Jídla pro vášeň podle zvěrokruhu. Raky rozparádí buchty, Vodnáře šlehačka

/
 • ...
  ... (shutterstock.com)
  17. září 2016 ● 06:00

  Postrádáte ve vztahu vzrušení nebo toužíte po romantice a vášnivých chvilkách? Vybírejte svému partnerovi jídla, která mají afrodiziakální účinky a která vám dodají vzájemné potěšení. Řiďte se podle zvěrokruhu a recept na romantiku už nemusíte hledat.

 • 1.

  Beran

  ...

  Vy prostě milujete pikantní jídla! Koření stimuluje výrobu endorfinů a zvyšuje hladinu adrenalinu v těle, Berani orientovaní na boj nebo útěk prostě milují potraviny, které je pořádně rozehřejí. Jenom ty jim dodají palivo pro vášnivé chvilky.

 • 2.

  Býk

  ...

  Býci jsou pevně svázaní se zemí a je jasné, že mají rádi zeleninové saláty, a to na všechny možné způsoby. K tomu nějaký chutný dresink a jsou na vrcholu blaha. Ovšem pro zvýšení vášně a romantiky doporučují hvězdy, aby si Býci dopřáli i nějaký sladký dezert.

 • 3.

  Blíženci

  ...

  Lidé narození v tomto znamení milují všechny možné potraviny, hlavně když vyzkoušejí různé chutě. Nemají trpělivost něco složitého vytvářet a vařit, takže ocení, když dostanou jednu, dvě kuchařky, podle kterých se naučí vařit rychlá a kreativní jídla.

 • 4.

  Rak

  ...

  Koláče, vdolky, čerstvě upečené buchty, které ještě voní a jsou horké! Mňam. Když tohle Raci dostanou, budou na vrcholu blaha a budou vrnět štěstím. V tento okamžik si můžete být jistí, že jejich zájem o vás vyletí o tisíc procent nahoru.

 • 5.

  Lev

  ...

  Milují oheň a dramata, takže i jídla, která je rozpálí, musí „hořet“. Milují divadelní představení a rádi experimentují, takže show, v jejíž hlavní roli je sushi, bude naprosto ideální start pro erotické a vášnivé chvilky.

 • 6.

  Panna

  ...

  Lidé narození ve znamení Panny mají rády zdravá jídla a chtějí být v kondici. Potrpí si na to, jak jídlo vypadá, takže jedí i očima. Chcete je rozparádit? Pak jim připravte večeři, kterou krásně nazdobíte. Pro Panny je prezentace na prvním místě.

 • 7.

  Váhy

  ...

  Váhy mají rády vyváženou stravu, učí se prostřednictvím svých vztahů, a obnovují tak rovnováhu ve svém životě. Hledají rovnocenného partnera, se kterým se dobře nají, a je jedno, čeho.

 • 8.

  Štír

  ...

  Štíři milují vzrušení, jejich obdiv tedy získáte jídlem, které je překvapí a pozitivně naladí. Kalorie nevadí, ani to, jestli je jídlo trošku nezdravé. Když jim bude chutnat, můžete jim pak nabídnout, aby si ty nadbytečné kalorie odpracovali…

 • 9.

  Střelec

  ...

  Střelci je znamení, které prostě zbožňuje slova „víc, většina, mnoho“. Je jasné, že pokud v nich chcete probudit vášeň, pak jim rozhodně ani omylem nenabízejte dietní jídla. Budou si myslet, že jste se zbláznili a že s vámi není žádná legrace.

 • 10.

  Kozoroh

  ...

  Kozorozi rádi a hodně cestují, takže ochutnávají i nejrůznější národní jídla. Je rozpumpujete tím, že jim nenabídnete ani nic sladkého, ani nic moc slaného, pikantního či kalorického – prostě jim připravíte něco „normálního“. Čím jednodušší jídlo, tím větší šance, že v nich vykřesáte spoustu vášně.

 • 11.

  Vodnář

  ...

  Vodnáři bývají velmi výstřední, milující experimenty. Kupte šlehačku a použijte ji, pokud plánujete nějaké laškování. Se šlehačkou v jakékoli podobě neuděláte chybu – ať už ji dáte na palačinku, do zmrzlinového poháru nebo na Vodnářovo nahé tělo.

 • 12.

  Ryby

  ...

  Ryby milují jemné jídlo, které není moc těžké a nezpůsobí jim zažívací obtíže. Máte-li vedle sebe tedy Rybu, myslete na to a k večeři jí raději připravte krevetový salát nebo uvařte dobrou polévku. Budete se divit, co to s tímhle vodním znamením udělá!

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Irma TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz