Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

/
 • Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!
  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička! (profimedia.cz)
  25. září 2017 ● 10:00

  O člověku nejvíc vypovídají chvíle, kdy se nekontroluje a nechá za sebe mluvit podvědomí. Co o nás vypoví taková lžička? Podívejte se!

 • 1.

  Cinknete s ní o okraj šálku, necháte z ní okapat tekutinu a pak ji položíte na talířek

  Takové hlasité cinknutí o okraj šálku či sklenice o vás vypovídá, že jste dominantní osobnost, která vyžaduje pozornost ostatních. Zároveň jste precizní (možná i mírně obsedantní) a cinknutí pro vás znamená ujištění, že je lžička dostatečně okapaná. Toto gesto v sobě skrývá i potlačování napětí a vztek. Zkuste zvolnit a uklidnit se, stres vás zmáhá.

 • 2.

  Lžičku olíznete, až pak ji položíte na talířek

  Kávu či čaj zamícháte, olíznete ji a pak odložíte na talířek? To o vás vypovídá, že jste požitkář, člověk, který miluje život a dokáže si také řádně vychutnat. Ukazujete tím, že si nic neděláte z konvencí, dokážete hledat potěšení i tam, kde ho jiní nevidí, dokážete se na věci podívat i z lepší stránky. Bojíte se, že vám v životě něco uteče, litujete toho, co jste nestihli zažít. Máte rádi lidí a rozhodně se nestydíte. Pokud olizujete lžičku ve společnosti osob opačného pohlaví, možná nevědomě je tím vyzýváte k filtru, který vám rozhodně není cizí.

  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

 • 3.

  Necháte lžičku v hrnku

  Jestliže necháváte lžičku při pití v hrnku, znamená to, že jste člověk, který dává přednost jistotě, často z pohodlnosti. Než něco uděláte, pořádně si věci promyslíte, nebo se na to aspoň vymlouváte. Působíte uvážlivě, ale často je za vaším chováním nechuť riskovat a unavovat se. Nejraději jste bezpečně skrytí v davu, tak máte čas soustředit se na svůj duševní svět a bez vyrušování snít. Jste empatičtí a přátelští, a vaši nejbližší vás oceňují, na ty, kdo vás neznají, ale působíte uzavřeně a obyčejně.

  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

 • 4.

  Lžičku odložíte, kam vás napadne, třeba na stůl

  Jste nekonvenční a ohledy k okolí nejsou vaší prioritou. Řád a omezování vám vadí a dělá vám problémy. Úřední jednání a vyplňování daňového přiznání jsou vaší noční můrou, termíny schůzek zapomínáte jako na běžícím pásu. Výjimkou je případ, že použitou lžičku rovnou nesete umýt. Pak takové chování nasvědčuje spíš neklidu a obsedantnímu chování. Snažíte se vyhnout kritice, neudělat chybu za žádných okolností.

  Psychologický test: Zamíchejte si kávu či čaj a koukněte, co o vás prozradí lžička!

  Fotogalerie
  4 fotografie

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Karmen TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz