Online chat
Prémiová otázka
Foto
Katko, podle karet je to jasný vztah na dálku, společná budoucnost v jedné domácnosti z toho nijak nekouká.
Prémiová otázka
Foto
Jarmilko - jednoznačne bude pro vás lepší hledat si jiný vztah nebo jinými slovy, začít si hledat jiný vztah, potom se dají věci do pohybu a jak a kudy jít uvidíte hned sama.
Prémiová otázka
Foto
Dobrý den, ve výkladu se objevily trochu horší karty, takže to nevypadá na romantickou procházku růžovou zahradou, ale možná budete muset na pracovišti řešit nějaké intriky nebo projevy závisti a pomluvy, to se vše dá dohromady a jaro bude hezké i z hlediska mezilidských vztahů.
Dobrý den Ariano. V září mám nastoupit do nového zaměstnání.Tak se ptám,zda to vše proběhne v pohodě a zda tam budu spokojená.Také se ptám na co si mám dát pozor.Děkuji Lenka 3.9.1982  (Lenka)
Foto
Lenko, určité překážky tam asi budou, ale jinak, pokud setrváte ve svém rozhodnutí nastoupit do nové práce, tak jsou na to hodně pozitivní karty, takže budete i spokojená. Na co si dát pozor, asi tam potkáte dominantní ženu, Královnu Mečů a s ní budete muset najít společnou notu. Ale i to se dá zvládnout.
Přeji vám krásný den Arianko...můžu se zeptat co mě čeká , Jsem sama a je mě velmi smutno , zda budu mít nějakého kamaráda ,abych nebyla stále sama...Moc děkuji za odpověd...Nar.25.11.1954..Láska (Láska....)
Foto
Dobrý den, je to celkově dost těžká věc a na to, abyste skutečně někoho zajímavého potkala, tak tomu budete muset pomoct sama, chce to hodně aktivity. Pasivita sama o sobě nikoho nepřitahuje, takže promyslete, co byste mohla všechno dělat, i třeba chodit do fitka nebo si zaplavat... a je toho skutečně hodně, na co se můžete doslova vrhnout a to vám pomůže někoho najít.
Dobrý den Arianko, v letošním roce jsem začala podnikat. Budu na tom finančně lépe než jsem byla v zaměstnání. Moc děkuji.  (Eva 22.2.1959)
Foto
Evi, rozhodně ano, jsou na to dobré karty, nebude to celý rok jednoduché, ale celkově by se to na konci roku mělo ukázat jako finančně zajímavější než zaměstnání.
Milá Arianko.chci se zeptat,jestli mi jaro přinese zlepšení mého zdravíčka.od Vánoc to mám takové na prd.díky .Markéta 23.1.1976 (Markéta)
Foto
Milá Markéto, v podstatě to vypadá tak, že to všechno bude souviset s takzvanou psychosomatikou, ono je to celkově od Vánoc až teď, do konce února takové spíše krizové než veselé, ale březen by už měl být lepší, tak uvidíte, ale je to tak na 95%.
Zdravím Vás Ariano a chci se zeptat na to co mě čeká v letošním roce 2018. Renata (Renata)
Foto
Reni, ve výkladu máte Štěstí, Fortunu a Trojku Pohárů, takže tento rok nebude špatný, Fortuna znamená štěstí, které vás bude provázet kudy půjdete, Disky, které jste tam také měla, znamenají práci a peníze a s tím je spojená i práceschopnost, takže žádná nepřízeň osudu vás ve vaší cestě za spokojeností nezdrží.
Dobrý den, chci se zeptat, na co má dcera talent? (26.2.2008) (Lucie)
Foto
Lucinko, kdyby měla vaše dcera jakýkoliv výrazný talent na cokoliv, tak se to už dávno projeví. Co se týká budoucnosti, tak to vypadá, že je to holka šikovná a průbojná, takže se do něčeho s vervou pustí, ale asi bych spíše nechala na tom, co ji samotnou by nejvíce bavilo. Možná by pomohlo i to, kdyby měla dcera při volbě čehokoliv, více volnou ruku.
dobrý den snad budu mít štěstí.prosim mám jet do lázní najdu přítele. budou změny.děkuji klárka moc prosím 1.5.75 (kalka)
Foto
Dobrý den, na to seznámení se v lázních bych se raději moc nespoléhala, ale lázně určitě pomohou jako menší rituálek a přítele v dohledné době potkáte, seznámíte se se zajímavým mužem a budete šťastně zamilovaná, všechno na vás čeká, ale prostě to nemusí jít pouuze přes ty lázně.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah. Dojde k jeho posunutí, rozhodne se partner nastěhovat se ke mně? Jak to bude dál? Moc vám děkuji a přeji krásný den. (Tereza (1987))
Foto
Terezko, s tím partnerem to vypadá tak, že jsou tam nějaké překážky, takže bych to rozhodně raději neuspěchávala, ještě to chce určitý vývoj a trochu času, ale vypadá to celkem nadějně.
Dobrý den , chtěla bych vědět , zda mě čeká nějaká láska ,,,,A jak jsem na tom ze zdravím ,,,,Moc vám děkuji za odpověd...Nar 25.11.1954. Sama  (Sama..)
Foto
Dobrý den, ve výkladu máte kartu Velekněžka, je to nejvyšší ženská karta a s takovou kartou vás obvykle čekají samé dobré věci, samozřejmě v rámci možností, takže láska rozhodně přijde a budete spokojená, s tím zdravím je vidět hlavně psychika, asi jste si prošla něčím, co by se dalo nazvat "zkouškou" nebo životní zkouškou, ale před vámi je dlouhé období zlepšování a práce na sobě.
Dobrý den , zlepší se vnuk ve škole a dodělá obchodní akademii s maturitou.Nar.31.7.2000. Pomůže nám někdo splácet půjčku? Děkuji Jana (Jana)
Foto
Jani, vnuk obchodní akademii dodělá, to bude celkem v pořádku a s tou pomocí při splácení půjčky to nevypadá úplně beznadějně, ale ještě to asi dá trochu práce někoho použitelného sehnat.
Dobrý den Arianko,chtěla jsem se zeptat na naší finanční situaci , zda se zlepší. Najde si dcera nar 12.8.1971 hodného partnera a kdy?.Vyhrajeme nějaké peníze někdy . ?Děkuji Jana (Jana)
Foto
Milá Jano, dcera si nového partnera najde a šance na zlepšení finanční situace tady, ale nebude to nijak bombastické, půjde to postupně. S tou výhrou to zatím vypadá bledě, na to bych do budoucnosti nesázela.
Dobrý den Adriano, chci se zeptat jestli vidíte nějaký posun u mé dcery v oblasti práce a vztahů, nedávno byla na pohovoru ( hledá novou práci) a měli by se jí ozvat, kdy má nastoupit. Dcera je nar. 8.2. 1991 Děkuji Kateřina (Kateřina)
Foto
Milá Katko, ta práce pravděpodobně vyjde, dcera má kartu Hvězda a Úspěch, je možné, že zaměstnavatel bude chtít ještě nějaké vzdělání nebo kurz, což se zvládne a co se týká vztahů, dobré a zajímavé období pro bude druhá polovina tohoto roku.
Dobry den, narodila jsem se 31. 8.1956 v 18.40 v Plzni. Chtela bych vedet, jak jsem na tom po zdravotni strance, mela jsem rakovinu prsu a mam problemy se stitnou zlazou. Dale me zajima, jestli bych se mela prestehovat, stale zustat v Americe nebo se vratit do Cech.  (Ivana Lan)
Foto
Milá Ivanko, v kartách je vidět, že procházíte těžkým obdobím, ale dále už nejsou špatné karty, jsou zde karty štěstí i peněz, takže co se týká přestěhování do Čech, bylo by spíše lepší zůstat ještě v Americe. Jinak se vše po zdravotní stránce bude upravovat.
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda už to vše zlé skončí a bude dobře Moc děkuji (radka)
Foto
Dobrý den, Radko, ano, jsou zde i horší karty, ale celkem s přehledem se dá očekávat zlepšení - je zde Fortuna, samostatnost a jak to tak podle karet vypadá, chce to od vás hlavně trpělivost a opatrnost. Takže při jednání, kdy byste mohla udělat nějakou chybu, tak se raději s někým, komu důvěřujete poraďte, co a jak udělat. Vypadá to, že sama opakujete několik chyb, které se vám potom mohou vymstít.
Dobrý den Arianko. Ráda bych se zeptala, jaký pro mne bude rok 2018,co se týká zdraví,zaměstnání a financí. Nar.13.7.1972. Moc děkuji :-) (Pavla)
Foto
Milá Pavlo, zdraví bude v pohodě, peníze tady máte také, tedy v kartách jako symbol (zatím), lásku máte také a co se týká zaměstnání a financí, máte ve výkladu ty nejlepší karty, které v tarotu jsou, Desítku Disků a Kolo štěstí, takže, i kdyby přišly nějaké nečekané změny v práci či zaměstnání, tak vás to rozhodně ze sedla nevyhodí.
Dobrý den Arianko,chtěla bych se Vás zeptat zda ještě ve svém věku mohu potkat muže s kterým budu mít dlouhodobí a láskyplný vztah?Děkuji za případnou odpověď a přeji Vám jen to nejlepší.Lenka nar.14.3.1970 (Lenka)
Foto
Milá Lenko, samozřejmě že ano, ve výkladu jsou karty, která jednoznačně naznačují úspěch ve vašem snažení, ale jsou zde i horší karty, které symbolizují překážky, ale i přes tuto "brzdu" dosáhnete už v první polovině tohoto roku toho, že najdete někoho, s kým budete dlouhodobě šťastná.
Dobrý den Ariano,prosím jak to u mne bude vypadat s prací a kdy potkám lásku.17.5.1981(20:20h)Moc děkuji. (Luděk)
Foto
Ahoj, Luďku, karty naznačují, že v pracovní oblasti bude nějaká změna, jinými slovy to vypadá na jinou nebo novou práci, změna by se odehrála na jaře tohoto roku a květen i červen jsou pro vás velmi dobré měsíce na lásku, můžete se dát dohromady s ženou, kterou už znáte, ale můžete si také najít jinou, kterou ještě neznáte, na obě možnosti jsou karty dobré a slibné.
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda si má dcera Soňa nar. 10.5.1990 s přítelem,pořídí vysněný pozemek a začnou společně stavět domeček. Děkuji (Pavla)
Foto
Milá Pavlo, podle karet to vypadá, že ano, je zde karta Změny a karta Peněz, jsou zde i karty, symbolizující splnění přání, takže pokud si to přejí oba a oba chtějí na uskutečnění svého snu spolupracovat, tak si vysněný domeček pořídí.
Dobrý den = chci se zeptat = jakou má budoucnost vztah = Milada 14.1.1954 a Vladimír 4.12.1953. Děkuji za odpověď...Milada (Milada)
Foto
Milá Milado, karty jsou celkem dobré, je zde i karta štěstí a karta práce, spolupráce a vzájemné pomoci, takže, pokud se na tento vztah nebudeme dívat jako na vztah ryze milenecký, ale jako na vztah, založený na vzájemné pomoci, tak má hezkou budoucnost.
Dobrý den, ráda bych se zeptala na dceru Simonu nar. 25.4.1993, zda letos zvládne dvoje státnice a zda najde lásku a bude šťastná. Je v neustálém stresu, zda se to tedy zlepší. Děkuji (Pavla)
Foto
Dobrý den, Pavlo, dcera má docela dobré karty, i když ta jedna státnice bude s odřenýma ušima, ale zvládne je oboje a co se týká lásky, tak tam to asi bude spojené se zaměstnáním, jinými slovy, bude si hledat práci, najde práci a současně najde i partnera.
Dobry den p. Ariana co ma caka po pracovnej stranke dakujem 13.9.1971 (Ina)
Foto
Milá Ino, prvního půl roku to bude tak trochu boj, mohou nastat ještě různé komplikace, ale nakonec se ukazuje Fortuna, karta štěstí, která často předpovídá i dobré náhody, takže když budete v pracovní rovině myslet hlavně na sebe, tak se zlepšení objeví celkem brzy.
Dobrý den paní Adriano, prosím Vás o výklad ohledně otázky:Mám zůstat v kapele Socha hrocha a nastavit si jiné podmínky nebo mám odejít z kapely? Pokud odejít, najdu jinou příležitost v umělecké činnosti? Děkuji mnohokrát, krásný den přeji :-) Tereza Švadlenová 17.9.1990 Praha23:09 (Terry)
Foto
Ahoj, Terry, v kartách je sice vidět určitá stagnace, ale v druhé polovině roku je zase zlepšení, čili to vypadá tak, že by byla škoda z kapely odejít. Lepší by bylo pokusit se nastavit si pro sebe lepší podmínky a hlavně ještě vydržet.
Dobrý deň, dátum nar. 30.8.1973, chcem sa spýtať,ako sa bude vyvíjať môj citový život? Ďakujem. (zuzana)
Foto
Milá Zuzanko, máte hezké karty, které vypovídají zpočátku o určité stagnaci, ale potom se vše začne vyvíjet tím lepším směrem, takže pokud budete chtít i jakoukoliv změnu, tak tato změna přijde. Půjde hlavně o to, abyste sama věděla, kudy jít a co by mělo do vašeho života vstoupit, abyste byla spokojená.
Dobry den zlepsi se moje financi situace popripade kdy dekuji (Miroslava)
Foto
Dobrý den, Miroslavo, karty naznačují určité zlepšení během tohoto roku, nebude to žádná velká sláva, ale prostě svoji situaci zvládnete. Ve výkladu jste měla i kartu Hvězda, která vždy naznačuje vzestup a zlepšení.
Dobrý den, psala jsem Vám už několikrát, ale pokaždé bez odpovědi. Mám 3 roky do důchodu, ale smlouvu jen na 15 měsíců. Ráda bych věděla, jestli budu mít práci dál, nebo to bude jinak, a jak. Nar. 22.5.1958  (Mary)
Foto
Milá Mary, konečně jste se odpovědi dočkala a je docela potěšující, protože to vypadá, že i když máte smlouvu jenom na 15 měsíců, budete mít práci i nadále, prostě to vypadá buď na domluvu se zaměstnavatelem a další smlouvu nebo přijde jiná práce, nemusí to být prostě u stejné firmy. Ale o práci jako takovou nepřijdete.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah mé dcery (15.5.1991) a jejího přítele (23.11.1991). Má vztah budoucnost? Mají spolu dvouleté dítě, dům na hypotéku, přítel dceru v loňském roce psychicky týral. Teď to "nějak" klape, dcera se mi už moc nesvěřuje. Mám o ni strach.... Děkuji moc za odpověď. (Daniela)
Foto
Milá Danielko, nejdříve jsem to přečetla jako "mají dvouleté dítě na hypotéku", nicméně ve skutečnosti to vypadá tak, že on má nízké sebevědomí a záleží hodně na ní, jak se v této situaci zachová. Karty naznačují, že i když jsou a budou určité potíže, tak by ten vztah měl dál pokračovat. Takže se dá říct, ano, vztah má budoucnost.
Dobrý den, Ariano, ráda bych se zeptala, zda bude pokračovat v pohodě můj vztah s milencem, který mi dává křídla, a manželství bude také v pohodě, kvůli dětem. Přeji vám krásné zimní dny a hodně lásky a štěstí.  (Eva)
Foto
Evičko, vy jste typická Královna Mečů, která má chlapy tak trochu na háku a to je správně. Takhle to bude pokračovat dál, to bude všechno záležet hlavně na vás. S manželem to máte pro budoucnost celkem v pohodě, ale milenec může trochu zlobit, je to opět výklad tak na rok, ale v zásadě to vypadá tak, že to tento rok ještě můžete ukočírovat, abyste byla spokojená.
dobrý den, přinese jaro zlepšení vztahu mé dcery, setká se s nějakou novou láskou nebo co ji věští budoucnost. narozena ve znamení berana.Děkuji (Máma)
Foto
Ahoj mamko, vaše dcera má krásné karty, takže se dá počítat i s tím, že jí do života přijde nový vztah, ale musí být při výběru partnera opatrná, to je hlavní obsah výkladu a karet. Takže nová láska se objeví a je to výklad na tento rok, takže v tomto roce.
Čo ma čaka v laske? Ďakujem  (martina)
Foto
Milá Martino, v nejbližší době se asi nikdo nový neobjeví, jste v takzvaném transformačním období, ale jsou zde i karty Milenci a Štěstí, takže vám do života nejdříve vstoupí muž s velkým egem, a teprve potom přijde ten pravý. To by se mělo realizovat tak do poloviny tohoto roku.