíž mít práci, pozici, peníze, po čem touží a jaké si zaslouží.
Dobrý večer, jsem narozená 17.srpna 1970| a chtěla bych se zeptat,zda změnim práci.Děkuji Ilona (Ilona)
Foto
Dobrý den, Ilono, vypadá to, že ano, od listopadu tomu nahrávají všechny okolnosti. Ale neznamená, že je to špatné, naopak po čase zjistíte, že to pro Vás mělo spoustu plusů.
Dobry den pani Lenko,mam na Vas prosim otazecku. Otevru si svuj obchod-v blizke dobe? Dekuji 16.9.76 (martina)
Foto
Milá Martino, Od září na celý rok je pro Vás mimořádně důležité období a cokoli v tomto čase uděláte, má velkou váhu. Budete mít silná čísla, která vše zvládnou a dokáží. Obchůdek otevřete, bylo by dobré spočítat pak konkrétní datum na zahájení. Držím palce.
Dobrý deň, momentálne som akoby zamotaná v pavučine, teda presnejšie, zabrdla som v problematickom a neuspokojivom vzťahu. Stále ešte nemám stabilnú prácu. Podarí sa mi vyviaznuť z týchto problematických situácií, alebo kedy je ten správny čas na zmenu? Ďakujem. (Lucia 22. 3. 1984)
Foto
Milá Lucie, je načase se rozmotat a nastartovat. 22.6.zažehněte motory a začněte pragmaticky myslet i jednat. A nemusíte se s tím nikomu svěřovat. Vše dokonale vymyslete, připravte a koncem roku je čas na rychlé dořešení a zbavení se všech vlekoucích se nepříjemností. Je to jen na Vás, Vy sama si teď řídíte kolo osudu. Najděte v sobě odvahu a osvoboďte se.
Dobrý den paní Suchardová, 10.6. bude můj syn mít 30 roků, chtěla jsem se zeptat, zda ho čekají lepší časy, zatím v životě moc štěstí neměl. Velmi děkuji za odpověď. Alena. (Alena)
Foto
Dobrý den, Aleno. Berte to u syna tak, že potřebuje v životě více zážitků a zkušeností než Vy nebo ostatní lidé. I na něj čeká spoustu šťastných chvil, ale i jiných, ale nedá se říct nešťastných, jen proto, aby se nenudil a aby se naučil důvěřovat sobě, intuici, pocitům, signálům,víře atd. Takže častokrát se bude pohybovat na hraně, ale vše zvládne a navíc upevní. Ode dneška mu začíná velmi plodné období, neznamená jen fyzicky, ale i duševně a prakticky. Po novém roce je to spojeno se vztahem a může být i těhotenství.
Dobrý den, narodila jsen se 24.12.1956 a nevím co mužu čekat od života dále.Mám se stěhovat za dětmi , nebo zůstat sama ve městě, kde už nikoho nemám. Děkuji Evik (Eva Havlíčková)
Foto
Dobrý den, Evi. Rodina je pro Vás důležitá, potřebujete být v kontaktu s blízkými lidmi. Navíc Vám udělá dobře být s malými dětmi, máte potřebu rozdávat lásku a péči a přirozenou schopnost vzdělávat a vychovávat. A toto můžete využít i výdělečně, tím že nabídnete své schopnosti do služeb, pak Vy budete spokojená a druhá strana také. Váš mozek potřebuje být aktivní, proto buďte činorodá.
Dobrý deň pani Lenka, ďakujem za Vašu predpoveď - vyšla, zoznámila som sa so Stanislavom - vdovcom /22.9.1958/ presne podľa Vás na konci roka 2015, zatiaľ je to v poriadku, vydrží náš vzťah aj do budúcna? Som vdova, Emily /26.6.1954/, ďakujem za odpoveď.  (Emily)
Foto
Gratuluji, Emily. Může to mezi Vámi fungovat bezvadně, jen nesmíte být stále zavření doma, procházky, výlety, akce, využijte možnosti a nabídky, jaké vám oběma přijdou do cesty. Ať se Vám daří.
Dobry den, najdu partnera a budu mit dite? Dekuji. nar. 30.7.1976, 7:20 (Lily)
Foto
Dobrý den, Lily. Dítě /pravděpodobně holčička/ má cestu volnou od poloviny roku 2017 a dále. Partner je též připraven, a to takový, kterého už znáte z jiných dob, tudíž se nemůžete minout a to proběhne mezi koncem roku až jarem r.2017.
Krásný den paní Lenko, zkouším vždy své štěstí...třeba se na mě dnes usměje a zodpovíte mi mou otázku. Velmi se vnitřně trápím, Chtěla bych být štastná s někým kdo mě bude milovat jako já jeho. Poštěstí se mi a potkám konečně svou osudovou lásku a kdy?Děkuji moc za Vaší odpověd a přeji krásné léto Romana 6.1.74 ráno 8.30 (Romana)
Foto
Milá Romano, od července když v sobě rozproudíte hormonální systém, tak budete mít mužů několik na výběr. Najděte uspokojení v radostném pohybu, chůze, kolo, běh, protahování, plavání, masáže, doteky, tanec.... je toho spoustu, něco si vyberte. Tímto rozpohybováním začnete být pružnější v mysli, v chování, budete se více usmívat, třeba i zpívat. A tato divoká řeka ve Vás přitáhne se zájmem opačné pohlaví. Užijte si to.
Dobrý deň prajem pani Lenka. Dúfam, že sa dostane tentokrát konečne aj na mna :-( Mám za sebou naozaj náročné obdobie, niekedy mi to pride že je toho už tolko že to proste prestávam zvládať. prešla som si od minuleho roku chorobami v rodine, smrťou, finančnými problemami, problemami s pracou, problematickým zdravim priateľa. Chcela by som sa spýtať, že či sa to v blizkej buducnosti zlepší a že či si nájdem prácu. Spravila som si rekvalifikačný masersky kurz a snažim sa nejako začať, podarí sa mi to? zlepši sa moja velmi zlá finančá situácia? Dakujem Vám velmi pekne. Monika.30.12.1983 23:45 (Monika)
Foto
Milá Moniko, s kurzem jste udělala moc dobře, pomáhat a léčit máte v sobě. Minulé období byl propad, ale jen proto, abyste nyní nasedla do balónu a letěla. Do září byste se měla jakkoli zviditelnit, nebát se toho, být akční, vesele naladěná a všude se ukazovat a prodat své znalosti. Od září nastupují čarodějná čísla, takže vše co si budete přát se splní. Máte dobře nakročeno. Nebojte se.
Dobrý den, i já bych prosil o šťastná čísla, nar. 2.12.1991. Děkuji, moc by se mi to hodilo, student VŠ. Přeji příjemný den. (Student)
Foto
Milý studente, máte úžasnou intuici, dokážete si sám najít, co je pro Vás šťastné. Nicméně pětka je Vám nakloněna, protože Vám dopomůže ke spojení intuice a logiky. Mějte se hezky.
Prémiová otázka
Foto
Milá Atěno, Až do příštích narozenin byste potřebovala pobývat v servisu, tzn. že únava je v pořádku, abyste si uvědomila, co vše jste doposud zanedbávala. Jste ve stavu malého miminka, které potřebuje péči, aby mohlo dobře růst. Takže zjistěte, v čem konkrétně potřebuje Vaše tělo servis. Je to spánek? Nebo čas pro sebe? Jiné jídlo? Doplnit vitamíny? Pohyb, příroda? Na léto máte zemská čísla, tudíž doporučuji co nejvíce pobývat mimo domov a užívat si sluce, stín, vodu, vzduch, stromy, zvířata, volný prostor i čas. Od října se pak může stav viditelně zharmonizovat, také tím, že si uvědomíte, co už nepotřebujete, co vyhodíte a co naopak přijmete. Hodně štěstí.
Prémiová otázka
Foto
Milá Evo, máte zvláštní čísla, tím pádem bude i dům něčím zvláštní. Zkuste kolem srpna a září vyhledat někoho, kdo by zjistil, čím je daný dům zatěžkán, co se tam drží. Asi bude nutné s tím trochu pracovat, vyčistit ho. Je to spojené s minulostí daného místa a lidmi, kteří tam žili. Pak už bude cesta otevřená, nejpozději do jara 2017 by měl dům být prodán. Dceři se bude dařit, když zůstane sama sebou a nebude se příliš podřizovat někomu nebo něčemu. K životu potřebuje radost, vědět, co ji nabíjí, sport, umění apod. Smutek by se podepsal na její psychické stabilitě a fyzické energii.
Prémiová otázka
Foto
Milá Hano, červenec až říjen Vám začíná období tzv. terapeutické, tzn. že budete sama sobě terapeutem i klientem. Minulost se má znovu otevřít, abyste na ni už nahlížela s klidem a pochopením, protože jste se poučila a nabrala nové zkušenosti. Teprve od října máte volněji, veseleji a d novým nadšenějším myšlením. Možná budete mít chuť navštívit nějaké akce, začít studovat a potkávat se s novými lidmi, kde byste se mohla navázat vztah se zajímavým člověkem.
Prémiová otázka
Foto
Dobrý den, vše Vám propukne po létě. Mnoho změn týkajících se v podstatě všech oblastí. Vše bude procházet inventurou, něco ukončíte Vy a něco se ukončí samovolně. Nicméně spoustu dalšího se objeví a Vy budete stát na křižovatce, kudy,kam a jak dál. Nerozhodujte se však unáhleně, mějte trpělivost, jasný bod se vždy po čase ukáže. Začátek roku je ve znamení Vašeho jednoznačného uvědomění si, proč to vše bylo, co to přineslo a kudyma dále.
Prémiová otázka
Foto
Milá Tino, šťastná určitě budete, jen si toho příliš moc berete, jeden pytel za druhým a zbytečně se propadáte. Je důležité naučit se říct ne něčemu, co nechcete, nelíbí se Vám, nevyplatí se. Slovo musím nahraďte raději chci nebo nechci, líbí nebo nelíbí.... Od r.2021 se od všeho osvobodíte, ale do té doby je to jen na Vás, jestli se v tom utopíte a nebo jasným až vojenským myšlením si uděláte pořádek v tom co, kdy, kolik, kde a s kým. Tak, abyste ze sebe měla dobrý pocit, zvedala si sebehodnotu a sebeúctu.
Prémiová otázka
Foto
Milá Zuzano, není zatím správný čas na změnu. I když je to pro Vás něčím nepříjemné, má to tak být, abyste něco pochopila, aby se něco zviditelnilo apod. Jen tiše sledovat a přemýšlet. Zlomí se to po novém roce a v polovině roku buď si najdete jinou práci a nebo v této změníte postavení nebo se odehraje změna ve vedení.
Prémiová otázka
Foto
Dobrý den, raději neočekávejte, budete mít ještě pár let hodně citlivá čísla a zasloužila byste si podobně naladěného partnera. Člověk s 23.11.má jiný plán cesty a nedokázal by Vám dát to, co potřebujete Vy. Je to jako kdybychom chtěli propojit dvě divadla, jedno zaměřené na dětská a romantická témata a druhé na dramatická až tragická. Vzešlo by velké napětí.
Prémiová otázka
Foto
Milá Jano, dostala jste se do fáze, kdy Vaše duše zatouží po něčem víc, než doposud. Aby měl život smysl. Nepotřebujete nepsat šťastná čísla, stačí, abyste si Vaši myšlenku, plán, otázku nechala potvrdt hodinami, např. 11:11 nebo 22:22 apod. Od května toho roku na dva roky máte tzv.čarodějné období a je nutné nebýt hluchá a slepá vůči těmto a jiným podobným signálům.
Prémiová otázka
Foto
Milá Šárko, od července zkuste napnout všechnu energii na to, abyste si buď našla dobře placenou práci a nebo vymyslela, jakou činností byste si je mohla vydělat. Jste nápaditá a šikovná. Také manželovi začíná od srpna období, kdy má možnost svým úsilím, intuicí a fyzickými možnostmi skrze služby druhým dosáhnout finanční pohody. Bylo by škoda toto období propásnout. Hodně štěstí.
Prémiová otázka
Foto
Milá Dano, zajímavý budete mít podzim 2016, zvláštní setkání, ale léto příštího roku je nakloněno potkat toho pravého na cestách nebo dovolené. Hodně štěstí.