Test osobnosti: Tvar nehtu prozradí, jakou máte povahu

/
 • Co o vás prozradí tvar nehtů?
  Co o vás prozradí tvar nehtů? (archiv)
  4. května 2016 ● 06:00

  Test je jednoduchý. Podívejte se na své nehty a určete jejich tvar za pomoci obrázku. Pokud svůj typ nemůžete najít, zvolte takový, který se mu nejvíce podobá. Tvar nehtu může říci dost o vaší povaze. Jak jste na tom vy?

 • 1.

  1. Podlouhlé a hranaté

  Nehty dlouhé a pravoúhlé mají velmi společenští lidé. Bývají také velmi chytří, společenští a zvídaví. V práci jsou rozvážní a všechno dobře promýšlejí.

 • 2.

  2. Široké a ploché

  Racionální, analytičtí lidé jasného rozumu, kteří si dvakrát rozmyslí, než něco řeknou.  Ostatní je často žádají o radu a jejich názor platí. Vyznají se dobře v lidské povaze a mohou důvěřovat svému instinktu. Jsou praktičtí a problémy řeší efektivně. Je to pro ně výzva.

 • 3.

  3. Krátké a okrouhlé

  Člověk s krátkými a kulatými nehty bývá energický, tvůrčí a velkého (i když možná skrytého) talentu. Vyzařuje z něj radost a optimismus, proto bývá mezi lidmi oblíbený. Je to věrný přítel, loajální druh. Miluje dobrodružství a je schopen vyvinout velké úsilí, aby dosáhl svého cíle. Bývá tvrdohlavý a cílevědomý.  

 • 4.

  4. Nerovné a krátké

  Takové nehty mívají lidé citliví, všímaví a trochu labilní. Cení si vztahů, lpí na nich a k novým přátelům jsou nedůvěřiví. Jsou to klasické „tiché vody“, navenek klidná hladina, ale uvnitř hárají emoce. Takoví lidé dokážou sdělit i nepříjemnou pravdu, pokud jsou vnitřně přesvědčeni, že na tom záleží.

 • 5.

  5. Silné, hranaté

  Charakterizují pracovité, zodpovědné lidi, rozené vůdce, na které je spolehnutí. Takoví lidé si přinejmenším přejí všechno dělat správně. Tvrdě pracují a jsou přesvědčeni o své pravdě, v případě, že jde všechno dobře, mohou být zábavnými společníky. K jejich negativům patří urputnost a nedostatek sebereflexe.

 • 6.

  6. Trojúhelníkovité

  Takové nehty mají odvážní a rozhodní lidé, kteří mají rádi svou práci, ale neradi plýtvají námahou zbytečně. Snaží se všechno řešit efektivně, rádi se baví a flirtují.

 • 7.

  7. Oválné a dlouhé

  Oválný tvar nehtů ukazuje na velmi tvůrčího člověka.  Takoví lidé mají velkou invenci a smysl pro krásu, mají také charisma a ostatní se v jejich přítomnosti cítí dobře. Pokud se vrhnou do práce, nechají se jí úplně pohltit.

 • 8.

  8. Neobvyklá kůžička kolem nehtu

  Takové nehty má velmi výrazný člověk vyhýbající se slovu „obyčejný“ jako nějakému moru. Vždycky hledá nestandardní řešení. Do všeho jde po hlavě a nikdy s ním není nuda.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz