Tohle si oblečte, aby se za vámi muži otáčeli! Beranům sluší červená, Střelcům džíny

/
 • (Shutterstock)
  23. září 2016 ● 06:00

  Chcete zaujmout a přilákat pozornost? Je to jednoduché, stačí vědět, co si obléknout a pana Božského získáte mnohem rychleji. Každé sluneční znamení má totiž svůj módní styl, barvy i materiály. Inspirujte se!

 • 1.

  Beran

  ..
  Autor: shutterstock.com

  Je to jasné – Beranům sluší ze všeho nejvíc červená. Pokud tedy chcete někoho sbalit nebo zaujmout, oblékněte se do čehokoli, hlavně když to bude červené. Od hlavy až k patě, prosím, tedy i ponožky, kalhotky i rukavice. A Beranům vládne ocel a železo, takže nezapomeňte na podpatky.

 • 2.

  Býk

  ..

  Býci jsou zemské znamení, kterému vládne jaro, takže vy byste si měly oblékat zelené a tmavě hnědé oblečení, abyste se přiblížily svojí podstatě. Oblečení, které připomíná zemi, z vás udělá osobní bohyni.

 • 3.

  Blíženci

  ..

  Život je pro Blížence jako celoživotní zábavní park, respektive měl by být, jinak se budou nudit. Mají rádi rozmanitost, a to i v módě. Velmi rádi nakupují a jejich šatník obvykle přetéká spoustou oblečení, které nosí klidně jen týden a pak na ně zapomenou.

 • 4.

  Rak

  ..

  Raci jsou notoricky známí milovníci domova a rodiny, to ale neznamená, že by se měli oblékat do zástěry a tepláků. Sluší jim oblečení, které odpovídá barvou barvě jejich očí a také barvě vody, která je uklidňující.

 • 5.

  Lev

  ..

  Lvům vládne zlato, slunce a světlo. Lichotí jim tedy slunečné a světlé barvy. Chcete-li být skutečně středem pozornosti, pak se oblékněte do něčeho zlatého nebo červeného. Zlaté náhrdelníky a prstýnky jako doplňky nejsou nezbytně nutné.

 • 6.

  Panna

  ..

  Jsou známé pro téměř obsedantně elegantní módu, která je čistá a dokonalá. To znamená, že oblečení musí Panny promyslet do posledního detailu. Mužskou část populace uchvátí svůdnou krajkou nebo šaty a kožešinami.

 • 7.

  Váhy

  ..

  Váhy hodně přemýšlí o tom, co si na sebe vezmou, takže je to někdy boj. Hodně se řídí svým šestým smyslem, a když už si něco musí koupit, pak rozhodně zbytečně neutrácejí. Mají velmi rády doplňky, jako jsou pásky, boty a kabelky. Jo, a určitě jim nesedí výrazné barvy, Váhy preferují jemnost.

 • 8.

  Štír

  ..

  Štíři umí svým stylem opravdu zaujmout, milují extravaganci a ve společnosti dokážou doslova oslnit. Jejich barva je černá a slušet jim to bude v malých černých šatech nebo elegantním obleku. Rozhodně by si na sebe neměli oblékat něco pestrého – jako klauni se nikomu líbit nebudou.

 • 9.

  Střelec

  ..

  Pokud si chcete získat náklonnost, pak buďte upravení, ale ne moc formální. I když máte rádi sexy šaty, ze všeho nejlépe vypadáte v obyčejných džínách, teniskách a tričku. Pokud jde o barvy, sluší vám tyrkysová a bílá.

 • 10.

  Kozoroh

  ..

  Na rozdíl od Střelců se Kozorozi rádi oblékají do formálního oblečení. Milují kostýmky a oblečení, které dodává punc serióznosti. Zbožňují uniformy, takže nemají problém s dress codem, nejraději mají proužky. Kozorohy prostě nikdy neuvidíte neupravené.

 • 11.

  Vodnář

  ..

  Sluší jim modrá, černá a fialová, a i když se ženy Vodnářky rády oblečou podle nejnovějších trendů, pozornost upoutají oblečením v retro stylu, například z 60. let minulého století. K tomu důmyslný účes a mají to v kapse!

 • 12.

  Ryby

  ..

  Měkkost a přirozenost – to je to, co Ryby udělá neodolatelnými. Milují kouzla a kosmetické triky, které podpoří jejich tajemnost. Výběr oblečení jim pomáhá uniknout realitě, takže si klidně oblečou flitry, perličky, třpytky a vysoké podpatky.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Klára TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz