Hodná nebo mrcha: Jaká jste kamarádka? Zeptejte se zvěrokruhu!

/
 • (Shutterstock)
  6. srpna 2016 ● 06:00

  Máte sociální cítění a dokázala byste se rozdat nebo jste spíše tvrďačka, která klidně přebere kamarádce chlapa bez pocitů viny? Nezáleží jen na genech, ale taky na tom, v jakém znamení jste se narodila. Najdete se v následujících charakteristikách nebo jste úplně jiná?

 • 1.

  Beran (21. 3. – 19. 4.)

  kamarádky

  Jste impulzivní a umíte se rychle skamarádit. Vaši přátelé mohou mít někdy problém držet krok s vaší mimořádně vysokou energií, ale to není na závadu. V přátelských vztazích míváte sklon k dominanci, ráda za ostatní rozhodujete, kde budou ubrousky nebo na co se budete dívat, na druhou stranu jste ochotná změnit činnost a naslouchat druhým, a to zejména když vás upozorní na to, že jste panovačná nebo ostatní až moc kontrolujete. V kolektivu jste většinou oblíbená a k životu potřebujete hlavně takové kamarádky, se kterými můžete pořád něco podnikat.

 • 2.

  Býk (20. 4. – 20. 5.)

  Kamarádky

  Býci jsou spolehliví a platí to hlavně v přátelství. Když je potřeba, uděláte cokoli pro svou věrnou a dlouholetou kamarádku. Máte uvolněnou a veselou povahu pacienta, takže je s vámi zábava. Vašim přátelům je s vámi dobře a cítí se ve vaší blízkosti pohodově. Jste oddaná, ale někdy máte své „nálady". Oceňujete přátelství, kde se ne vždy musí vést rozhovor a raději mlčíte a nasloucháte. Vám může každá kamarádka věřit, nikdy jí neublížíte.

 • 3.

  Blíženci (21. 5.– 20. 6.)

  Kamarádky

  Blíženkyně se chovají jako sociální „konektor“ a dokážou spojit různé skupiny lidí nejrůznějších povah. S vámi nikdy není nuda a téměř nikdy ani ticho. Ráda mluvíte, a když náhodou rozhovor vázne, vždycky jste to vy, kdo znova rozproudí zábavu. Někdy jste trochu potrhlá a nedůsledná, takže často vaši přátelé do poslední minuty netuší, co uděláte. Máte spoustu přátel, ale mezi nimi vždy dva nebo tři, kteří jsou vaše „srdcovka“. To jsou ti, kteří vám ukážou i vaše slabé stránky, ale milují vás i s nimi.

 • 4.

  Rak (21. 6. – 22. 7.)

  Kamarádky

  Raci jsou stvořeni pro to, aby pomáhali druhým. Dokážete se vcítit do pocitů svých přátel a rádi poradíte nebo je aspoň vyslechnete. Jste velkorysá a vždy máte snahu koordinovat a plánovat aktivity svých přátel. Máte ráda, když jste tak trochu nad nimi. Ale přátelství je pro vás obousměrná ulice – nic neděláte polovičatě a totéž očekáváte od druhých.

 • 5.

  Lev (23. 7. – 22. 8.)

  Kamarádství

  Lvice jsou štědré a věrné kamarádky a lidé je uctívají. Jste nejšťastnější, když se na vás upínají zraky, proto jste někdy trochu nafrněná nebo panovačná. I když chápete, že i ostatní potřebují lásku, budete chtít být tou nejlepší přítelkyní vy, protože jste ráda, když dostanete přednost před ostatními. Jste oblíbená mezi mnohými, máte ráda zábavu a obecně jste dobrák od kosti a ráda pomůžete, když to vaši kamarádi potřebují.

 • 6.

  Panna (23. 8. – 22.9.)

  Kamarádky

  Jste obvykle klidná a jemná. Někdy se trochu stydíte udělat první krok, abyste navázala nové přátelství, raději se necháte oslovit vy. Vaši přátelé si cení vašich praktických rad a organizačních schopností. Jako Panna jste trošku upjatá a vidíte přátelství tak trochu jako krabici, kterou musíte pořád kontrolovat. To může vést někdy k frustraci. Potřebujete přátele, kteří jsou stejně pozorní k vašim potřebám, tak jako vy k jejich – takoví se stanou těmi nejlepšími kamarády na dlouhou dobu.

 • 7.

  Váhy (23. 9. – 22. 10.)

  Kamarádky

  Máte vynikající sociální cítění, jste společenská a ostatní se s vámi nebudou nikdy nudit. Váhy kolem sebe mají obvykle velkou četu lidí. Kamarádi o vás říkají, že jste férová, diplomatická a laskavá. Jste dobrým prostředníkem mezi dalšími přáteli, umíte naslouchat a dáváte skvělé rady. Někdy však pro vás může být těžké udržet tajemství, ne že byste snad někomu chtěla ublížit, spíše naopak.

 • 8.

  Štír (23. 10. – 21. 11.)

  Kamarádky

  Trochu delší dobu vám trvá, než si někoho pustíte k tělu, ale když se to stane, jste jedno z nejvěrnějších znamení zvěrokruhu. I když byste raději některé věci dělala sama, ve finále oceníte, že máte přátele, kteří sdílejí podobné názory a kteří dělají to, co vás baví. Proto se obklopujete pouze těmi, kteří mají podobné priority jako vy. V přátelství je pro vás rozhodující důvěra, jakmile vás někdo zklame nebo důvěru poruší, má smůlu – dokážete se pomstít.

 • 9.

  Střelec (22. 11. – 21. 12.)

  Kamarádky v sauně

  Jste jedno z nejzábavnějších znamení, jste dobrodruh a svobodomyslná. Nenecháte se ničím svazovat ani omezovat, ale k přátelům jste oddaná. Lidé, kteří jsou emocionálně chudí, nejsou váš šálek kávy a těžko byste s nimi vycházela. Někdy jste i v přátelství až moc přímá a otevřená, aniž byste zvážila důsledky toho, co říkáte.

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

  Kamarádky

  Jste ambiciózní, takže přátelé na vysokých místech jsou přirozenou součástí vaší sociální oblasti. Na oplátku jim nabízíte věrnost a dlouholeté přátelství. Víte, že nejlepší je vidět a být viděn, takže rády plánujete dopředu. Hůře budete vycházet s přáteli, kteří jsou příliš spontánní. Ovšem když se rozhodnete, že je někdo na vaší straně, bude to běh na dlouhou trať.

 • 11.

  Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

  Kamarádky

  Tohle znamení je znamením přátelství, což znamená, že pro vás znamená víc než pro jiné. Jste citlivá a cesta k vašemu srdci někdy bývá velmi trnitá. Vaši přátelé si cení vašich futuristických vizí a nadhledu. Jste nezávislá a soběstačná, ale také hluboce loajální a soucitná. Jste často první, kdo si všimne, že má vaše kamarádka nějaký problém a poskytnete jí podporu, kterou potřebuje.

 • 12.

  Ryby (19. 2. – 20. 3.)

  Kamarádky

  Jste soucitná a starostlivá duše, která ráda pomůže kamarádce v nouzi. Někdy vás mohou ostatní využít pro vaši laskavou povahu, takže byste si na to měla dávat pozor. Pokud jste se sblížila s někým v dětství, máte snahu udržet si tohle přátelství i v dospělosti, protože si ceníte lidských kvalit. Nemusíte hledat nové přátele a vyměňovat je za ty staré. Vaše kamarádky si také cení vaší skvělé intuice.

  Přečtěte si další horoskopy. Sedí na vaše znamení? 

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rachel TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz