Online chat
Dobrý den pane Raven, já M narozena 15.7.1997 a můj přítel 22.8.1990. Jeho maminka se mnou pořizovala zásnubní prsten(pro mě) chtěla jsem se zeptat zda ten nápad vyšel z jeho hlavy nebo to byl nápad jeho maminky? Také jsem se chtěla zeptat na svou práci, budu v ní mít úspěch nebo ne? a zda příští rok zvládnu úřednické zkoušky napoprvé. Také jsem se chtěla zeptat zda, do příštího roku koupíme společný domeček nebo budeme stavět domek. Také jsem se chtěla zeptat na zdraví maminky přítele 23.6.1964, zda ji přejdou problémy s ostruhami na patách a zda na tom psychické zdraví bude lépe než je teď. Děkuji a přeji vám krásný magický den. (Marie)
Foto
Byl to nápad maminky, když o tom spolu mluvili, v práci budete mít úspěch, zkoušky zvládnete a potom zvládnete i koupi toho domu a zdravotní problémy se zvládnou také.
Milý Ravene, máme s manželem rozjednanou koupi bytu...teď se to trošku pozdrželo...budeme do konce roku ve svém ? A neotěhotním ? Děkuji Květa (Květa)
Foto
Jsou na to docela dobré karty, takže by se to mělo zvládnout. Těhotenství vypadá tak na únor, březen 2018.
Moc, zdravím ! Jmenuji se Jana nar.10.1.1948 a ptám se prosím na syna Jan nar.1.11.1976.Po čtrnácti letech manželství se rozvádí a já se ptám zda si ještě najde ženu pro život a bude mít ještě děti.Má dvě dcery 7 a 9 let.Také se prosím ptám na sebe.Po krásném 45 letém manželství mě zemřel před čtyřmi lety manžel.Pořád se v tom plácám.Prosím, najdu si ještě nějakého muže ? Moc, moc, děkuji Jana (Jana)
Foto
Nebojte se, všechno se urovná, jde jenom o to, dostat se přes horší kvalitu času, jinak v budoucnosti nic špatného nemáte.
Dobrý den p.Ravene.Pokud se zadaří a dočkám se matěřství,bude to s mužem,se kterým se scházím? a za jak dlouho,pokud bude odpověď kladná,by se mohlo zadařit? Děkuji moc a hezký den. (pem)
Foto
Ano, zatím to tak vypadá - do tří měsíců.
Dobrý den,stihne ukončit tento rok moje dcera vztah se svým přítelem? Bylo ji řečeno,že se rozejdou,ale zatím to tak nevypadá.Děkuji (Mája)
Foto
Mně se to také nejeví jako rozchod v budoucnosti. Tedy v blízké budoucnosti, spíše později.
Dobrý den, pane Ravene. Poprosím Vás o věštbu. Jak to vypadá u mě v pracovní oblasti. Mám zůstat v nynější práci (pojišťovna) ? Moc necítím, že jsem si vybrala dobře nebo se situace vystříbří ? Děkuji. Tereza - 16.6.1993. (Tereza)
Foto
Zatím ještě rozhodně zůstaňte v práci, kterou máte, změny k lepšímu nastanou a i kdyby se vám nelíbily, tak lepší období k jakékoliv pracovní změně nastane pro vás v dubnu 2018.
Dobrý den, pane Argoni, mám před sebou velmi náročné období - chci koupit byt, nyní čekám na to, zda dostanu hypotéku, dopadne to? Jsem delší dobu hodně vyčerpaná ze zaměstnání, vydržím na stávající pozici až do důchodu? Je to velmi namáhavá práce a často mám dojem, že už to dál nezvládnu. A jak to budu zvládat po zdravotní stránce, vydržím to tempo? Syn studuje poslední rok vysoké školy, dostuduje bez problémů? Děkuji :-) (Marie)
Foto
Jak to tak vypadá, tak hypotéku dostanete, myslím tím normální, bankovní hypotéku, jinou bych nebral - no a s tím zaměstnáním to vypadá, že jste právě z hlediska kvality času v období, kdy musíte více odpočívat, což se vyplatí, i kdybyste nějaký čas nedělala nic jiného, než pracovala, platila hypotéku a odpočívala. Všechno se bude příští rok zlepšovat. Co se týká syna a jeho školy, tak tady žádné osudové problémy nevidím.
Dobrý den Ravene, prosím můžete se mi podívat, zda se mi podaří do konce roku najít práci? Velmi děkuji za vaši odpověď. Přeji hezký den. (Peťa)
Foto
Do konce roku najdete práci celkem snadno, ale nebude to taková práce, jakou si představujete. Často v takových případech radím, vzít prostě práci jakoukoli, pokud je akceptovatelná a díky principu oběti se potom začnou objevovat dlaší nabídky.
dobrý den pane Ravene, prosím Vás již jsem se několikrát ptala a nedostala jsem zatím odpověd, mám zdravotní potíže, trávení, páteř, přejdou mne potíže nebo alespoň zlepší? Budu mít klidné Vánoce a konec roku? Velice Vám děkuji a přeji Vám hodně zdraví. 1.9.1958  (Danuše)
Foto
Klidné Vánoce mít budete, ty zdravotní potíže jsou divné, v kartách se mi ukazuje, že s hodně velkou pravděpodobností nemáte správnou diagnózu, pokud tedy vůbec nějakou máte, mně se zdá, že to nebude jenom prostá psychosomatika, ale nějaká spíše neurologická záležitost.
Milý Ravene, poslední dobou mě trápí trochu zdraví. Budu brzy v pořádku a vyléčím se? Jste fajn,že jste zase tady :-) (Ivanka)
Foto
Zdraví se dá do pořádku, i když je pravda, že to může chvilku trvat, jinými slovy, nečekejte žádné překotné změny k lepšímu. Pomalejší ale budou.
Dobrý den, můj rozvod se nechce hnout z místa, manžel stále účelově vše oddaluje, teď fingují nemoci. Kdy už vše konečně skončí? Včetně SJM a jakou mám naději na spravedlivý rozsudek. Děkuji. (Silvie)
Foto
Tady se to zatím dost táhlo všechno, ale v první polovině roku 2018 to půjde rychleji - i tak to bude celkově náběh na rekord v Guinessově knize.
Dobrý den pane Ravene.Zajímá mě jak mi dopadne chirurgický zákrok v pátek 24.11. a jak dopadne následná operace která se má uskutečnit příští rok?17.10.1972 (Ilona)
Foto
Všechno je v pohodě, takže to dopadne dobře.
Dobrý den,milý pane Ravene,opravdu mě zajímá,co ještě stihnu do konce roku.Potkám ještě někoho s kým bychom byla šťastná?Děkuji za pípadnou odpověď.E. (Ema)
Foto
Do konce tohoto roku můžete dokonce potkat i někoho, s kým byste mohla spolupracovat nebo podnikat, ostatní ale záleží už jenom na vás.
Dobrý den, vážený pane Ravene. Stihnu do konce roku setkání s panem Radkem? Děkuji za případnou odpověď. Datum narození 30.8.1976, v Praze v 16.30. Zdravím. (Veronika)
Foto
Více aktivity - a ono to půjde. A nebojte se toho.
Dobrý den, vážený pane Ravene. Stihnu do konce roku ještě otěhotnět? Děkuji za odpověď. Datum narození 30.8.1976, v 16:30 v Praze.  (Veronika )
Foto
Teď jsou šance slabší do konce roku, ale leden a únor vypadají docela progresivně.
Dobrý den pane Ravene, udělám zkoušku, která mě čeká v práci? Ještě jedna otázka manžel je stále s něčím nespokojený, můžu udělat něco pro to, aby byl více v pohodě? (Jana)
Foto
Zkoušku uděláte - a s manželem zkuste takový malý experiment - co to s ním udělá, když po něm třeba jeden týden nebudete vůbec nic chtít.
Dobrý den,podaří se mi v příštím roce konečně provést renovaci kuchyně a koupelny.19.5.1951 děkuji (iva)
Foto
Určitě, všechno by mělo probehnout hladce a v pohodě.
Dobrý den,potkám ještě letos lásku?Děkuji za odpověď.17.5.1981-20:20h (Luděk)
Foto
Ano, tady v tomto případě nic osudu nebrání, aby se rozvinul v celé své kráse.
Dobrý den, pane Argoni. Prosím, jak to u mne vypadá do budoucna, naskytne se nějaká pracovní příležitost? Děkuji Vám za odpověď. (Hana)
Foto
Bude až po Novém roce. Půjde to dost pomalu.
Dobrý den, Ravene, co ještě stihnu do Nového roku? Ještě bych chtěla znát Váš názor na mé sousedy. Děkuji moc, Lucie 27.12.1972 ve 22.05 hod. (Lucie)
Foto
Budete se snažit stihnout plno věcí pracovního charakteru, ale podaří se vám to - sousedi jsou lakomí závistivci a rádi pomlouvají, to je jasné hned na první nahlédnutí do tarotových karet.
Dobrý den, pane Ravene chci se zeptat, jak to bude s mým vztahem. Já 12.9.1972 a on 22.8.1971. A jak bude pokračovat přátelství s mužem 1.9.1969? Procházím nějakou krizí a potřebovala bych pomoct nasměrovat. Budu už konečně šťastná? Děkuji moc a přeji hezký den. Markéta (Marketa)
Foto
Celkově to vypadá na jakousi "očistnou" krizi, po které budete mít dojem, že jste na všechno sama, ale všechno, co se vám bude zdát negativní bude jen dočasné, ale spravovat se to bude dlouho, tak tři až čtyři měsíce, takže si té krize asi docela "užijete".
Budu ve vztahu do konce roku 2017? Děkuji. (Valérie)
Foto
Bophužel to vypadá, že ne, ale může se kolem vás někdo točit, s kým vstoupíte do nového roku.
Stihnu do konce roku vyhrát ve sportce? (Marcela)
Foto
Nikoliv. Ale příští rok máte větší šance.
Krásný den milý Ravene, ráda bych se zeptala, zda do konce roku potkám muže svého života, lásku, partáka, přítele, kamaráda...nebo se zadaří až příští rok? Děkuji a přeji Vám krásné dny, nadcházející nádherný měsíc plný štěstí a radosti.Romana 6. ledna 1974 (Romana)
Foto
Ano, potkáte, spíše vypadá dobře v tomto směru prosinec než listopad.
Dobry den, chtela bych vedet, zda zmenim zamestnani nebo bude mit delsiho trvani. Dale me zajima jestli dcera bude studovat pedagogickou skolu? Dekuji (Kateřina)
Foto
Pedagogická škola vypadá proveditelně a co se týká zaměstnání, raději to nijak neurychlujte. To se může vyřešit až v dubnu nebo květnu 2018, nemá cenu to lámat přes koleno do konce tohoto roku.
Najdu novou lásku? (Mirka)
Foto
Ano, opět to vypadá dobře už do konce tohoto roku.
Dobrý den, ano, co mám ještě stihnout do konce roku ? Veronika 9.4.1973. Moc díky předem za odpověd. (Veronika)
Foto
Musíte si udělat pořádek skoro ve všech věcech, které doma máte, ale když to zvládnete, tak budete mít výborný pocit.
Milý Ravene, je mezi mnou a přítelem láska, nebo je to jen sexuální přitažlivost. Budeme spolu i do budoucna? Děkuji za odpověď.  (martina)
Foto
Zatím mezi vámi panuje spíše taková ta celková animální přitažlivost, ale vyhlídky na další vztahový vývoj jsou výborné.
Milý Ravenku, chtěla bych vědět zda mého pritele přestane konečně uhánět jeho bývalá a budeme spolu šťastný. Moc děkuji za odpověd. (Martina)
Foto
Takže, v kartách je, že ho bude "uhánět" nebo spíše "bude něco nutně potřebovat" ještě celý rok - a to, i když už bude mít jiného partnera.
Přeji krásný den když jsem se Vás naposledy ptala jak se bude má cesta dále ubírat, tak jste mě psal, že v listopadu se to začne obracet k dobrému. Měl jste pravdu, sice jsou přede mnou ještě nějaké překážky, ale to snad už zvládnu. Jen s těma dluhy je to takové na vahách, pořád se nějaké zjevují. Každopádně moc děkuji vaše slova mě hodně pomohla a dala mě naději. 11.5.1973 55 minut po půlnoci Olomouc (marie)
Foto
S dluhama (nebo s dluhy?) také zatočíte, ale bude to v průběhu roku 2108.
Dobrý den Ravene, prosim co ještě stihnu do konce roku ? Děkuji Radka (Rak) (Radka)
Foto
Nějakou úpravu nebo menší změnu v práci.
Dobrý den, Ravene, co mne hezkého čeká, nějaký vztah na obzoru? Děkuji.  (Dáša)
Foto
Ke konci roku budete mít celou řadu příležitostí se s někým seznámit a vybírat si.
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat, co mne čeká do konce roku.Jak v zaměstnání ,zdraví ,penězích.Mám šanci vyhrát? A co nějaký přítel? Děkuji. Hana 17.11.1958 (Hanka)
Foto
Šanci vyhrát budete muset nechat ostatním, všechno ostatní vypadá stabilně.
Dobrý den pane Argoni, najdu do konce roku práci? 23.1.1973 v 6.30h Děkuji (Martina)
Foto
Vypadá to celkem nadějně už na konec listopadu.
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o odpověď na otázku co mě tedy čeká ještě do konce roku 2017 a jestli už brzo potkám muže se kterým strávím zbytek svého života. děkuji olina (střelec) (olina)
Foto
Tady může nastat dost divoká změna v prosinci, tedy ještě před koncem roku, někdo se objeví a je dost možné, že budou dokonce dva muži - nápadníci, potom se vyplatí chladnokrevně přemýšlet a kalkulovat.
Dobrý den pane Ramene, co me ceka v nejbližší době? Dekuji (Sabina)
Foto
Nic neobvyklého, hodně věcí si můžete naordinovat do svého osudu sama, tak toho využijte.
Dobrý den, prosím o vyklad na muze kterého jsem nedávno poznala. Má to budoucnost? Je ženatý... (Lily)
Foto
Dožijete se zklamání, lepší bude, když to sama přerušíte.
Dobrý den, před rokem mě opustil přítel...vrátí se ke mě ? Moc se mi stýská. Karla (1954) (Karla)
Foto
Tady to vypadá dost smutně, takže nevrátí.
dobrý deň chcela by som sa spýtať na to ako sa to pohne v mojom vzťahu s petom či spolu budeme alebo doknca roka nemam nic podnikať ?dakujem za odpoved prajem pekný den  (Pavla )
Foto
Teď, do konce roku nedělejte nic a jen pozorujte - a hned na začátku ledna 2018 se pohne hromada věcí.
Prémiová otázka
Foto
V práci se to pohne koncem roku 2017 a začátkem roku 2018 samo od sebe, čili automaticky a v takových případech je vždy lepší vyčkat, než se pokoušet něco měnit vlastní silou, protože je hodně vysoká pravděpodobnost, že by došlo ke střetu zájmů, přičemž zrovna ty vaše zájmy by neměly tak vysokou průraznost jako zájmy ostatních. S tím dotyčným je to takové dost zvláštní, protože to vypadá, jako kdybyste se zamilovala. Ale pozor - můžete se zamilovat do určitého člověka, který má zajímavé a průrazné názory a myšlení - ale můžete se také zamilovat do určité situace, s níž je někdo spojený a vy se potom obsedantně snažíte získat na svou stranu toho člověka, který vám ale ve skutečnosti nebude k ničemu užitečný. K něčemu podobnému ve vašem životě nyní došlo. Chce to klid, meditace, čaj a k tomu si jako menší terapii pustit pár amerických seriálů, potom člověk skoro vždy začne myslet na něco jiného.
Prémiová otázka
Foto
Tady je to celkem jednoduché, protože v kartách toho moc nemáte na období do konce roku 2017 a pro Býky obecně platí, že budou ještě dlouho muset spíše splácet něco z minulosti, než že by na poli úspěchů dobývali jednu metu za druhou, takže toho asi do konce roku moc nestihnete. Asi by to chtělo přehodnotit cleý přístup k plánům do budoucnosti, abyste náhodou neztrácela energii tím, že nebudete bojovat za sebe, ale spíše za někoho jiného.
Prémiová otázka
Foto
Teď se spolehněte hlavně na zmánosti, na přítele a kamarády a pokud se vám podaří najít práci, což by se podařit ještě do konce tohoto roku mělo, tak prostě vezměte cokoliv, co bude akceptovatelné, pracujte a čekejte na další období, které bude vhodné k dalším změnám (k lepšímu) a které by mělo přijít do června 2018.
Prémiová otázka
Foto
Je to takové jako hod korunou, bohužel je i ta 50% pravděpodobnot, že se díky svému rozhodnutí dostanete do finančního průšvihu dost vysoká na to, aby bylo lepší to nedělat. U vás to vypadá tak, že nejlepší by bylo přemýšlet o jakékoliv změně v oblasti podnikání v únoru a v březnu 2018.
Prémiová otázka
Foto
Co se práce týká, tak ještě vyčkejte, podle všeho přijde změna sama od sebe, ani se nebudete stačit divit, ale zvládnete to a s další dost vysokou pravděpodobností se díky této změně objeví ve vašem životě nový muž a vše se to semele během první poloviny roku 2018. Takže teď se nemusíte ničím znervózňovat.
Prémiová otázka
Foto
Berani chtějí zůstávat v zahraničí, Býci se vracejí, přechodníci se často špatně používají, obrazně řečeno, nenajdou ani po delší době takovou práci, která by je těšila až do důchodu, i kdyby někde dělal vývojového manažera. Petr je v podstatě mezi Beranem a Býkem a ve spojení se Sluncem měl o letošních narozeninách hezkou konjunkci Slunce-Merkur a k tomu ještě Uran, čili se mohl setkat se zajímavou pracovní nabídkou, která by mohla změnit celý jeho život. Takže to vypadá celkově tak, že ještě nějakou dobu zůstane v zahraničí, potom se vrátí a najde si partnerku, na všechno času dost, není kam spěchat.
Prémiová otázka
Foto
Když mlčíte, tak to zmízí ve "ztracenu", pokud z ní chcete dostat nějaké peníze, tak jedině přes právníka, to je klasika. Na první výzvu ani nepotřebujete soud, stačí, když znáte jméno, příjmení datum narození a současné trvalé bydliště.
Prémiová otázka
Foto
Takže všechno nejlepší - a co se toho dobrého, ne-li přímo nejlepšího v budoucnosti týká, tak to přijde, podle všeho se bude její celková životní situace zlepšovat již v první polovině roku 2018 a co se týká toho vztahu, tak ten vypadá i v kartách dobře, někdy se u těch vztahů spíše vyplatí, když se "nehne" nebo se "nevyvíjí", protože on ten vývoj nebo změna ve vztahu jde většinou dost nepříjemným směrem. Nechte to zatím svému vlastnímu vnitřnímu vývoji, který často není vidět, ale ze zkušenosti víme, že nejsilnější jsou právě ty věci, které nejsou zrakem patrné a často zůstávají i vědomí skryté.
Prémiová otázka
Foto
Je celkem jasné, že do konce roku vás čeká dost velká hádka s rodinou, pokud je tam jakákoliv finanční nebo majetková závislost z vaší strany na bratrovi nebo strýcovi, můžete zaznamenat i nějakou hmotnou ztrátu.
Prémiová otázka
Foto
Máte-li v plánu změny rodinného charakteru, vztahového charakteru nebo cokoliv, co se týká emocí a celkového emocionální ladění, je to v pohodě a všechno se vám podaří. Pokud plánujete vyběhnout na trh s novým podnikatelským nápadem, tak bych byl raději opatrný. Až hodně opatrný.
Prémiová otázka
Foto
Karty i konstelace praví, že pokud je to kvůli práci nebo výdělečné činnosti nebo čistě z vašeho rozhodnutí, tak ano, pokud je to pouze z důvodů citových (láska, partnerství, chcete někoho poslechnout nebo někomu splnit jeho přání), tak to moc dobře není.
Prémiová otázka
Foto
Astrologické konstelace jsou dobré, i když je pravda, že konstelace jsou konstelace a zdraví je zdraví. Nicméně podle metody "jáchyme hoď ho do stroje" to vypadá na kritické období v druhé polovině prosince 2017 a potom první polovina května 2018. Když se na to ptáme karet, čistě z hlediska kondice, délky života a zdraví obecně, tak to vypadá, že srdeční vada není to jediné, co vaši maminku teď ohrožuje.
Prémiová otázka
Foto
Karty hodnotí lépe, tedy o něco lépe klasickou hypotéku. Pokud je bankovní, jsou na to dobré karty.
Prémiová otázka
Foto
První chyba byla, že jste mu vyčítala něco, co se týká citové oblasti. Je to podobné, jako kdyby vám dali za zásluhy medaili a potom by ji vám zase odebrali z důvodu malého jásotu či napříliš projevené radosti z vaší strany. Takže chyba to byla, ale další chyba byla reakce vašeho nyní již bývalého přítele, která zřejmě jen dokázala pravdivost vašeho tvrzení. Ono to spíše vypadá tak, že on sám chtěl vztah ukončit, ale nevěděl, jak vám to říct a vy jste mu nahrála na smeč. Pokud se s ním občas setkáváte, zkuste rentgenovým zrakem monitorovat i jeho okolí, jestli se v něm nepohybuje jak štika ve vodě nějaká mořská panna se zajímavě vyvinutou ploutví nebo něco podobného.
Prémiová otázka
Foto
Dobrý den, podle karet to vypadá tak, že pro vaše přítele neznamená nic jedna nevěra, nebude nic znamenat ani druhá nevěra a v podstatě je možné, že už nyní pro něho nic neznamená ani vztah s vámi. Máte dvě možnosti, buď se s tím vyrovnáte, smíříte, řeknete si, žijeme jen jednou, nějak se domluvíme, hlavně, že pravidelně chodí domů a když si spočítám, co z něho mám, tak to kalkulačně vychází lépe, než když sečtu investice a výdaje nasměrované na jeho osobu. Druhá možnost je, že si řeknete, tak to tedy ne, brouku, tohle jsme si nedomluvili, buď já a žádná jiná nebo nic - a rozejdete se. Potom nebudete mít nic, v podstatě nebudete mít ani na co si stěžovat, což se někdy dá použít i autopsychoterapeuticky. Možná je lepší cesta nedělat z toho vědu a sama si také začít dělat, co se vám bude líbit. Potom by se to všechno vyřešilo dost rychle jakoby samo od sebe.