Domov podle zvěrokruhu: Berani potřebují barvy, Váhy svíčky a Ryby drahé kameny

/
 • (Shutterstock)
  7. října 2016 ● 06:00

  Toužíte po nějaké změně ve svém bytě nebo se chystáte přestěhovat? Řiďte se následujícími astrologickými pokyny a váš osobní prostor se změní k lepšímu. A nepotřebujete k tomu žádného architekta ani tučné konto. Každé sluneční znamení má svoje základní vlastnosti, které můžete aplikovat i do bytového interiéru.

 • 1.

  Beran

  ..

  Dům či byt Beranů by měl být plný energizujících barev, zvláště pak červené. Ta bude stimulovat jejich přirozené nadšení a jistotu, kterou v sobě mají. Zaplňte svůj prostor posilovacími stroji, rotopedy, sportovními doplňky, abyste měli dostatek místa i pro pohyb, který je vám vlastní. Určitě nezapomeňte na umění v podobě živých a pestrých fotografií. Na zdi se budou vyjímat skvěle.

 • 2.

  Býk

  ..

  Domov Býků by měl být měkký a smyslný. Ujistěte se, že je vybaven praktickou a příjemnou kuchyní, kterou naplníte co největším počtem kuchyňských přístrojů a pomocníků. Určitě byste neměli zapomenout na bar a domácí vinotéku. Vaše zařízení by mělo být luxusní a krásné, plné textur a bohatých vzorů. Kupte pohodlné pohovky a ložní prádlo. Dovolte vůní, aby naplnily váš domov a nechte hrát všude tichou hudbu. Nezapomeňte na květiny a rostliny, ty Býci potřebují.

 • 3.

  Blíženci

  ..

  Blíženci by měli mít v bytě spolehlivou wifi, aby mohli neustále brouzdat po internetu, televizor s obří obrazovkou a spoustu knihoven. Blíženci potřebují hodně vzduchu a světla, takže jejich byt by měl mít velká okna, světlíky, balkon a zdi vymalované světlými barvami. Pro Blížence jsou ideální open-space místnosti nebo podkroví. Pokud jde o doplňky, pak vybírejte takové, které jsou podnětné a vyvolají diskusi s každou návštěvou.

 • 4.

  Rak

  ..

  Domácky založení Raci jsou nejraději v bytě či domě, kde je teplo a útulno. Mají rádi jednoduchost a zemitost. Vybírejte si takový byt, kde se cítíte bezpečně a investujte do poplašných zařízení. Milujte teplé tóny dřeva i dřevěný nábytek, květinové tkaniny, vůně čerstvě upečených koláčů – pak budete šťastní jako blechy. Ideální místo? Blízko moře, řeky nebo u rybníka.

 • 5.

  Lev

  ..

  Lví domov by měl být plný pestrých barev a dramatického umění. Ke štěstí potřebujete zářivě žluté, modré, oranžové, červené nebo fialové textilie, které dodají vašemu bytu královský vzhled. Potřebujete domácnost plnou života a taky dětský zábavní kout s velkou televizí a spoustou krabic s hračkami. Vždyť i vy si s nimi někdy pohrajete.

 • 6.

  Panna

  ..

  Panny jsou spokojené v bytě, který je čistý a perfektně zorganizovaný. Vyhovuje jim elegantní a moderní design. Několik dobře umístěných a vkusných předmětů vaší domácnosti dodají tón. Líbí se vám neutrální barvy a organizéry, do kterých se vejde vše, co potřebujete mít po ruce. Pro váš klid a spokojenost: v bytě byste neměli mít nikdy nepořádek!

 • 7.

  Váhy

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Váhám svědčí vkusná a koordinovaná domácnost plná drahého dekoru. V bytě by měl být krásný výhled a spousta místa pro zábavu. Interiér by měl být elegantní a pohodlný zároveň, takže se obklopte i drobnými luxusními doplňky, jako jsou vonné svíčky, vířivá vana, hebké ložní prádlo nebo zvonkohra nad dveřmi.

 • 8.

  Štír

  ..

  Ideální domov Štírů je exotický a tajemný. Bohaté, hluboké barvy a spousta osvětlení dodá vašemu bytu tu pravou atmosféru a smyslnost. Zapalte si kadidlo, svíčky a relaxujte ve vaně. Pokud nemáte vanu, pořiďte si aspoň vodní fontánku. Nezapomeňte na sexy nábytek plný bohatých tkanin. Pokud jde o doplňky, kupte si co nejvíc provokativní.

 • 9.

  Střelec

  ..

  Střelcův domov by měl být prostorný, uvolněný a ne moc formální. Ozdobte ho suvenýry z cest nebo etnickými doplňky a textilem. Vám udělá dobře funkční krb nebo venkovní ohniště (pokud to je realizovatelné). Nábytek byste měli mít funkční a určený skutečně k sezení a odpočinku. Místnosti vymalujte veselými barvami.

 • 10.

  Kozoroh

  ..

  Kozorozi by měli mít dům na kopci nebo byt v horním patře budovy. Ideální je pro vás starší nebo historií nasáklý dům. Potřebujete zemité neutrální tóny a konzervativní vybavení doplňků i materiálů. Investujte do kvalitního nábytku, který je bytelný a vydrží. Vám sluší spíše venkovský styl neboli New Country, moderní styl pro vás není to pravé.

 • 11.

  Vodnář

  ..

  Vodnářův byt musí být vzdušný a lehký, plný unikátních předmětů a nejnovější elektroniky. Vodnáři potřebují dobrý přístup k internetu a kabelové televizi. Milují abstraktní umění, elektronickou hudbu a avantgardní nábytek, který upoutá na první pohled.

 • 12.

  Ryby

  ..

  Rybí domov je jako z pohádky, tak éterický a tajuplný. Atmosféru doplní akvárium nebo jiné vodní prvky, jako jsou textury připomínající moře. Určitě si do bytu pořiďte spoustu lastur a kamínků, které vám dodají energii. Pokud jde o doplňky, ideální jsou pro vás gázové závěsy, které „rozbijí“ jednotlivé místnosti a fotografie. Vybudujte si ze svého bytu kreativní útočiště, kde si můžete libovolně malovat, kreslit nebo vyrábět keramiku.

   

   

   

Autor: aši

Klíčová
slova

astrologie domov design zvěrokruh

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz