Čím jste byli v minulých životech a jaký je váš životní úkol?

/
 • Datum narození napoví hodně o tom, čím jste byli v minulém životě
  Datum narození napoví hodně o tom, čím jste byli v minulém životě (profimedia.cz)
  16. srpna 2016 ● 09:00

  Jak vypočítat životní číslo? Všechna čísla ve vašem datu narození sečtěte, výslednou dvoucifernou hodnotu znovu sečtěte, abyste dostali jednomístný výsledek.

 • 1.

  Životní číslo jedna

  1
  Jednotka je symbolem začátku, něčeho nového. Pravděpodobně jste tedy na světě poprvé. Takové duše přicházejí do velkých rodin, protože potřebují ochranu a pomoc. Protože se na všechno díváte neovlivněnýma očima, vidíte věci z nového úhlu.

   

  Využijte to jako svou výhodu, ale pozor na naivitu, máte sklon věřit i těm, kdo si důvěru nezaslouží.

   

 • 2.

  Životní číslo dvě

  2
  V minulém životě jste se účastnili nějaké důležité události, nebo jste byli součástí skupiny lidí, která významně zasáhla do historie, ale spíš jako řadový člen. Díky tomu, čím jste prošli, se v životě neztratíte, vyznáte se v tlačenici a víte přesně, kam míříte.

   

  Možná, že máte touhu, abyste to tentokrát byli vy, kdo změní běh dějin, už nechcete jen pomáhat, ale toužíte být v centru dění. Zkuste to, a nečekejte v ústraní.

   

 • 3.

  Životní číslo tři

  3
  Zažili jste pocty a dobré časy, měli jste významné postavení. Takové duše lehko sklouzávají k sebeuspokojení a marnivosti, možná, že vás v tomto životě čeká lekce skromnosti.

   

  Překážky, které potkáte, neberte jako útok, ale jako zkoušku, která vás rozvíjí a posunuje dál.

   

 • 4.

  Životní číslo čtyři

  4
  Umělec, vědec, nepochopený svou dobou, žena, která kvůli svému pohlaví nemohla dosáhnout uplatnění, které si zasloužila, to byla vaše duše. Možná máte podobný talent i v toto životě, každopádně ve vás zkušenosti vypěstovali pochopení a toleranci, jste zvyklí jít si za svým a neohlížet se na konvence.

   

  Podporujte lidi kolem sebe, aby i oni mohli naplnit svůj osud a nezmarnili kvůli ústrkům svou hřivnu.

   

 • 5.

  Životní číslo pět

  5
  V minulém životě jste museli čelit bídě, hladu a opovržení, patřili jste mezi ty, kdo jen skrz plot pozorují plné stoly. Teď máte šanci vymanit se z podobné situace, nesmíte však být pasivní, musíte bojovat.

   

  Umíte skvěle zacházet s penězi, vyjít s málem, ale někdy jen těžko odoláváte nákupní horečce, chcete si prostě vynahradit minulou bídu.

   

 • 6.

  Životní číslo šest

  6
  Jste velmi tajuplná duše a pravděpodobně jste na světě poprvé. Minulý život jste totiž strávili jako zvíře. Proto vynikáte skvělou intuicí a vaše smysly jsou ostřejší, než je u lidí obvyklé.

   

  Řídíte se svými pocity, dobře odhadujete chování lidí, ale pozorujete je jako zvenčí a dělá vám problém si zvyknout na nové osoby ve vašem životě.

   

 • 7.

  Životní číslo sedm

  7
  Některý z předchozích životů jste strávili po bohu významného člověka, filozofa nebo čaroděje či čarodějky. Vrátili jste se, abyste využili vědomosti, které jste tenkrát získali.

   

  Protože i vy jste patřili k mezi učence či mágy, dokážete pochopit pochyby a otázky jiných. Nepochybně budete skvělým psychologem, mentorem, nebo učitelem.

   

 • 8.

  Životní číslo osm

  8
  Osmička je symbolem věčného návratu. V jednom z minulých životů jste pravděpodobně řešili stejné otázky jako dnes a něco se vám nepodařilo dotáhnout do konce, případně jste udělali osudovou chybu.  Teď dostáváte od osudu další šanci vyřešit situaci správně.

   

 • 9.

  Životní číslo devět

  9
  Devítka znamená, že máte v tomhle životě krásný úkol. V minulém životě se vaše osudová láska nenaplnila, osud ji přerval.

   

  Teď dostáváte šanci znovu najít cestu ke své lásce a být velmi šťastní. Mějte oči otevřené, někde žije vaše druhá polovina, stačí ji jen najít.

   

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz