Zeleninový test povahy: Úplně vás vystihne

/
 • Co si dáte raději a co to o vás vypovídá?
  Co si dáte raději a co to o vás vypovídá? (profimedia)
  26. února 2016 ● 08:00

  Že by pouhý výběr zeleniny dokázal odhalit povahu? Vyzkoušejte to a budete překvapeni.

 • 1.

  Jakou kombinaci zeleniny máte nejraději?

  1. Okurku nebo rajče?
  2. Dýni nebo meloun?

 • 2.

  Okurka a dýně

  Tuto kombinaci preferují hlavně muži.  Většinou jsou mužní a vážní. Málokdy se někým dají ovlivnit. Je mezi nimi mnoho sportovců a milovníků cestování. Žena se s takovým mužem cítí chráněna kamennou zdí – jeho zodpovědnost zahrnuje i rodinné vztahy. Tito muži jsou cílevědomí a snadno dosahují vytýčeného cíle. Mají ovšem i své nedostatky – nejsou romantičtí. Čeká-li tedy žena květiny, měla by rovnou říci, že si přeje dostat kytici. Ženy toho typu často zaujímají vedoucí pozice v práci, doma však bývají bezradné jako malé děti –  špatně vaří, neumějí aranžovat kytky, nesnášejí praní a mytí nádobí. Přesto však muž v takové ženě najde věrného a chápajícího přítele. 

 • 3.

  Rajče a meloun

  Rajčatovo-melounoví lidé jsou veselí a aktivní. Vynikají zvýšenou komunikativností, ne vždy je však styk s nimi prost problémů. Výbušnost jejich povahy vede často k hádkám. Muži tohoto typu bývají gurmány. Jsou obvykle pohodlní a dávají přednost pantoflím a županu před batohem a spacím pytlem. Ženy rajčatovo-melounového ustrojení jsou emotivní, mají rády zvířata i domácí krb, v jejich blízkosti je vždy útulno a panuje pohoda. Nejsou intrikánky, ale mohou se dopustit netaktnosti, protože vždycky říkají to, co si myslí – upřímnost a bezelstnost jsou hlavními rysy rajčatovo-melounových lidí.

 • 4.

  Okurka a meloun

  Lidé tohoto typu neustále prožívají duševní zmatky. Jejich vnější klid a zdrženlivost  skrývají vnitřní napětí. O mužích tohoto druhu se říkává: tichá voda břehy mele. Život s okurkovo-melounovým člověkem je jako život na sopce – nikdy nevíš, co bude zítra a jakým nápadem zase přijde. Ženy tohoto typu se nehádají kvůli maličkostem. Pocit křivdy v sobě hromadí a jednoho krásného dne jsou schopny porozbíjet všechno nádobí v domě, nezřídka i o hlavu svého ubohého partnera. Okurkovo-melounoví lidé jsou nejvíce tvůrčím typem. Umějí přemýšlet, často mezi nimi najdeme vědce a vynálezce.

 • 5.

  Dýně a rajče

  Je-li vám blízká tato volba, pak patříte k lidem uvážlivým, taktním a klidným. Takt a citlivost jsou vám vrozeny. Máte rádi pěkné věci a máte také výborný vkus. Dýňovo-rajčatoví muži jsou poněkud zženštilí. Velmi často jsou to hudebníci nebo výtvarní umělci. Umělecká tvorba je tím, co je těmto lidem nejbližší. Ženy toho typu bývají milovány a obdivovány. V lásce jsou vášnivé a stálé.  Bývají z nich oddané, něžné a starostlivé manželky. Avšak muži tohoto typu dokážou být narcistními egoisty.

  Zdroj: allthetests.com

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz