Síla numerologie: Den, kdy jste se narodili, ovlivňuje vaši povahu

/
 • Den, kdy jste se narodili, ovlivňuje vaše dobré i špatné vlastnosti
  Den, kdy jste se narodili, ovlivňuje vaše dobré i špatné vlastnosti (shutterstock.com)
  24. února 2016 ● 06:00

  To, kolikátého jste se narodili, ukazuje na vaši minulost, duševní dědictví a podstatu minulého života, ale také vám poskytuje informace o vašem charakteru a temperamentu. Objevte své číslo narození a zjistěte, co je ve vás hluboce skryto.

 • 1.

  Číslo jedna (narození 1., 10., 19., nebo 28.)

  1
  + Jste plní síly, ctižádosti, aktivity a zdraví. Máte pozitivní vyzařování, jste otevření, máte organizační schopnosti a jste si vědomi svých povinností. Jste přirozenými vůdci a máte silnou vůli.

   

  - Můžete být netaktní a egoističtí. Často příliš tvrdošíjně prosazujete své mínění, odmítáte každou radu a pokoušíte se všemi prostředky dosáhnout svého cíle. Ukázat vlastní pocity je vám za těžko.

 • 2.

  Číslo dva (narození 2., 11., 20., nebo 29.)

  2
  + Jste většinou velmi citliví a intuitivní. Máte umělecké nadání a bujnou fantazii. Máte takt, porozumění pro ostatní a řešíte problémy diplomaticky. Rádi spolupracujete a přijímáte sny a vize.

   

  - Někdy podceňujete své schopnosti, jste nejistí, nerealističtí a rychle začnete pochybovat. Často jste velmi emocionální, bojácní a se vším proto raději souhlasíte. Jste závislí na náladě svého okolí.

 • 3.

  Číslo tři (narození 3., 12., 21., nebo 30.)

  3
  + Jste optimističtí, humorní, angažovaní, nadaní, přívětiví a duchaplní. Lidé s tímto číslem jsou mnohostranně nadaní, kreativní a schopní překvapit. Máte obrovskou fantazii a pochopení. Trojky chtějí být milované a jsou samy schopny hluboké, trvalé lásky,

   

  - Musíte si pro sebe najít to pravé místo, na kterém můžete pozitivně prosadit své schopnosti, jinak máte tendence k domýšlivosti a panovačnosti a velmi rychle se uzavřete do sebe. Ukrýváte v sobě silné emoce, které mohou vést k vnitřnímu chaosu.

 • 4.

  Číslo čtyři (narození 4., 13., 22., nebo 31.)

  4
  + Jste rození individualisté, revolucionáři a reformisté s nekompromisními představami a způsoby myšlení. Máte nadání pro společenské a technické záležitosti. Jste spolehliví, věrní, upřímní, přímí, velkorysí a tolerantní. Máte také silnou touhu pracovat. Ideální pro vás je jakýkoliv druh práce, který vyžaduje detailní znalosti, disciplínu a výdrž.

   

  - Čtyřky jsou tvrdošíjné s vlastním neměnným názorem. Vaše myšlení na bezpečí často stojí v cestě volné realizaci vašich plánů. Vaše přímočarost může občas, když se dostanete do úzkých, vést až k velkým urážkám.

 • 5.

  Číslo pět (narození 5., 14., nebo 23.)

  5
  + Jste inteligentní, impulzivní a máte nadání rychle pochopit situaci. Milujete změnu a především osobní svobodu. Jste citliví a romantičtí. Skutečného přítele ale máte většinou jen jednoho. Se svou schopností nadchnout se pro věc jste velmi dobrými prodavači a organizátory.

   

  - Pětky jsou neklidné, neúnavné a netrpělivé. Často nemáte výdrž a rádi "tancujete na mnoha svatbách". Vaše popudlivost rychle vyústí až do výbuchů vzteku, které ale hned zase odezní. Velké změny nálad zatěžují všechny vaše vztahy.

 • 6.

  Číslo šest (narození 6., 15., nebo 24.)

  6
  + Šestky jsou nápadně šarmantní, rozzářené, erotické a smyslné. Máte příjemný hlas a jste otevření flirtování. Jste starostliví, ochotní pomoci, spontánní a velkorysí. Máte silnou potřebu harmonie, vysoké ideály a v životě potřebujete hodně lásky, uznání a náklonnosti, abyste mohli rozvinout svoji sílu.

   

  - Občas činíte příliš mnoho dobrého. Tato osobitost vám může uškodit jak ve zdravotních, tak v společenských situacích. Jste uchvatitelé a vaši blízcí se na vás stávají emocionálně závislí. Neměli byste přeceňovat svoji sílu.

 • 7.

  Číslo sedm (narození 7., 16., nebo 25.)

  7
  + Máte sklon k mystice, filozofii, náboženství a jste neustále na cestě za hledáním podstaty života. Jdete životem s intuicí a kritickým pohledem. Rádi pozorujete své nejhlubší pocity, jste samotáři a často máte jen pár přátel. Ti jsou vám ale vskutku oddaní.

   

  - Neradi ustupujete, máte rádi převahu a jen málokdy akceptujete názory ostatních. Jste kritičtí a těžko uspokojitelní. Nejste ani přizpůsobiví, ani nepatříte mezi domácí typy. Partnerství někdy činíte velmi těžkým.

 • 8.

  Číslo osm (narození 8., 17., nebo 26.)

  8
  + Upřímné, spravedlivé a nekompromisní, to jsou osmičky. Máte měkké srdce, které plane vášní. Navenek se to ale neprojevuje. Vše vyřizujete s nadšením a plným nasazením, ale očekáváte to i od ostatních. Vaše silná vůle a schopnost soustředit se z vás dělají skutečné osobnosti. Máte šťastnou ruku ve finančních záležitostech.

   

  - Vaše životní cesta často není vůbec jednoduchá. Cesta k osobnímu úspěchu je lemována těžkou prací a většinou je na ní řada překážek a zklamání. Jste na sebe velmi přísní a vypadáte proto uzavřeně a nepřístupně. Netrpělivost a hrubé chování k těm, kteří jsou pro vás nejdůležitější, není žádnou výjimkou. Jen neradi si připouštíte vlastní city.

 • 9.

  Číslo devět (narození 9., 18., nebo 27.)

  9
  + Mnohostranné nadání, pochopení, soucit a sympatie - takové jsou vlastnosti lidí narozených s číslem devět. Váš horizont se neustále rozšiřuje novými zážitky. Odvaha, statečnost a odhodlání, ale také připravenost pomoci z vás dělají silné ochránce. V manželství a přátelství zažíváte hodně náklonnosti.

   

  - Vzniká u vás sklon k prchlivosti, nerozvážnosti a netaktnosti. Devítky jsou velmi kritické a náročné. Úspěchy k vám přicházejí v dospělosti, ve chvíli, kdy o sobě přestanete pochybovat a naučíte se ovládat své pocity.

   

  Velká kniha numerologie, Editha Wüstová a Sabine Schieferleová, vydalo nakladatelství Grada, 379 Kč
  Více o své osobnosti z hlediska numerologie naleznete ve Velké knize numerologie Edithy Wüstové a Sabine Schieferleové, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Izabela TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz