Manželství až na věky? Vyberte si partnera podle čtyř živlů zvěrokruhu!

/
 • (Shutterstock.com)
  26. srpna 2016 ● 06:00

  Šťastný vztah až do smrti? Pokud máte pochybnosti, pak na to jdete asi špatně. Nestačí totiž jen to, že je váš vyvolený svobodný (případně rozvedený), ale důležité taky je, zda k sobě pasujete podle čtyř živlů zvěrokruhu. Jak to vypadá s vaší partnerskou kompatibilitou, pokud jde o živly?

 • 1.

  Oheň

  Znamení: Beran, Lev a Střelec

  Představitelé tohoto živlu jsou vášniví, výbušní, spontánní, ale taky srdeční. Proto potřebují podobně založeného partnera – a to nejen do postele. Je téměř nemožné, aby si muž a žena, kteří se narodili v tomto znamení, nerozuměli. Jestli jste teprve na začátku výběru, pak hledejte ohnivý živel a váš partnerský život bude vášnivý v pozitivním slova smyslu. Beran potřebuje chválu (takže nezapomínejte a chvalte) a poctivost, Lev obdiv (neustále mu říkejte, jak je úžasný) a Střelec reaguje nejlépe na společné nadšení pro věc.

 • 2.

  Země

  Znamení: Býk, Panna a Kozoroh

  Základním poznávacím rysem těchto tří znamení je praktičnost, zodpovědnost, důkladnost, opatrnost, střízlivost a konzervativní přístup k životu. Nikdo nejsme dokonalí a tahle trojka to ví moc dobře, takže je fajn, když oceníte aspoň jejich úsilí. Nemají rádi změny, jsou spíše melancholici. Býci milují pohodlí a styl, takže rádi rozhazují (když jsou peníze) a nebudou vám vaše útraty vyčítat. Panny se o vás budou starat a milovat vás, Kozoroh nesnáší plýtvání a extravaganci, obdivuje šetrnost a vytrvalost.

 • 3.

  Vzduch

  Znamení: Blíženci, Váhy a Vodnář

  Vzdušný živel je sangvinik, který neustále potřebuje komunikovat. Blíženci, Váhy i Vodnáři jsou šťastní, když mohou mluvit, a nejhorší pro ně je, když mluvit přestanete. To si pak myslí, že jste na ně naštvaní nebo snad i něco horšího. Takže, s lidmi těchto tří znamení mějte neustále dialog, poslouchejte je a dávejte najevo, že vás zajímají. S Blížencem se nebudete nikdy nudit (tedy obvykle, pokud nemají špatnou náladu), Váhy mají rády mír a harmonii, takže se nerady hádají, a Vodnář se může jevit, že je tak trochu v oblacích, ale není to tak – jen potřebuje hlubší intelektuální diskusi, třeba na téma lidstvo.

 • 4.

  Voda

  Znamení: Štír, Ryby, Rak

  Pokud jste si vyhlídli partnera, který je narozen v jednom z těchto tří znamení, pak věřte, že má rád upřímnost a je srdcař. Nic na světě nemůže soupeřit s oddaností a láskou těchto vodních živlů. Raci si cení nade vše rodiny, Štíři mají rádi pevné svazky a Ryby se snaží s každým vyjít za všech okolností. Lidé narození v těchto třech znameních jsou empatičtí a díky tomu jsou někdy i zranitelní. Neubližte ji a nešlapte po jejich citech. Tak jak? Každopádně nezapomeňte, že osobní rozhodnutí a vaše intuice jsou mnohem důležitější a mocnější než horoskop. I když – něco na tom bude.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz