Psychologický test: Co uděláte s lžičkou potom, co si s ní zamícháte kávu nebo čaj?

/
 • Zamícháte si kávu a pak...
  Zamícháte si kávu a pak... (profimedia)
  30. srpna 2016 ● 10:00

  Některé věci děláme naprosto podvědomě... A právě chvíle, kdy se nekontrolujeme, o nás vypovídají nejvíc. Zamyslete se a zjistěte, co na vás prozradí obyčejná kávová lžička.   

 • 1.

  1. Cinknete s ní o okraj šálku, necháte z ní okapat tekutinu a pak ji položíte na talířek

  s

   

  Pokud hlasitě cinkáte lžičkou o okraj šálku nebo sklenice, jste dominantní osobnost, která vyžaduje pozornost ostatních. Zároveň jste precizní (možná i mírně obsedantní) a cinknutí pro vás znamená ujištění, že je lžička dostatečně okapaná. Toto gesto však v sobě skrývá i potlačované napětí a vztek. 

   

  Zvolněte a uklidněte se, stres vás zmáhá. 

   

 • 2.

  2. Lžičku olíznete, až pak ji položíte na talířek

  s

   

  Pokud po zamíchání kávy lžičku olížete, jste požitkář, člověk, který miluje život a dokáže si ho vychutnat. Ukazujete tím také, že si nic neděláte z konvencí, dokážete hledat potěšení i tam, kde ho jiní nevidí, dokážete se na věci podívat i z lepší stránky. Bojíte se, že vám v životě něco uteče, litujete toho, co jste nestihli zažít. Máte rádi lidi a rozhodně se nestydíte.  Pokud olizujete lžičku ve společnosti osoby opačného pohlaví, možná nevědomě ji tím vyzýváte k flirtu, který vám rozhodně není cizí.  

   

 • 3.

  3. Necháte lžičku v hrnku

  s

   

  Pokud lžičku při pití necháváte v šálku, znamená to, že jste člověk, který dává přednost jistotě, často z pohodlnosti.


  Než něco uděláte, pořádně si věci promyslíte nebo se na to aspoň vymlouváte. Působíte uvážlivě, ale často je za vaším chováním nechuť riskovat a unavovat se. Nejraději jste bezpečně skrytí v davu, tak máte čas soustředit se na svůj duševní svět a bez vyrušování snít.


  Jste empatičtí a přátelští a vaši nejbližší vás oceňují, na ty, kdo vás neznají, ale působíte uzavřeně a obyčejně.

   

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Irma TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz