Jakou barvu má vaše aura? Naučíme vás, jak ji vidět a co lze z ní vyčíst

/
 • (shutterstock.com)
  19. března 2016 ● 06:00

  Aura je velmi fascinující – odhaluje nejen naše charaktery, duševní i fyzický stav, ale také životní cestu. Zobrazují se v ní totiž naše myšlenky i pocity. Pokud v ní dokážete „číst“, můžete se toho o sobě i o svých blízkých hodně dozvědět. Jak na to?

 • 1.

  Jak vidět svoji auru?

  ...
  Cvičení provádějte v místnosti s jednobarevnou stěnou nejlépe bílé nebo krémové barvy. Nesmí vás oslňovat žádný zdroj světla! Světla v místnosti ztlumte a postavte se asi metr před stěnu, čelem k ní. Pravou rukou předpažte a dlaň otočte tak, aby prsty směřovaly ke stropu. Prsty mírně roztáhněte a skrz ně se dívejte na stěnu. Soustřeďte se na ni, nepozorujte prsty. Po chvíli uvidíte kolem prstů výraznou šedavou, až téměř bezbarvou mlhu. V tom okamžiku přesuňte svou pozornost ze stěny na ni.

   

  V ten okamžik mlha pravděpodobně zmizí. Když se tak stane, soustřeďte se opět na stěnu, dokud se mlha znovu neobjeví, a pokus opakujte. Ve chvíli, kdy si na mlhu zvyknete a ona před vámi už nezmizí, se podívejte na konečky prstů. Můžete vidět jemné paprsky energie, které z nich budou vycházet. Pozorujte mlhu obklopující vaši ruku – bude se neustále pohybovat. Tato mlha je vaše aura.

 • 2.

  Tmavě červená

  ...
  Lidé s touto aurou jsou zemití a pracovití. Obvykle rádi sportují, život si užívají, nevyhýbají se výzvám. Jsou konzervativní, opatrní, rodinně založení. Jejich nejdůležitějším úkolem v životě je naučit se vyjadřovat své emoce pozitivním způsobem.

 • 3.

  Červená

  ...
  Lidé s touto aurou jsou společenští, cílevědomí a neuvěřitelně vytrvalí. Mívají sklon k sebestřednosti, materialismu a netrpělivosti ke všemu, co se postaví do cesty jejich cílům. Potřeba neustálého pohybu jim však brání zpomalit a uvolnit se.

 • 4.

  Oranžová

  ...
  Lidé s touto aurou jsou velmi nezávislí, mají kreativní schopnosti. Rádi vymýšlejí, plánují a uskutečňují. Někdy je pro ně těžké pochopit potřeby a pocity ostatních. Tato schopnost se však může zlepšit, když dokážou odhalit svoje vlastní – často potlačované – pocity a porozumí jejich podstatě.

 • 5.

  Žlutá

  ...
  Lidé se žlutou aurou mají bystré myšlení a rádi přicházejí s novými nápady. Snadno konverzují – jsou schopni vést rozhovor téměř o čemkoliv. Mají báječný smysl pro humor, jsou spontánní, štědří a laskaví. Je pro ně ale těžké udržet vážnou tvář po delší dobu, což na někoho může působit lehce nadřazeně.

 • 6.

  Zelená

  ...
  Lidé s touto aurou jsou starostliví, zajímají se o zdraví a pohodu ostatních. Snadno vyjadřují své pocity, nijak se nesnaží je potlačovat nebo skrývat. Pokud je jejich aura mdle zelená a vypadá zkaleně, mají problém s rozhodností, jsou nešťastní a jen těžko dosáhnou svých cílů.

 • 7.

  Modrá

  ...
  Lidé s modrou aurou rádi cestují, nechtějí být svázaní, děsí je omezení jakéhokoliv druhu. Jsou laskaví, ochotni pomáhat. Mají vyvinutou intuici a nejlépe se rozhodují podle svého vnitřního pocitu. Lidé s mdlou modrou aurou jsou však těžcí introverti, a pokud se ocitnou v jakékoliv těžké situaci, představa, že by měli někoho požádat o pomoc, je pro ně naprosto nesnesitelná.

 • 8.

  Fialová

  ...
  Lidé s touto aurou jsou vysoce duchovně založení. Jsou citliví, tvořiví, mají charisma. Jsou schopní jemně motivovat a inspirovat ostatní. Přestože někdy působí odměřeně, jsou vášniví a láskyplní. Pokud svou barvu využívají správně, jejich aura vypadá jako hustý samet. V opačném případě (mdlá fialová barva) se jen těžko vyrovnávají se svou duchovní podstatou a snaží se proti ní bojovat.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz