Zaměstnání podle zvěrokruhu – Kozorozi rádi šéfují, Lvi jsou sólisté

/
 • Jaká je vaše ideální práce? Zeptejte se hvězd.
  Jaká je vaše ideální práce? Zeptejte se hvězd. (profimedia.cz)
  23. března 2015 ● 11:29

  Hledáte nové uplatnění? Zdá se vám, že jste se minuli povoláním? Zkuste při výběru zohlednit i radu hvězd a najděte práci, která vás bude naplňovat a která bude odpovídat vašim schopnostem.

 • 1.

  Beran


  Beran ve zvěrokruhu reprezentuje mládí, jeho zrozenci jsou veselí, silní, nadšení a rádi závodí. V zaměstnání bývají úspěšní, rádi působí jako hrdinové, takže ideální zaměstnání pro ně jsou taková, kde své schopnosti mohou uplatnit.
  Stávají se policisty, hasiči, vojáky, záchranáři, dobře si ale vedou také v reklamě, v politice a v médiích. Mnoho Beranů je mezi profesionálními sportovci.

 • 2.

  Býk


  Býci milují stabilitu. Jsou ochotni pracovat velmi tvrdě, pokud mají zaručené výhody, dobrý plat, dovolenou, jisté zaměstnání. Jsou výbornými týmovými hráči, navíc milují krásné věci. Rádi pracují s květinami, jídlem, šperky a luxusním zbožím.
  Dobře reprezentují, hodí za na pozice mluvčích, moderátorů, recepčních. Výborně se také uplatní jako pedagogové, právníci, designéři, zahradní architekti nebo kuchaři.

   

 • 3.

  Blíženec


  Co dělá Blížencům radost? Kreativní duševní práce. Pamatujte, že jsou v nich ukryty dvě osoby, to znamená, že vytížit je není snadné. Blíženci nenávidí nudnou a stereotypní práci. Milují cestování, komunikaci, vadí jim strnulé regule, dresskód a podobné věci.
  Nejvhodnější práce: makléř, spojovatelka, technická podpora, učitel, architekt, barman, záchranář

 • 4.

  Rak


  Rak zastupuje ve zvěrokruhu mateřskou energii a citlivým Rakům se daří zejména v pečujících profesích. Nemusí se však uplatňovat jen jako zdravotníci či učitelé. Skvěle zvládají multitasking, dobře přijímají zodpovědné postavení a jsou schopni řešit problémy ostatních.
  Nejvhodnější práce: zahradník, sociální pracovník, péče o děti, lidské zdroje, právník, učitel, generální ředitel, voják

 • 5.

  Lev


  Lvi se rádi vidí na vedoucích místech, kde jsou v centru pozornosti, mají rádi slávu a moc, nicméně ne vždycky mají také schopnosti těchto míst dosáhnout. Jsou trochu egoisté a vedoucí místo v týmu pro ně často není vhodné. Nejsou to týmoví hráči. Nejvhodnější práce: umělec, průvodce turistů, realitní makléř, architekt dekoratér, módní návrhář, vládní úředník či úřednice, prodejce

 • 6.

  Panna


  Panny jsou velmi precizní, ale také velmi kritické. Mají výbornou paměť a abstraktní myšlení, jsou systematické. Hodí se pro ně práce ve výzkumu, jsou to dobří statistici, ale také třeba manikérky. Mají také talent na jazyky
  Nejvhodnější práce: editor/spisovatel, učitel, kritik, technik, tlumočník, detektiv, statistik

 • 7.

  Váhy


  Váhy jsou většinou okouzlující a zábavné. Mají rády ruch, společnost, komunikaci. Mnoho Vah tíhne k umění, ovšem sluší jim spíš místo frontmana nebo zpěvačky než post zadumaného skladatele za pianem.
  Nejvhodnější práce: diplomat, tanečník/tanečnice, prodejce, vyjednavač, agent cestovní kanceláře

 • 8.

  Štír


  Štíři jsou srdcaři, kteří potřebují velké výzvy, ať už je to operace mozku nebo demontáž bomby. Jsou zvědaví, rádi přicházejí věcem na kloub, jsou ale také nezávislí a chtějí nést zodpovědnost. Na druhé straně jsou často příliš impulzivní a egoističtí. Nejvhodnější práce: detektivní, právník, pedagog, vědec, chirurg, fyzik

 • 9.

  Střelec


  Střelci jsou idealisté a filozofové, jsou ovšem také plni energie a touhy zlepšovat věci kolem sebe. Jsou to dobří šéfové, kteří mají vizi, jsou veselí a taktní a nezatěžují se lpěním na detailech. Mnoho z nich se zajímá o životní prostředí a ekologii. 
  Nejvhodnější práce: státní správa, ošetřovatel zvířat, pracovník, trenér, jakákoli práce, která má co do činění s cestováním
   
 • 10.

  Kozoroh


  Kozorohové jsou velmi ambiciózní a potřebují výzvy, aby byli šťastní. Chtějí dosáhnout vrcholu, jsou zodpovědní a svědomití, často ovšem preferují silová řešení. Dodržují pravidla, ovšem jen v případě, že je také sami určují. Často jsou to workoholici. Nejvhodnější práce: manažer, správce, editor, bankéř, IT, vědec, učitel

 • 11.

  Vodnář


  Vodnáři jsou zaměření vysloveně humanitně. Milují dobrodružství, neobvyklé a výstřední věci a hledají tedy netradiční práci. Jsou to rebelové, potřebují svobodu a kreativní práci. Mohou přinést nový pohled na řešení problémů. Jsou trochu přelétaví, ale inspirativní.
  Nejvhodnější práce: vědec, vynálezce, ekologický zemědělec, letec, návrhář, hudebník

 • 12.

  Ryby


  Ryby jsou intuitivní, kreativní, vášnivé, ale špatně čelí tlaku a nehodí se na vedoucí místa. Dokážou být inspirativní a soucitné. Často mají šestý smysl, ale jsou spíš příslovečnými skřivánky na niti než těmi, kdo určují cestu.
  Nejvhodnější práce: výtvarník, fyzioterapeut, psychoterapeut, psycholog

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz