Naučte se číst z obličeje: Kulatá tvář svědčí o dobré intuici, oválná o výbušnosti

/
 • ...
  ... (Pinterest/Youtube)
  14. září 2016 ● 06:00

  Věříte, že ten, kdo má oči blízko u sebe, je záludný jako liška nebo člověk s velkým nosem ve tvaru bambule hodně pije? Ať je to jak chce, naše tvář odráží určité vlastnosti, které jsou podle astrologů posly naší duše. Jak tedy číst v obličeji a podle čeho vůbec obličej rozdělit?

 • 1.

  Dělení tvaru obličeje podle elementů

  ...

  Astrologové, lékaři i odborníci na geomantii (doslova věštění ze země) a čtení z obličeje už od pradávna používali pět elementů: dřevo, oheň, kov, vodu a zemi. Tyhle elementy mohou být seřazeny několika způsoby. Produktivní cyklus je kreativní, ukazuje, jak každý element vzniká z předcházejícího prvku: dřevo hoří a vytváří oheň. Oheň zase vytváří zemi. Země kov a kov může být roztaven, aby vytvořil vodu. Voda živí a vytváří dřevo. Každý element pak má mnoho charakteristik, jako je barva, roční období, směr i typ obličeje.

 • 2.

  Dřevo

  ...

  Barva: Zelená

  Roční období: Jaro

  Směr: východ

  Typ obličeje: dlouhý, úzký a obdélníkový se širokým čelem a vpadlými spánky. Rovný nos a tenké obočí.

  Tvar obličeje: obdélník

  Dřevo je kreativní, inovativní, přátelské a společenské. Lidé s tímto typem obličeje jsou optimisté, snadno se nadchnou a vždy se dívají raději do budoucnosti. Uvažují logicky, všechno si dobře naplánují, rádi soutěží a milují disciplínu. Jsou velmi zodpovědní a tvrdě pracují. Jsou rození vůdci a mají-li pocit, že je někdo omezuje, dokáže je to rozhodit. Je pro ně typická laskavost, chápavost a velkorysost.

   

 • 3.

  Oheň

  ...

  Barva: červená

  Roční období: léto

  Směr: jih

  Typ obličeje: široká střední část se špičatou bradou, úzké čelo a jiskrné oči, husté vlasy i obočí.

  Tvar obličeje: trojúhelník

  Oheň zahřeje a potěší, ale může také spálit a zničit. Lidé s tímto tvarem obličeje jsou nadšení, odvážní, vášniví, ale taky sobečtí, neklidní a empatičtí. Mívají rychlé a někdy nervózní pohyby těla. Velmi rádi si dávají náročné cíle. Taky rádi riskují a ke štěstí potřebují neustále něco podnikat.

   

 • 4.

  Země

  ...

  Barva: hnědá, žlutá

  Roční období: pozdní léto

  Směr: střed

  Typ obličeje: velký čtvercový nebo obdélníkový obličej, silná čelist, velká ústa a plné rty. Masité uši a nos.

  Tvar obličeje: čtverec

  Lidé tohoto typu jsou trpěliví, čestní, systematičtí a mají smysl pro spravedlnost. Mají rádi rutinu, jsou spolehliví, vyrovnaní, praktičtí a svědomití. Nesnášejí změny a nečekané události. Jsou taky soucitní, trpěliví, ohleduplní a stojí nohama na zemi. Jsou skromní a přátelští, ale mají taky sklony k tvrdohlavosti.

   

 • 5.

  Kov

  ...

  Barva: bílá, zlatá

  Roční období: podzim

  Směr: západ

  Typ obličeje: oválný se širokými lícními kostmi a velkým nosem. Rovné vlasy. Lidé tohoto typu mají často výrazné oči.

  Tvar obličeje: oválný

  Kov symbolizuje obchod, úrodu a úspěch. Máte-li tento typ obličeje, pravděpodobně jste senzitivní, idealističtí, laskaví a kreativní. Můžete být ale taky arogantní, přímočaří, autoritativní a umíte pěkně vybuchnout. Jste ovšem taky starostliví a často trpíte pocitem viny, když něco není podle vašich představ a dokonalé. Těmto lidem se daří v pozicích, kde mají autoritu a zodpovědnost.

   

 • 6.

  Voda

  ...

  Barva: modrá, černá

  Roční období: zima

  Směr: sever

  Typ obličeje: kulatý, široké čelo, výrazné oči, výrazná brada, velké uši a husté vlasy

  Tvar obličeje: kulatý

  Voda může být mírná i divoká. Lidé s tímto tvarem obličeje jsou senzitivní, citliví, flexibilní a emocionální. Rádi pomáhají ostatním, mohou být zasnění, intuitivní, vytrvalí a někdy i tajemní. Umí se přizpůsobit a nemívají problém vyrovnat se s životními nezdary. Užívají si taky rádi lákadel života a jsou velmi štědří.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Laura TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz