Milujete modrou nebo spíš červenou? Ukáže to, jaká je vaše osobnost

/
 • Barvy mají moc ovlivnit naši povahu
  Barvy mají moc ovlivnit naši povahu (Shutterstock.com)
  25. května 2016 ● 06:00

  Oblíbenou barvu můžete mít proto, že vás uklidňuje, nabíjí energí, nebo prostě jen proto, že se vám líbí. To, jakou barvu máte raději, než ty ostatní, každopádně hodně prozrazuje o vaší povaze. Jaká je ta vaše?

   

 • 1.

  Bílá

  Je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale také perfekcionismu. Tuhle barvu vyhledávají ti, kteří chtějí mít život dokonalý, harmonický a nesnáší nedokonalosti

 • 2.

  Černá

  Nedovedete si představit, že byste vyrazila ven bez černého oblečení? Pak jste citlivá duše, kterou láká tajemno, mystika, ale možná vás také trápí smutek, bojíte se lidí a snažíte se před nimi schovat. Černá barva vám pomůže zůstat sama sebou a v klidu, když to kolem vás bouří.

 • 3.

  Červená

  Ohnivá barva dodává odvahu, zvyšuje sex-appeal a ženy ji nosí, když chtějí podvědomě přivábit muže. Červená nás oživuje, dodává odvahu, symbolizuje životní sílu a energii. Je tahle barva váš favorit? Pak jste zřejmě srdečná, upřímná, ale také umanutá, tvrdohlavá a možná tak trochu agresivní.

 • 4.

  Fialová

  Tahle mystická barva je symbolem spirituality, duchovna, ale i srdečnosti. Lidé, kteří k ní tíhnou, jsou vyrovnaní, oduševnělí, klidní a mají srovnané priority.

 • 5.

  Hnědá

  Barvu hlíny zbožňují trpěliví a spolehliví lidé, kterým nechybí pokora, umí hospodařit s penězi a stojí pevně nohama na zemi.

 • 6.

  Modrá

  Barva nebe a moře umí uklidnit a uvolnit od stresu a napětí. Pomáhá otevřít mysl a naladit se na vlastní intuici. Milovníci modré jsou klidní, věrní, přizpůsobiví a velmi intuitivní.

 • 7.

  Oranžová

  Je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Pomáhá proti depresím, rozladěnosti i pesimismu, protože umí probudit ztracenou víru v život, probouzí zvědavost a chuť experimentovat. Milují ji extroverti, kterým je nejlíp, když jsou středem pozornosti.

 • 8.

  Růžová

  V esoterice je to barva, která probouzí soucit, lásku a pocity. Na druhou stranu ale symbolizuje nezralost a naivitu. Každopádně pokud zbožňujete růžovou, jste plná emocí, citlivá, vřelá, přátelská, máte otevřené srdce a toužíte po romantických gestech.

 • 9.

  Šedá

  Typická barva stínů vzniklá směsí světla a temnoty. Přitahuje opatrné a nejisté lidi s nedostatkem sebevědomí, kteří se bojí projevit a mají strach ze života. V šedé se snaží uniknout realitě.

 • 10.

  Zelená

  Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Žádná jiná barva neumí tak uklidnit jako právě zelená. Ideální je, pokud potřebujete načerpat nové síly a zregenerovat organismus. „Zelení“ lidé jsou srdeční, přátelští, plní energie, nemají problém pomáhat, rozdávat lásku a motivovat ostatní.

 • 11.

  Žlutá

  Barva slunce povzbuzuje, zlepšuje náladu a je symbolem moudrosti a inteligence. Podporuje myšlení, povzbuzuje nervy a oživuje paměť. Žlutou milují chytří a zábavní lidé, kteří se nebojí ukázat, jací doopravdy jsou.

 • 12.

  Tyrkysová

  Spojuje v sobě modrou a zelenou, takže téměř zázračně očišťuje a zároveň posiluje tělo i duši. Nosí ji lidé se zdravým sebevědomím, plní fantazie, chuti do života a touhy poznat v životě všechno, co je důležité.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Anastázie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz