Spíte jako voják, nebo jako hvězdice? Psychologický test

/
 • (archiv)
  26. listopadu 2015 ● 06:00

  Ve spánku se nekontrolujeme, jsme sami sebou, naše opravdové já se ujímá vlády. To, v jaké poloze spíte, o vás mnohé prozradí. Jak se nejraději tulíte pod peřinou vy či vaši blízcí? 

 • 1.

  1. Poloha plodu

  Autor: archiv

   

  Spíte v poloze dítěte v děloze, nohy skrčené? Je to nejčastější poloha, podle průzkumů tak spí 41 %  lidí.
  Pokud takhle spáváte, znamená to, že ať už navenek působíte jakkoli, uvnitř jste velmi plaší a citliví. Boj se světem vás vyčerpává víc, než jste ochotni si přiznat.

 • 2.

  2. Pozice „doskok“

  Autor: archiv

   

  Nohy rovně, ruce po stranách těla, to je druhá nejčastější spací pozice. Ačkoli tahle pozice vypadá trochu strnule, lidé, kteří takto spí, jsou velmi dobří v komunikaci s lidmi, rádi si povídají a preferují úspěšné lidi. Na druhé straně jsou však trochu naivní a lehkověrní.

 • 3.

  3. Vítající poloha

  Autor: archiv

   

  Spíte na boku, ruce před sebou?  Studie ukázaly, že lidé, kteří spí v této pozici, jsou obvykle velmi pohostinní, otevření, ale také nedůvěřiví k ostatním a cyničtí.
  Jsou pohodlní, ale pokud se rozhodnou, nic je od jejich cíle neodvrátí.

 • 4.

  4. Poloha vojáka

  Autor: archiv

   

  Spíte „v pozoru“? Na zádech a s rukama připaženýma? Takoví lidé jsou často se svým životem nespokojení. Všechno si plánují a mají na sebe i lidi okolo vysoké požadavky.
  Tahle spací pozice se často druží s chrápáním.

 • 5.

  5. Poloha hvězdice

  Autor: archiv

   

  Tohle není zrovna běžná poloha a spávají v ní lidé, kteří považují za svou prioritu přátelství, soucit a pomoc ostatním. Pořád jsou připraveni někoho obejmout.

 • 6.

  6. Poloha spaní na břiše

  Autor: archiv

   

  Takhle spí osoby společenské, hravé, ale v nouzi neuvěřitelně činorodé. Potřebují svobodu, jsou trochu úzkostné, a i když mají rády riziko, jsou citlivé na kritiku.

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz