Test osobnosti: Skříň odhalí zákoutí vaší duše

/
 • Chaos nebo pořádek? Jak vypadá vaše skříň?
  Chaos nebo pořádek? Jak vypadá vaše skříň? (profimedia.cz)
  14. srpna 2017 ● 10:00

  Je vaše skříň pečlivě uspořádaná, nebo vás po otevření dveří zavalí špatně složené oblečení? Ať už jste pořádníček nebo chaotik, váš šatník vypovídá mnohé o vaší povaze. Chcete vědět, co v životě změnit? 

 • 1.

  Totálně přeplněná: Najděte v sobě odvahu začít s něčím novým.

  Přeplňěné zásuvky těžko otevřete a svetry jsou tak napěchované, že už se tam nevejde ani tílko?  Máte problém, protože se neumíte s ničím rozloučit. Každé tričko, každá blůza v sobě nese vzpomínku, vyhodit je nepřipadá v úvahu.  Co to o vás vypovídá?

   

  + Jste skvělá přítelkyně a věrná partnerka
  Sběratelky nejsou věrné jen věcem, ale i lidem. Kamarádky se na vás můžou spolehnout. Nezapomínáte na ně a jste v pravidelném kontaktu. Partner si vámi může být jistý.  

   

  - Ochromuje vás rutina
  Máte rády klid a stabilitu. Všechno máte nejraději tak, jak si to pamatujete už léta. Dejte ale pozor, aby se pravidelnost nezměnila v ubíjející nudu.

   

 • 2.

  Dokonale uklizená: Uvolněte se, prosím.

  Kalhoty a trička třídíte podle barev, žehlíte ponožky, na boty máte zvláštní sáčky. Ve vaší skříni má zkrátka všechno svoje místo. Pohozené oblečení se u vás nevyskytuje, všechno uklízíte a když nakupujete, máte vždycky jasný plán.

   

  + Perfektní šéfka
  Rychle najdete řešení problému, myslíte logicky, jste pořád ve střehu, což z vás dělá perfektního kapitána.

   

  - Hrozí vám vyhoření
  Život, kde je všechno rozplánované do posledního detailu, je únavný a namáhavý. Neustálé organizování vás vyčerpává, často ulpíte na nepodstatných věcech a zbytečně se unavujete. Nedelegujete práci a ostatním nedůvěřujete.  Zkuste se na chvíli uvolnit.

   

 • 3.

  Poloprázdná: Rozmazlujte se víc

  Všechno, co potřebujete, jsou věci na léto a na zimu. Přechodné období neřešíte, prostě si jen rozepnete zimní bundu, nebo naopak přehodíte šátek. Nové věci si kupujete jen když staré doslouží. Nepotřebujete dvacet párů bot, nevěděly byste, co s nimi.

   

  + Prospešná pro společnost
  Máte sociální cítění, hned víte, kdo v okolí potřebuje pomoci, a je jedno, jestli jde o toulavou kočku.

   

  - Chybí vám potěšení
  Kdo se obětuje pro ostatní, často zapomíná na sebe. Udělejte něco bláznivého, dopřejte si radost z barevného šátku, nebo nazdobeného dortu. I vaše štěstí je důležité.

   

 • 4.

  Úplně chaotická: Dopřejte si víc klidu

  Ponožky mezi svetry, kalhotky mezi pyžamy, většina šatů hozená na dně skříně a  nevybalené věci, na které jste zapomněla a přestaly pro vás existovat.

   

  + Duše společnosti
  Máte radost z maličkostí, jste spontánní a kreativní. Berete život z té lepší stránky.  Nikdo se s vámi nenudí.

   

  - Nervozita oslabuje
  Stejně, jako když házíte věci do skříně, funguje to i v životě. Pokoušíte se dělat víc věcí najednou, nepříjemné naopak odsouváte a snažíte se na ně nemyslet. Uklidněte se a zaveďte do života trochu řádu.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz