Změřte si prsteníček a ukazováček! Prozradí vaši osobnost

/
 • Co na vás prozradí délka vašich prstů?
  Co na vás prozradí délka vašich prstů? (shutterstock.com)
  14. srpna 2015 ● 06:00

  K tomu, abyste odhalili kvality své osobnosti, stačí občas úplně jednoduchá znamení, jako je třeba délka vašeho prsteníčku v porovnání s ukazováčkem. Nevěříte? Podívejte se na své prsty a přečtěte si, co by to o vás mělo vypovídat. Budete velmi překvapeni.

 • 1.

  Prsteníček DELŠÍ než ukazováček

   

  ...
  Jste velmi charismatická, okouzlující osobnost, která má talent pro logické a analytické uvažování. Většinou nemáte problém se z čehokoliv vymluvit a není situace, kterou byste nakonec nějak nevyřešili. Občas máte sklony k tomu s lidmi manipulovat a jste poněkud výbušní. Na druhou stranu jste ale také velmi vášniví a dokážete si věci užít plnými doušky.

 • 2.

  Prsteníček a ukazováček STEJNĚ dlouhé

   

  ...
  Jste sebevědomá a úspěšná osobnost, která zná svoji cenu a své kvality. Většinou pracujete raději sami, protože jste toho názoru, že by vás ostatní mohli brzdit. Pokud už se octnete v kolektivu, zpravidla se ocitnete na vedoucí pozici. Vaše osobnost vás ale občas nutí stanovit si takové cíle, které je velmi obtížné dosáhnout. A v momentě, kdy selžete, máte sklon upadat do deprese.

 • 3.

  Prsteníček KRATŠÍ než ukazováček

   

  ...
  Jste přátelská a upřímná osobnost, která se zuby nehty vyhýbá konfliktům. Je jen velmi těžké si vás nezamilovat, protože nemáte potřebu prosazovat si svou, a přesto se s každým dokážete dohodnout tak, aby to bylo výhodné pro obě strany. Umíte si užívat života, ale potřebujete k tomu spoustu přátel a lidí, kteří vás budou mít rádi. Kvůli vaší velmi citlivé povaze je ale občas pro okolí až příliš lákavé vmanipulovat vás tam, kde vás chce mít.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz