Jací jste v lásce podle zvěrokruhu? Panna nesnáší konflikty, Lev chce vášeň

/
 • ...
  ... (Shutterstock)
  10. září 2016 ● 06:00

  Každý prožíváme lásku jinak, někdo je romantik, jiný stojí nohama pevně na zemi. A každé sluneční znamení má svůj unikátní „podpis lásky“, který vám říká, jak si přejete milovat a být milován.

 • 1.

  Beran

  ...

  Vášeň, oheň a teplo je váš styl lásky. Jste odvážný ve vztazích, dáváte najevo bez potíží svoje pocity a ostatním dáte přesně najevo, kde skutečně stojíte.

 • 2.

  Býk

  ...

  Pomalý a smyslný Býk ví přesně, co chce. Váš styl lásky je uklidňující a uzemňující pro všechny, kteří se potkají s vašimi doteky. Jste v lásce loajální a chcete partnera, který to ocení.

 • 3.

  Blíženci

  ...

  Setkání mysli je nejvyšší hodnota v lásce. Pro Blížence je důležité, aby našli partnera, který s nimi bude rezonovat, s nímž budou vést zajímavé diskuze. Partner, který ocení inteligenci Blíženců a vtip je nejlepší afrodiziakum.

 • 4.

  Rak

  ...

  Snoví a intuitivní Raci ze všeho nejvíc vyžadují, aby se mohli podělit s partnerem o svoje pocity, a dosáhli tak pocitu spojení a porozumění. Potřebují povzbuzovat a podporovat a rádi pečují o ty, které milují.

 • 5.

  Lev

  ...

  Kreativní a hraví Lvi potřebují v lásce vášeň. Chtějí se bavit, protože nuda je pro ně polibek smrti. Vaše povaha vyžaduje, abyste byli středem vesmíru pro vaše partnery, jinak brzy ztratíte zájem a přelétnete jinam.

 • 6.

  Panna

  ...

  Vaše analytická a přemýšlivá povaha a někdy i náladovost vyžaduje, aby vám partner ukazoval, jak moc vás miluje. Potřebujete pravidelné slovní ujišťování o vaší jedinečnosti, potřebujete ocenění a taky každodenní projevy náklonnosti. To vám zvedne náladu a dokážete pak být velmi štědrý dárce.

 • 7.

  Váhy

  ...

  Romantická a sociální Panna má vždy na mysli promyšlené metody, jak svého partnera potěšit. Je pro ni důležité, aby nedocházelo k hádkám a konfliktům, ty bytostně nesnáší, protože to narušuje její smysl pro rovnováhu a harmonii. Proto dává přednost vztahům, ve kterých panují pravidla a diplomacie.

 • 8.

  Štír

  ...

  Vaše emočně-intenzivní povaha vyžaduje hluboké a silné spojení s vaším milostným protějškem. Nesnášíte povrchnost, potřebujete se dostat pod povrch a objevovat další skryté stránky svého partnera.

 • 9.

  Střelec

  ...

  Potřebujete ve vztahu dobrodružství a rozmanitost, to je nutnost a potřeba. Jste nadšený a expanzivní a rádi vyjadřujete svoje city. Potřebujete k tomu ale vztah, kde máte dostatek prostoru k volnosti a prozkoumávání neznámého území.

 • 10.

  Kozoroh

  ...

  Jste oddaný a pragmatický milenec, který vyjadřuje svou náklonnost prostřednictvím činů, nikoli slov a zbytečných emocí. Chcete, aby měl váš partner jistotu, že má vše potřebné, co je k lásce zapotřebí.

 • 11.

  Vodnář

  ...

  Svoboda a individualita jsou pro vás velmi důležité, a to i v lásce. Jste vynalézaví a stimulující milenci, kteří mají vždy něco nového a zajímavého, co mohou svému partnerovi nabídnout.

 • 12.

  Ryby

  ...

  Váš citlivý a soucitný styl lásky pochází z vaší hluboce duchovní povahy. Dáváte hodně lásky a oceňujete vztah, který vám umožňuje bezpečně otevřít vaše srdce bez obav, že by vás někdo využil.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz