Online chat
Drahá Lindo,můžete mi prosím říct,jestli se ještě vůbec dočkám vnoučete? DĚKUJI VÁM a přeji Vám hezké adventní dny,babička. (babička)
Foto
Milá babičko, ráda bych napsala, že ano, ale v následujících dvou letech vnouče bohužel nevidím. Přeji jen vše dobré!
Před dvěma měsíci mi zemřel přitel. Měl autonehodu a doteď se nezjistilo z jaké příčiny. Pořád se s tím nemohu smířit a mam pocit, že už nikdy nebudu šťastná. Jak to vidíte vy? (Lucie)
Foto
Milá Lucie, chápu vaše pocity, musí to být těžké. Na vaši otáázku padly osudové karty,které značí to, že některé věci v životě prostě neovlivníme a musíme je přijmout takové, jaké jsou. Vy šťastná ještě rozhodně budete, tato nepříjemná zkušenost vás ve finále posune někam hodně dál. Chce to čas.Držím palce a přeji vše dobré!
Dobrý den Lindo.Ani nevím jak začít a jak to napsat.Strašně mě trápí jak se chovám ke své osmileté dceři.Pořád naní křičím i když hluboce nechci.Jakoby neviděla a neslyšela.Jsem na rodičovské dovolené s dvouletou dcerou a vím že starší dcera uvnitř srdce stálé žárlí.Snažím se aby láska i péče byla vyrovnaná ale cítím jak u starší dceři je nenávist.Dobře vím,že musím udělat první změnu u sebe ale pořád mě to nejde.Ptám se p.Lindo,kdy přijde konečně nějaká změna?Já 3.9.1982 dcera 10.11.2009 (Lenka)
Foto
Milá Lenko, sama změna nepřijde, vaši situaci musíte řešit a to co nejdříve. Dětská duše je lehce zranitelná a pokud se věci brzy nezmění, zanechají na duši vaší starší dcery jizvy, které se jen tak nesmažou. Pakliže si sama nevíte rady a trápí vás to, nebojte se požádat o pomoc odborníka. Držím vám palce a přeji jen vše dobré!
Chtěla bych se zeptat na syna, věk 9 let, znamením Ryba, zda ho nechat ve škole, do které teď chodí a nebo dát do jiné a zda jsou problémy, které tam má způsobené jeho osobou nebo vlivem okolí. Moc děkuji za odpověď (LucieN)
Foto
Milá Lucie, v nynější škole vnímám nepřítele v podobě tmavovlasé nebo rezaté ženy a opravdu bych zvážila přeřazení na školu jinou. Proberte to přímo s ním, dle mého názoru by to zvládl v nové škole lépe než ve stávající. Přeji jen vše dobré!
Dobrý den, paní Lindo, strávím Silvestra s Jaromírem 10.5.1960 nebo s Radimem 10.3 1967 nebo sama? Děkuji za odpověď. Katka, 21.9.1975 (Katka)
Foto
Milá Katko, spíše mi to vychází na Jaromíra. Přeji jen vše dobré!
Sejdu se ještě pred vanocemi s pritelem? Děkuji (Laura)
Foto
Milá Lauro, je to dost pravděpodobné. Přeji jen vše dobré!
Prosím, prosím Linduška, ako to bude vypadať s mojou prácou? Urobila som dobre, keď som ju zmenila? Budem v nej úspešná? Teším sa už teraz na Vašu odpoveď nech je už akákoľvek, aspoň viem, na čo sa pripraviť. Ďakujéééém, Gabriela 17.01.1970 (Gabriela)
Foto
Milá Gabrielo,karty na práci máte pozitivní. Vůbec nelitujte, že jste tam, kde jste. V průběhu příštího roku se možná budete dokonce i v souvilosti s touto prací nějak sebevzdělávat a bude vás to bavit. Ať se daří a přeji vše dobré!
Dobrý večer Lindo, moc Vás prosím , chtěla bych vědět, jestli na mne čeká nějaká positivní příležitost, kterou bych měla využít. Zatím se nikdy nepodařilo dostat se do dotazů, které přišly na řadu.Děkuji za odpověď a přeji krásné vánoční svátky. Jana 4.5.1972 v 0.30 hod v Brně. (Janča.)
Foto
Milá Jančo, pozitivní příležitost by se mohla objevit v únoru, mějte oči otevřené. Dále pak v průběhu roku nevylučuji nabídku na příjemný výdělek. Přeji jen vše dobré!
Dobrý deň pani Linda, chcem sa Vás spýtať či ma počas adventu stretne láska . Ďakujem (Liv)
Foto
Milá Liv, spíše než pravou lásku tu vnímám jakési veselí. Ale užijte si to! Láska přijde později. Přeji jen vše dobré!
Syn Michal, 24.2.1999 bude maturovat, zvládne to úspěšně, i když není zrovna studijní typ a vše nechává na poslední chvíli? Děkuji (Lida)
Foto
Milá Lido, ve finále to zvládne, ale je možné, že to bude až na druhý pokus. Vězte, že si tuto zkušenost má prožit a kdyby to napoprvé hned neudělal, tak se z toho nehruťte. Přeji jen vše dobré!
Dobrý den paní Lindo, měl by prosím šanci vztah s 8 18 let starším, ale ženatým přítelem? Děkuji Janina /23.9.1976/ (Janina)
Foto
Milá Janino, dle karet by to bylo dost náročné a vyčerpávající, dokonce je tu varující karta před riskantním jednání. Přeji jen vše dobré!
Dobrý den, skoro před 20 měsíci jsme se s bývalou přítelkyní rozešli. Vlastně ani nevím proč, rozcházela se na 2x poprvé pak zas chtěla se mnou být, jak ví, že se mnou chce strávit zbytek života. Když ale přišlo na chování nepřipadalo mi to tak, jako by byla duchem jinde a tak jsme se pohádali. Avšak hádku odpustila, ale důvod rozchodu mi neprozradila. Prý by jí ublížilo, kdyby mi řekla důvod (nar. 21.8.97) velmi jsme si rozuměli, avšak v té době jsme měli těžké období oba. A já s zhroutil z více věcí (rodina, oddíl, škola) a v tu chvíli, kdy se vracela, byla moje záchranné lano, že něco může být v pořádku. Ona již má nejspíše nového přítele. Bohužel se vůbec se již nebavíme, avšak s žádnou od té doby si nemám co říct ani si nerozumím. Tak jsem se chtěl zeptat, zda se to mezi námi nějak vyřeší nebo snad potkám jinou. Mým problémem je, že nejsem bavič a tím pádem ani středem pozornosti. Nakonec jsem akorát ten co vždy pomůže a na to je dobrý. Ta slečna mi stále moc chybí. S pozdravem Radoslav (nar, 24.11.94) (Radek)
Foto
Milý Radku, karty vám radí, abyste šel dál. S onou slečnou vás ale stále pojí silné pouto, nebude lehké se ho zbavit. Nicméně když se chce, tak všechno lze. Také tam vnímám velký otazník, co se tam stále vzn
Potkam pristi rok lasku - partnera do zivota? (Veronika)
Foto
Milá Veroniko, ano, je to možné. Nevylučuji, že se tomu tak stane už v první polovině roku. Přeji jen vše dobré!
Milá Lindo, Mám otázku mého bydlení. podaří se mi už najít vhodný byt ? Dočkám se taky konečně majetkového vyrovnání s ex-manželem ? Moc děkuji za odp.(já : 2.2.1974) (Pavlína)
Foto
Milá Pavlíno, ano, bydlení tu máte. Je dost dobře možné, že to bude na kraji města nebo vesnice, kolem vnímám přírodu. Rozhodně nehledejte uvnitř centra. Hledání nevzdávejte ani po několika neúspěšných pokusech. Co se týče vyrovnání s ex, tam to ještě chvilku potrvá, nicméně světlo na konci tunelu tu bezesporu je. Přeji jen vše dobré!
Pěkný adventní čas,bude se mi dařit v příštím roce v práci ? Podnikám ve službách a letos té práce nebylo tolik jako dřív.Zlepší se to ?Jsem zvyklá hodně pracovat a moc mě to trápí.Děkuji moc. (Majda)
Foto
Milá Majdo, první polovina roku nebude nic moc, ale v té druhé to bude lepší. Je možné, že zařadíte do své nabídky něco nového, co vám zvýší zisky. Přeji jen vše dobré!
Dobrý deň. Poprosím Vás. Ja by som chcela vediet odpoved na moju otazku. Som zamilovana do suseda a myslim,ze susedovi niesom lahostajna. Ako to bude medzi nami vznikne tam neaka laska? Dakujem (ZuzankaH)
Foto
Milá Zuzanka, lásku nevvylučuji, avšak buďte trpělivá. Dle karet soused řeší něco z minulosti a dost ho to trápí. Ale vy mu lhostejná skutečně nejste. Přeji jen vše dobré!
Dobrý den paní Lindo,chtěla bych se prosím zeptat na práci.Jsem do konce roku ve zkušební době,zůstanu v této práci i po zkušební době a udělám bezpečnostní zkoušky?Nebo přijde jiná nabídka,třeba i v jiném městě?Zuzana 1.7.1963 7.15 Praha.Děkuji za odpověď..... (Zuzana)
Foto
Milá Zuzano, dle karet to nevypadá úplně růžově, avšak nezoufejte, kdyby vám to v této práci nevyšlo, brzy byste dostala novou a troufám si říci i lepší nabídku. Nevylučuji ani, že v jiném městě. Přeji jen vše dobré!
Dobrý den, zkomplikoval se nám v poslední době život s mým mužem, rodinu odstavil na vedlejší kolej, chce být svobodný, nezávislý podle něj nikým neomezovaný, chci se zeptat jestli ještě bude přemýšlet jako my a ne jen jako já. On beran, drak. Já střelec,had. Děkuji (Iva)
Foto
Milá Ivo, tady to ještě chvilku potrvá, on je paličatý a rozhodně sebou nenechá manipulovat, Obávám se, že zde toho moc nezmůžete. Zkuste nepropadat depresi a věnovat se sobě a těm, kteří o to stojí. Držím palce a přeji jen vše dobré!
Milá Lindo, snad se na ě tentokráte usměje štěstí a odpovíte. Po mnoha pokusech opět prosím o rady, doporučení. 8.12.66 jsem se narodila a poslední půl rok řeším svou práci, cítím, že jsem přetížená, ale můj nadřízený nemá vůli mi ulehčit, ba naopak, je nesoudný a neví, co má práce obnáší, dokonce se kolem poptávám po jiné práci. Dojde k nějaké změně? přinese rok 2018 změnu a to nejen co s týče mé práce? Co můj partnerský život? S přítelem se nedá plánovat společná budoucnost, nevím, co vlastně chce. Delší dobu nepracuje a tak se ptám, je to ten osudový muž? Děkuji za odpověď. Hanka (Hanka)
Foto
Milá Hanko, cítíte se zahnaná do kouta, ale každá situace má své řešení. Vy sama změny nesnášíte a proto držíte, i když z vás kape pot a krev. Nicméně jste už dost unavená, možná i s nakřáplým zdravím a to za to opravdu nestojí. Doporučuji se poohlédnout po nějaké nové práci. Pakliže si v hlavě ujaasníte, že chcete skutečně odejít a nenechat ze sebe dělat otroka, nová práce přijde. Co se týče přítele, souvisí to také s tím, co jsem psala výše, a sice, že nemáte ráda změny. Sama cítíte, že to není ono, ale nedokážete si to představit bez něj. Přitom jsem si jistá, že by Vám bylo lépe. Držím palce a přeji jen vše dobré!
Lindo, prosím o odpověd.Mám doma manipulátora,jsem s ním 8 let.Pokaždé stejné, chvíli klid, pak zas dusno, a to se opakuje pořad dokola.Já ryba,on lev.Co s ním? (Květka)
Foto
Milá Květko, budete muset zabojovat, i když boj s ním nebude vůbec jednoduchý. Sílu na to sice momentálně nemáte, avšak do vašeho života by mohl vstoupit brzy dobrý přítel (nemyslím hned milence, i když to nevylučuji), který by vám zvedl sebevědomí a vy byste následně našla sílu odejít. Berte v potaz hlavně to, že váš partner lev se nezmění, naopak jeho chování by se mohlo ještě horšit. Držím palce a přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá tazatelko, karta Poustevníka a Smrti dává jasně najevo, že ta milostná záležitost brzy skončí. Sice se možná budete cítít sama, avšak velmi vás to posune kupředu a ledy se konečně hnou. Není důvod se bát, jste na to připravená. Tím, že se tato záležitost uzavře, si otevřete nové dveře, které až doposud zůstávaly zavřené. V profesní/studijní oblasti karty předvídají úspěch a pevnou půdu pod nohama, tam není čeho se bát. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Niko, karty naznačují možné usmíření po hádce nebo dusnu. Avšak dejte pozor, protože ty hádky hrozí stále. Než něco řeknete, počítejte třeba do deseti, slova už se pak nedají vzít zpět. Pokud se tím budete řídit, čeká vás poklidný advent. Všímejte si znamení, vnímám tu u vás možnost zvláštních, až mystických, náhod. Ale není se čeho bát. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milý Romane, i když máte svou expřítelkyni rád, bylo by pro vás vhodnější, kdybyste se od ní odpoutal a šel dál. Jak sám píšete, vztah dlouhodobě nefunguje a ani karty nejsou co se týče tohoto vztahu pozitivní. Jako kdybyste si neustále cosi vyčítali a nebyli vniřně šťastní ani jeden. Zásadní obrat tu vnímám v měsíci březnu příštího roku, kdy by vám mohl do života vstoupit někdo nový, s kým byste třeba i tu rodinu založil. Nejprve se ale opravdu budete muset vnitřně odpoutat od vaší expřítelkyně. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Hano, byt prodáte v příštím roce, zhruba v polovině. Je možné, že budete muset nějak slevit z ceny, ale jen trochu, prodáte ho i tak výhodně. V příštím roce byste se mohla podívat na nějaké místo, o kterém už dlouho sníte. Jsou možná jednání s úřady a soudy, nejsemm si jistá, že to skončí příští rok, možná až ten další. Karty radí, abyste se hodně soustředila na sebe a nenabalovala na sebe problémy ostatních. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Peťulo, nový vztah je blízko. Je možné, že kolem sebe už chodíte nebo se nějakým způsobem znáte. Ten člověk má možná dítě. Jen dejte pozor a opravdu si prověřte to, že má vyřešený svůj bývalý vztah, mohla by to být překážka. Nevylučuji, že by to mohl být umělec nebo někdo jemnocitný. Zpočátku se ale opravdu držte hesla "důvěřuj, ale prověřuj". Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Kláro, zatím zlepšení komunikace mezi vámi bohužel nevidím, avšak to určitě není důvod pro to, abyste přestala tam přestala chodit. Nepouštěla bych se do dedukcí, proč se takto chová, spíše bych se zaměřila na to, co můžete udělat vy, abste byla spokojená a aby vás to netrápilo. Karty doporučují se před ním uzavřít a co nejméne komunikovat (pakliže to jde), bavit se tam s jinými jidmi. Klíčem k usmíření je mlčení a ticho. Když vám to bude v hlavě šrotovat, pomalu ty myšlenky pouštějte pryč. Normálně kamarádit s ním se zatím nelze, s tím se budete muset smířit. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Jano, ve výkladu máte dosti osudové karty. Nevylučuji zajímavá setkání, noví lidé (a možná i zvířata) vám přijdou do života. Dále pak ve výkladu máte karty, které představují nějaké úřední nebo soudní řízení, mělo by dopadnout k vaší spokojenosti. Ve druhé poolovině přístího roku dejte pozor na hádky s nějakým vám blízkým člověkem, mohli byste se rozhádat na delší dobu a mrzelo by vás to. Važte slova a nepouštějte se do debat, když budete unavená. V pracovním životě by se vám mělo dařit, tam karty naznačují celkovou pohodu. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Elln, o člověku, kterého jste potkala v létě začínáte mít velké pochybnosti, byť se to zpočátku zdálo všechno jako krásný sen. Skutečně si myslím, že to není on, vašeho srdce šampion. V příštím roce na jaře by se mohl objevit hodně zajímavý člověk, potkat byste se mohli na nějaké zábavě, necítím tam nějakou seznamku nebo tak něco. Dotyčný vás od začátku bude hodně přitahovat, ale nechte se od něj chvíli dobývat, vztah pak bude mít větší šance na přežití. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Aničko, karty návrat úplně nevylučují, avšak je nutno říci, že i kdybyste se k sobě teoreticky vrátili, opět by hrozil rozchod. Tedy já bych doporučila jít dál a přát si potkat někoho, kdo si vás zaslouží. Vztah s exsnoubencem má narušené pilíře důvěry a to je vždycky bohužel špatně. Kde není důvěra, nemůže být plnohodnotný vztah. Úplně se od něj odpoutat ale nebude jednoduché. Když vás přepadnou pochybnosti, vzpoměňte na to, čím vám ten člověk ublížil. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Pavlíno, vy jste žena šikovná a rozhodně máte na lepší práci, než tu, kterou nyní vykonáváte. Rozhoďte sítě po známých, vnímám tu jakéhosi muže, který by vám dal dobrou nabídku. Popřemýšlejte též o tom, co byste vlastně chtela dělat, jakou cestou se ubírat. Inspirací by vám mohla být vaše kamarádka. Jakmile si to v sobě ujasníte, nabídka brzy přijde téměř sama. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Jano,ta únava ještě bude nějakou dobu doznívat, ale naděje na zlepšení tu je. Vyčerpání souvisí jednak se zmiňovanou operací a dále pak z karet vyplývá, jako kdybyste neměla žádnou radost ze života, žádný cíl, nač se těšit. Zkuste si příští rok splnit alespoň jedno ze svých tajných přání. Pokud vás teď žádné nenapadá, přemýšlejte. Jsem si jistá, že na to přijdete. Příští rok je pro vás časem naděje a i zakončování rozdělaných věcí. Co se týče dcery, ona si v sobě nese žal z předchozí lásky (a nevylučučji, že klidně i platonické) . Nejprve se bude muset odpoutat od člověka, co jí v jejích očích tak moc ublížil. Pak bude moci najít novou lásku, ale dříve ne. Ona se zřejmě cítí unavená, stejně jako vy. Jste na sebe hodně napojené a spoustu věcí máte společných. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Sylvo, nemáte to vůbec jednoduché. Ale pokud se dějí takového nepříjemné věci, je třeba si říci, že i to má jakýsi smysl a důvod. Vy sama jste měla tento rok plný změn, potřebovala byste si odpočinout, odjet třeba na víkend s kamarádkou a nabrat novou energii do žil. Karty naznačují, že momentální krizi ustojíte, byť to nebude jednoduché a nebude to hned. Bylo by dobré s manželem si v klidu sednout (ale ne teď, nýbrž třeba po tom relax víkendu) a v klidu si vše vyříkat. Středobod všeho by měl být skutečně vás společný syn, protože je to duše citlivá a skutečně vše vnímá. Klíč je společná rodinná komunikace. Držím pěsti a přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Jano, nového muže to vnímám, vy sama zřejmě též tak nějak cítíte, že se brzy objeví. Mějte oči dokořán, ale zároveň na tom zkuste nelpět. Onen muž by se k vám mohl dostat přes nějakou kamarádku či znánou, se kterou budete řešit její problémy. Je možné, že to nebude okamžitá láska na první pohled, ale o to by měl být vztah trvalejší. Malé překážky v příštím roce tu jsou, avšak zároveň i velký vnitřní růst. Takže se toho vůbec nebojte. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Miško, ač by se na první pohled mohlo zdát, že v budování vztahu nebude moc problém, karty radí obezřetnost. Je možné, že onen muž před vámi ukrývá nějaké tajemství, které by právě mohlo být překážkou. Zkuste to elegantně zjistit. Musíte však postupovat v rozmyslem a klidem. Přeji jen vše dobré!
Prémiová otázka
Foto
Milá Kateřino, zatím doporučuji dceři zůstat na dohodu, ale zhruba za dva měsíce by bylo skutečně výhodnější podepsat smlouvu jako pracovní poměr. Co se týče vztahu, nevylučuji, že v druhé polovině příštího roku potká dcera někoho zajímavého a perspektivního. Příležitostí ke vztahům tu vnímám dost, ale dcera si hodně vybírá, což je jedině dobře. Přeji jen vše dobré!