Jaký máte sex? Vášnivý, nudný nebo kreativní? Záleží na měsíci narození!

/
 • (Shutterstock)
  28. října 2016 ● 06:00

  I když si možná říkáte, že je to přece jedno, pokud jde o sex, hvězdy říkají opak. Někteří zrozenci jsou v sexu vášnivější než jiní a podle astroložky Suzie Kerr Wright prý hodně záleží na měsíci, ve kterém jste přišli na svět. Co o vás tedy měsíc narození vypovídá, pokud jde o sex?

 • 1.

  Leden

  ..

   

  Lidé narození v tomto měsíci budou o trochu víc konzervativní, pokud jde o sexuální sbližování s někým jiným. Ovšem jakmile někoho mají a mají ho rádi, budou věrní a taky jim bude velmi záležet na tom, aby vás sexuálně uspokojili. Dobře jim to bude klapat s lidmi, kteří se narodili v listopadu – aspoň pokud jde o postelové hrátky.

 • 2.

  Únor

  ..

   

  Lidé narození v únoru bývají velcí dobrodruzi. Mají v sobě spoustu vášně, ale pokud ji budete chtít zažít, musíte ji z nich vykřesat. Jejich hlavy jsou zaměřeny na výsledek, takže je na vás, abyste se pokusili připojit je k sobě i emocionálně.

 • 3.

  Březen

  ..

   

  Lidé narození v tomto měsíci tráví velmi rádi hodně času v posteli. Sex je pro ně intenzivní záležitost a svému partnerovi rádi dávají vše, co mají. Často je pro ně sex téměř spirituální záležitost, která je povznáší.

 • 4.

  Duben

  ..

   

  Zrozenci v měsíci dubnu jsou velmi nezávislí, takže když se s někým intimně zapletou, dávají do toho naprosto maximum. Sex s lidmi narozenými v dubnu je vášnivý, intenzivní a doslova horoucí, protože jim vládne planeta Mars. Jakmile však sex skončí, je po všem. Velmi často se totiž rychle unaví.

 • 5.

  Květen

  ..

   

  Květnoví zrozenci mají rádi sex, ve kterém se cítí pohodlně a smyslně. Milují okamžik spojení, takže nepotřebují dlouhé předehry. Touží se milovat v nádherné místnosti v saténovém povlečení, a když to není podle jejich představ, tak se raději nemilují vůbec.

 • 6.

  Červen

  ..

   

  Rádi zkoušejí v sexu nové pozice, protože jsou lační po nových zkušenostech. Nejsou sice tak intenzivní jako zrozenci v únoru, ale pořád to ještě stačí na pořádný sexuální zážitek. Milují experimenty, takže sex po telefonu je doslova rozparádí.

 • 7.

  Červenec

  ..

   

  Lidé narození v tomto měsíci potřebují k sexu i citovou složku. Rádi se milují, ale potřebují mít pocit bezpečí. Jakmile ho mají, udělají cokoli, aby potěšili svého sexuálního partnera. Ujistěte se, že mají vše, co potřebují – pak s nimi zažijete dokonalý sex.

 • 8.

  Srpen

  ..

   

  Zrozenci v srpnu budou buď extrémně sobečtí, nebo extrémně velkorysí, pokud jde o sex. Buď budou chtít svého partnera pokaždé uspokojit, nebo ho raději opustí, když se jim sex nebude zamlouvat. Nenávidí, když jim někdo v posteli něco vyčítá nebo radí, co mají dělat, v takovém případě dostane jejich ego pořádnou ránu a raději zmizí.

 • 9.

  Září

  ..

   

  Jsou vášniví, ale vždy mají svoje emoce pod kontrolou. Jen těžko z nich vydolujete vášnivé výkřiky, a když mají orgasmus, bude opravdu dlouho trvat, než je přimějete, aby ho naplno vyjádřili. Nikdy se nevrhají okamžitě do sexu, potřebují emocionální vazbu.

 • 10.

  Říjen

  ..

   

  Chtěli by romantický a citlivý sex, ideálně pomalé milování, aby z něj měli co největší zážitek. Nespěchají, mají rádi lenošení a příjemnou erotikou nabitou atmosféru. Může se zdát, že jim v sexu chybí vášeň, ale tu dovedou vynahradit velkou dávkou romantiky.

 • 11.

  Listopad

  ..

   

  Ano, na rozdíl od říjnových zrozenců jsou ti listopadoví doslova ztělesněním všeho, co si představíte pod vášnivým sexem. Milují sex, milují sexuální akt a chtějí svého partnera vlastnit i v sexuální oblasti. Moc rádi taky zkouší všechno, co je napadne. Nuda v posteli s nimi tedy vážně není.

 • 12.

  Prosinec

  ..

   

  Lidé narození v prosinci jsou v posteli velmi kreativní. Milují vymýšlení příběhů a velmi rádi si s partnerem hrají. Sex s nimi je zábava, takže nikdy to nebude jako poprvé.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Libuše TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz