Dny v týdnu podle planet: Pátek na romantiku, sobota na sport a neděle pro velkorysost!

/
 • (Shutterstock)
  19. srpna 2016 ● 06:00

  Pro život je důležité nejen postavení planet v době narození, ale také konkrétní dny v týdnu. Existuje sedm planet, které na nás silně působí, a týden má sedm dní. To přece není náhoda! Není třeba plánovat rozvrh na celý týden, stačí, když budete vědět, který den je pro vás nejlepší!

 • 1.

  Pondělí

  ...

   

  Pondělku vládne Měsíc. Je to den vhodný nejen pro pořádání společenských a firemních akcí, ale také rodinných a přátelských. Je to den, kdy zvládnete své emoce s respektem, protože nic se nemění rychleji než Měsíc a lidské emoce – dokonce ani počasí ne.

   

 • 2.

  Úterý

  ...

   

  Tento den je pod vlivem Marsu. Mars dodává odvahu, energii a sebevědomí. Je dobrý čas začít něco prosazovat, postavit se všemu čelem a jít přes překážky. Pozor, úterý je den, kdy se častěji než kdy jindy dostanete do hloupých sporů.

   

 • 3.

  Středa

  ...

   

  Den, který je pod vlivem planety Merkur. Je to ideální den pro duševní práci, sebepoznání, studium, učení, psaní a čtení. Je to také den pro komunikaci všeho druhu. Pokud jste už týden neodpověděli na nějaký mail, udělejte to právě dnes. Ve středu taky budete přesvědčivější a bystřejší než jindy.

   

 • 4.

  Čtvrtek

  ...

   

  Čtvrtku velí Jupiter a tento král planet přináší sílu vypořádat se s velkými věcmi, problémy a lidmi. V tento den můžete do svého života přilákat štěstí při schvalování čehokoli a taky si získat autoritu. Ve čtvrtek zužitkujete svoje odborné znalosti, které jste dosud drželi pod pokličkou. Užijte si mírnou marnivost a den bude váš.

   

 • 5.

  Pátek

  ...

   

  Pátek je den, který patří půvabné Venuši. Není divu, končí pracovní týden a začíná víkend (pro většinu lidí). Během dne si vychutnejte bohaté sociální dovednosti, dobré mravy a harmonické řešení problémů, které vyhladí vrásky mezi všemi. Den pak uzavřete s taktem, spokojeností a těšením se na víkend. Večer je pak jako stvořený pro romantiku, lásku, sladké mazlení a dotyky.

   

 • 6.

  Sobota

   

  saturn

  Sobotě vládne Saturn. Ten je vážný, rezervovaný a velmi opatrný, aby se věci nevymkly kontrole. V sobotu je proto dobré zpomalit, starat se o detaily a raději nic důležitého neřešit. V tento den je vhodné strávit nějaký čas se staršími lidmi. A nezapomeňte si dopřát aktivní odpočinek – v sobotu bude nejefektivnější.

   

 • 7.

  Neděle

  ...

   

  Neděle je pod vlivem Slunce. Je to ideální den v týdnu k tomu, abyste dělali nejvznešenější činy, abyste byli velkorysí a milosrdní. Prostě v neděli se snažte být lepším člověkem.

   

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz