Kde najdete štěstí? Váhy ve vztazích, Býci v penězích a Vodnáři mezi přáteli

/
 • ...
  ... (Shutterstock)
  15. září 2016 ● 06:00

  Udělejte vše pro to, aby bylo štěstí na vaší straně. Jsou lidé, kteří se narodili na šťastné planetě a mají více štěstí než ostatní, ale když na tom svém trochu zapracujete a inspirujete se zvěrokruhem, můžete být šťastní taky. 

 • 1.

  Beran

  ...

  Berani budou spokojení a šťastní, když budou soutěžit a ukážou při tom svoji rychlost a odvážnost. Rozhodujícím faktorem je pro ně, aby znali svoji motivaci. Když totiž budete „skákat“ moc rychle (což je jejich základní přirozenost), a nebudete vědět všechno, co potřebujete, vaše šance na štěstí mohou zhasnout velmi rychle.

 • 2.

  Býk

  ...

  Býci jsou dobří na finance a jako zemité znamení si velmi rádi užívají všeho krásného právě prostřednictvím peněz nebo hmotného majetku. Váš klíč ke štěstí tkví v tom, že si nebudete všechny tyhle věci vyčítat a klidně budete pokračovat v rozšiřování hojnosti, ideálně s ostatními lidmi.

 • 3.

  Blíženci

  ...

  Umíte dobře prodávat sami sebe a obvykle vaše štěstí udeří v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Často také přichází skrze vědomí, že jste je získali z jiných zdrojů nebo prostřednictvím jiných lidí. Abyste byli šťastní, není důležité jen vědět, jak a kdy, ale taky proč to děláte. Poslouchejte víc intuici a štěstí k vám přiletí rychleji, než byste řekli švec.

 • 4.

  Rak

  ...

  Jste rodinné typy a štěstí vám přinese vše, co děláte pro rodinu. Můžete být ale ještě šťastnější a spokojenější i v pracovním životě, ale jen tehdy, když se k ostatním budete chovat jako ke své vlastní rodině. Tyhle malé zázraky vám přinesou velké odměny a budete skutečně na vrcholu štěstí.

 • 5.

  Lev

  ...

  Vaše štěstí přijde, když se ponoříte do svého nitra a vytvoříte něco, co bude vyvěrat z vašeho srdce. Ať už je to umění, hudba, tanec, poezie, film, výrobky ze dřeva nebo sdílení lásky s někým dalším, které dáváte velkoryse a bezpodmínečně, pak budete opravdu spokojení.

 • 6.

  Panna

  ...

  Panny jsou skvělé organizátorky a štěstí k nim dorazí, když si ho naplánují předem do svého harmonogramu. Organizování a analyzování věcí, které můžete praktikovat, vám dává kontrolu nad vaším životem, a to vás činí šťastnými. Občas se ale podívejte i do stran, možná budete mile překvapeni, že štěstí číhá i uprostřed toho, co jste si nenaplánovali.

 • 7.

  Váhy

  ...

  Jste skvělé v partnerských vztazích, tam je vaše síla. Když najdete partnera, se kterým budete rády, budete taky šťastné. Ale pozor, když budete až moc ohleduplní k tomu druhému, můžete ztratit sami sebe a spokojení nebudete. Ujistěte se, že si udržujete svoje vlastní koníčky, že máte i svůj vlastní svět a že jen slepě nenásledujete svého partnera.

 • 8.

  Štír

  ...

  Štěstí vás čeká, když se budete s druhými dělit o svoje pocity, a to otevřeně. Když budete druhé láskyplně podporovat bez skrytých jinotajů a různých kliček. Štíři jsou magnet pro štěstí, ovšem musí otevřít svoje vnitřní světlo a nechat ho zářit.

 • 9.

  Střelec

  ...

  Astrologové říkají, že Střelci jsou nejšťastnější znamení ze všech, ovšem nejdřív musíte najít rovnováhu ve všem, co děláte. K tomu vám pomůže váš dar víry a důvěry v sebe sama a taky schopnost plánovat život. Vy můžete najít štěstí tehdy, když budete ostatní inspirovat svými vznešenými ideály.

 • 10.

  Kozoroh

  ...

  Vy si rádi stanovujete cíle a štěstí nacházíte v okamžiku, kdy jich dosáhnete. Jste na vrcholu blaha, když se vám něco podaří. Nikdy se nevzdáváte, a to vás činí šťastnými. Každý krok, který uděláte a který vede k úspěchu, vám přináší uspokojení.

 • 11.

  Vodnář

  ...

  Vy budete šťastní, když budete se svými přáteli a když jim můžete podat pomocnou ruku. Rádi jim nabízíte své myšlenky, nápady a s radostí jim pomáháte, ať už jsou to osobní problémy nebo jde o sociální oblast. Jakmile tohle všechno máte, štěstí se na vás přilepí a už nepustí.

 • 12.

  Ryby

  ...

  Ryby jsou soucitné a štěstí vás sleduje jako štěně, pořád je ve vaší blízkosti. Jediné, co musíte udělat pro to, aby vás neopustilo, je zavřít oči a naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Vy budete šťastní, když naplníte svůj život i životy ostatních soucitem.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Karmen TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz