Květiny podle měsíce narození: Co řeknou o vaší povaze? Otestujte se!

/
 • Jste polní kytka nebo hrdý karafiát?
  Jste polní kytka nebo hrdý karafiát? (archiv)
  19. července 2016 ● 08:00

  Narcis, karafiát, růže... která květina patří k vašemu měsíci a co vypovídá o vás i o tom, jakým způsobem se zamilováváte? 

 • 1.

  Leden - Karafiát

  Stejně jako karafiát, vyzařujete hrdost a sebedůvěru, Nemusíte se snaží splynout s davem, jste jedineční a nevadí vám, když jste středem pozornosti. I když nevypadáte děsivě, většina lidí ví, budete tvrdým soupeřem, kterého je těžko zlomit. Jste osoba plná rozporů a to mnohé fascinuje, nevejdete se do žádné "škatulky".
  Jste inteligentní a přemíšliví, a v současném světě se dobře uplatníte.

  Pozor na ale na aroganci a přílišnou tvrdost. 

 • 2.

  Únor - Fialka


  Jste pořád plní víry a nadějí, které jen tak neopustíte. Jste velmi loajální ke svým přátelům a rodině. Dokonce i když víte, že nemají pravdu, zastáváte se jich před ostatními. Berete vážně své závazky vážně a správné věci děláte samozřejmě a nepovažujete je za zásluhu. 
  Umíte ostatním také dobře poradit, zejména proto, že se dokážete poučit ze svých zkušeností. Dokážete se poučit z chyb a vaší devizou je zdravý "selský" rozum. 

  Pozor, ne vyždycky zkušenost pro posouzení situace stačí.

 • 3.

  Březen - Krokus


  Stejně jako krokus jste stále svěží a radujete se z kažhého nového dne, každý den je pro vás výzva. Neudržíte v sobě dlouho zlost a i když vám něco zlomí srdce, zvednete se a jdete dál.

  Krokus je symbolem nešťastné lásky a vy první přiznáte, že jste takovou zažili, toužíte po něčem nedosažitelném. Na druhé straně mnozí touží po vás a vy je přehlížíte. Je to však jen otázka času, nakonec dosáhnete lásky i úcty.

 • 4.

  Duben - Hrachor vonný

  Stejně jako hrachor vonný, jste prostý člověk, nemáte rádi komplikace a ty, kdo škodí ostatním. Znáte dobře své priority a jste taktní a dobře vychovaní, i když říkáte něco nepříjemného, dokážete to říct tak, abyste nezranili. Chcete, aby se všichni ve vaší společnosti cítili dobře. Také toužíte vyniknout, ale nenásilně, a vaším nekonfliktním způsobem se vám to daří.

  Pozor ale, aby se z vás nestal manipulátor.

 • 5.

  Květen - Konvalinka


  Máte schopnost pociťovat štěstí, které v moderním světě mnohýn chybí. Chráníte své blízké, hluboce se zajímáte o ty, které milujete, dokonce tolik, že upřednosťnujete jejich zájmy před svými. 
  Konvalinka je květinou lásky a je dost pravděpodobné, že vy svou šťastnou a klidnou lásku prožíváte, navíc máte schopnost pomoci navazovat šťastné vztahy i ostatním.  

 • 6.

  Červen - Růže


  Jste vděční a velkorysí, vaše láska je nesobecká, milující a starostlivá. Prožíváte silné emoce, žijete intenzivně a vaše osobnost má hloubku. Dokážete projevit soucit a moudrost, jste oddaní a vyrovnaní, přístav pro ty, kdo potřebují lásku a pomoc. 

 • 7.

  Červenec - Zvonek


  Jste nekonfliktní a život neberete příliš vážně. Věříte v dobrou náladu a smích, starosti jste schopni hodit za hlavu. Možná se na vás ostatní někdy trochu zlobí, ale dokážete je odzbrojit svou dobrou náladou a roztomilostí. 

  Máte otevřené srdce a svobodného ducha. Jste připraveni na lásku, když potkáte tu správnou osobu. Chvíli vám trvá, než si vyberete toho pravého, ale pokud to nastane, jste mu věrní. 

 • 8.

  Srpen - Vlčí mák

  Jste velmi energiční, ale dokážete i odpočívat. Mák symbolizuje dramatické zvraty, které jste ve svém životě prožli, a přináší do vašeho života náhle životní změny, ale také velkou fantasii. 
  Jste trochu přelétaví, ale dokážete se koncentrovat, když je potřeba a to je tajemství vašeho úspěchu.  

 • 9.

  Září - Poměnka


  Máte úžasnou paměť, pamatujete si drobné detaily, máte však sklon idealizovat si minulost, vzpomínát na staré dobré časy. 

  Věříte v lásku, a jste plní nadějí. Doufáte, že všechno bude mít šťastný konec, pokud potkáte tu pravdou osobu. A co víc, stávají se vám magické věci, máte velké štěstí a úžasnou vitalitu.  

 • 10.

  Říjen - Měsíček


  Ve svém životě nemusíte ničeho litovat. I když jste zažili krušné časy, dokázali jste si z nich něco vzít a pomohlo vám to dostat se tam, kde jste dnes. Jste vděčni za všechno, co vás v životě potkalo a posílilo.
  Stějně jako měsíček jste trochu rezervovaní a zdrženlivý, ale dokážete se otevřím ve správný čas.  Máte velmi bohatý vnitřní svět, ten ale neukazujete každému a lidé vás někdy mají tendenci zbytečně odsuzovat.  Buď vás pochopí a milují, nebo odmítají. Často vám tajně závidí odvahu, ale nepřiznali by to. 

 • 11.

  Listopad - Chyzantéma


  Překypujjete veselím a optimizmem, svět vidíte jako utěšené místo, kde je spousta radosti pro každého, kdo chce. 
  Rádi se smějete a umíte každému zlepšit náladu. Jste taky skvělý parťák a kamarád, milostný vztah si však tvoříte pomalu a máte tendenci dlouho ho držet v tajnosti. Obvykle navíc nedáváte najevo svoje city, pokud si nejste jisti, že nějsou vzájemné.  

 • 12.

  Prosinec - Narcis


  Stejně jako narcis jste krásný a elegantní a víte to o sobě, vaše přítomnost rozsvítí každou místnost. Narcis je navíc symbolem nového začátku a i vy rádi otevíráte nové kapitoly ve svém životě, začínáte znovu a s čistým štítem. Nemáte v sobě žádnou hořkost a nelitujete minulosti.

  Samozřejmě v narcisu je i trocha sebelásky, takže se snažte krotit svou ješitnost, i když jste sami se sebou spokojeni. 

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Lýdie TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz